#336Gabbeh
#116Bidjar
#706Keshan
#716
#286
#686Heriz
#126Tabriz
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol, katoen en zijde.
#476Kashan
#266
#136
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
No longer availableDim. 205 x 313 cm -
#326Hamadan
#76Gabbeh
#146Meshed
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 180/220 -
#486Mori Bochara
#66Pakistan
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#456
Een handgeknoopte Perzische wollen loper.
#346Gabbeh
#536Mori Yomoud
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt van wol en katoen.
#296
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#46Krachi
#316
#496Gabbeh
#56Bokhara
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 240 x 160 cmEstimate: € 30/50
#297
Een asbak, versierd met een gesculpteerde panter.
Cendrier décoré d’une panthère sculpté.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#528
Paire de vases balustres en porcelaine polychrome à décor de personnages. Travail chinois.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 80/120 -
#784Jules Bovee
“Stadszicht”. Houtsnede op papier. Gesigneerd.
“Vue de ville”. Gravure sur bois. Signée.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 20/40 -
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de quatre brillants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 7,60 gEstimate: € 800/1000 -
#806
Een paar gietijzeren vuurbokken en twee paar classicistische meubelmonturen van verguld brons.
Paire de chenets en fonte et deux paires de décorations de meubles classiques en bronze doré.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#112
Een lot van dertien zilveren lepeltjes, getooid met een lama. 900‰.
#803
#314
#180
#242
#739
#21
Lot varié comprenant trois flacons à parfum, une loupe, une boîte à pilules et deux pièces de monnaie.No longer availableEstimate: € 80/120