#476Kashan
#456
Een handgeknoopte Perzische wollen loper.
#56Bokhara
#106Koliai
#136
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#116Bidjar
#146Meshed
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 180/220 -
#46Krachi
#326Hamadan
#706Keshan
No longer availableDim. 205 x 313 cm -
#76Gabbeh
#686Heriz
#716
#286
#536Mori Yomoud
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt van wol en katoen.
#296
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#486Mori Bochara
#336Gabbeh
#496Gabbeh
#266
#66Pakistan
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#126Tabriz
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol, katoen en zijde.
#346Gabbeh
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 100 x 194 cmEstimate: € 60/100
#840
Een houten schaaktafeltje met een muziekdoos.
#494
“Parijs”. Zeefdruk naar een werk van Utrillo.
#845
Een kleine grenenhouten commode met twee grote en twee kleine laden.
#759Jef Wauters
#91
#723Jaeger
“Petite Neuchateloise”. Een mini muziekklokje met handgeschilderde bloemen.
#829
Een kleine en sobere chaise commode van eikenhout.
Chaise commode petite et sobre en chêne.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#682H Schroeder
“Harlekijnen”. Resp. Sanguine en aquarel op papier. Beide gesigneerd. Tijdperk art deco.
“Arlequins”. Respectivement sanguine et aquarelle sur papier. Les deux signés. Epoque art déco.No longer availableDim. 21 x 13 & 19 x 15 cmEstimate: € 50/80 -
#234R. Collin
“Mariae Annae Neoburgicae Palatinae”. Gravure du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 45,5 x 33,5 cmEstimate: € 50 /80 -
#396
Een gefineerd mahoniehouten meubeltje met klapblad en een spiegel binnenin.
Petit meuble en placage d’acajou à abattant cachant un miroir.No longer availableDim. b:57 cmEstimate: € 60/100 -
#721
Een gesculpteerde slagtand met een rij olifantjes. Eerste helft XXste eeuw. Plus vier diverse.
Défense sculpté présentant une rangée de petits éléphants. Première moitié du XXe siècle. Nous ajoutons quatre pièces diverses.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#671
Een paar vazen van Nanking-aardewerk. Onderaan gemerkt.
Paire de vases en faïence de Nankin. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 100/180