Veiling volledig, 700 loten.
Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 september van 10.00u tot 17.00u
Filed Under: Art & Antiques auctions
Veiling volledig, 700 loten.
Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 september van 10.00u tot 17.00u
Een geelkoperen melkkan en twee roodkoperen waterketels. XIXde eeuw.
Een handgeknoopt Perzisch karpet van zijde. Met een Arabische tekst.
Een langgerekte blauwe glaspasta vaas.
Een antieke paspop in kinderformaat op staander met 3 poten. Houten schroef manco.
Een piëdestal met marqueterie en koperen ornamenten.
Een rode en witte zitbank in expo ‘58 stijl.
Een grote vintage schaal in kleurloos kristal gemerkt met een sticker ‘Bayel Cristalin’.
Een ijsemmer en schaal, verzilverd en gemerkt SIMLA, collectie “The House of Roses”.
Een barokke spiegel met een gedreven koperen lijst met floraal motief.
Een glazen luchter met 5 lichtpunten.
Een vintage KUNDO Electronic klok. Messing kast met glas. Kieninger & Obergfell, Made in Western-Germany.
“Pater met corpus”. Een schilderij, olieverf op metaal.
Een vintage kristallen schaal, onderaan gemerkt Daum France.
“Moeders en kinderen in de tuin”. Een ets op papier, Onderaan gesigneerd en genummerd 10/50.
Een eikenhouten hoekkastje, Eéndeurs en met lade.
Een donkere eikenhouten bijzettafel met 1 lade.
Een lot van 10 Hollandse en andere porseleinen tegels. Met verschillende uitvoeringen. Beide oude en nieuwe.
“Old country Roses.” Een set van 6 theekopjes en onderschoteltjes. Engels porselein.
“Oh Please Sir”. Gemengde techniek op papier. Buiten de plaat gesigneerd en gestempeld.
Een metalen luchter met 6 lichtpunten en versierd met glazen ornamenten.
Een vintage aardewerken vaas. Onderaan gemerkt. Vermoedelijk AMC.
“Winterlandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd, vermoedelijk “Huyghe”.
“Gezin met vogeltje.” Polychroom porseleinen groep in goede staat. Draagt Meissen merk onderaan.
“Appel stilleven”. Een pastel op papier. Onderaan gesigneerd.
Een massief houten bibliotheektrapje met 3 treden.
Een houten commode met 3 laden. Bovenste sleutelgatlijst manco.
Een porseleinen groep in pastelkleuren, met allegorie op de natuur, met cherubijn. Met drie vaasjes in de achtergrond. Voordien als lamp gemonteerd.
Een licht beige gelobde glaspasta vaas.
‘Veehoeders op de heide’, gemengde techniek, 19e eeuws.
Een luchter met vijf ringen en vijf lichtpunten met kristallen pendeloques.
Een decoratief boompje met florale ornamenten in pot uit jade en jadeite.
‘De Schelde, Baasrode’, olieverf op doek/karton, toegeschreven aan Hector Leplat.
Een art deco vaas van Booms glas met vergulde randen en takken.
“Les orchidées sauvages”. Een ets op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 14/30.
Een lot van 5 armstoelen in diverse stijl en uitvoering.
Een massief eikenhouten ronde klaptafel met 3 poten.
Een paar rode porseleinen beeldjes van kwartels. Onderaan gemerkt.
Een lot van vijf boeken voor verzamelaars met name twee boeken over Art Nouveau/Jugenstil, een boek over Magritte, een prijs gids van oud speelgoed en een boek over tinnen speelgoed.
‘Stilleven met zonnebloemen’, gouache op paneel, getekend B. Hildebrandt.
Kristalen luchter met messing, circa 1980. Met reservestuk.
Een lot van 10 porseleinen borden met kreeftdecor in reliëf. Gemerkt Carlton Ware Handpainted.
‘A L’Affut’, Lithografie, buiten de plaat getekend A. Goezu, nr 20/35.
Een paar driepotige kandelaars in brons met bal-en klauwpoten en gesierd met cherubijnhoofdjes.
Een lijst met een met de hand beschilderde Chinese Zhong Kui, die in het Taoisme bekend staat voor zijn gave om geesten te vangen.
Een set van 4 Chinese rood gepatineerde houten bijzettafeltjes.
Een handgeknoopte Indische wollen loper.
“Boeddha met vier emoties.” Bronzen hoofd, onderaan met zegel.
Een paar vruchtbaarheidspopjes in gesculpteerd hout en gesierd met kralen, Nigeria.
“Boszicht met bospas”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd onderaan.
Een luchter met vijf ringen en zes lichtpunten met kristallen pendeloques.
Een beeldje van een torenvalk zittend op een tak, onderaan gemerkt Goebel Germany CV 110, 1969.
Een icoon naar Grieks voorbeeld. Gesigneerd.
Een paar lakwerken vazen op sokkel met bloemdecor. Van binnen geemailleerd.
‘Zeemeermin’, gemengde techniek, getekend Jozef Kiesewetter.
Een eikenhouten tafeltje.
Een handgeknoopte Indische loper. Provenance Indo Bidjar.
“Abstract sculptuur. Keramisch, hout en ijzer. Draagt monogram OS. Gestempeld onderaan. Kleine verfschade aan frame bovenaan. Schilfers aan de sokkel.
Een beeldje van een Chinese draak in speksteen op een houten sokkeltje.
‘The Fair Bather’, ingekleurde lithografie, getekend Rowlandson, 1792.
Een halsketting en broche van Giorgio Armani, gemerkt en met originele doos.
Een oosterse marionet in hout met de vorm van een olifant.
Een ets van een bronzen beeld ter ere van inhuldiging van het nieuwe V.K.W. gebouw. Genummerd 146/150.
Een set van 2 decoratieve schaalmodellen van nucleaire toestellen, een plexiglazen object met opschrift Framatome en een houten object met een plaatje waarop vermeld ACEC Charleroi.
“Naakt.” Geïnspireerd op het werk van San Yu. Gemengde techniek. Apocrief gesigneerd. Vouw in het papier.
Een eikenhouten opbergkoffer met deksel en lade.
Een Turks handgeknoopt karpet van wol.
Een Chinees porseleinen dekselpot met fo hond, versierd met dierlijke figuren.
Een Japans porseleinen dekselvaas met rood, blauw en goud decor.
“Abstract portret van een geit.” Techniek onduidelijk. Geïnspireerd op het werk van Bart Van der Leck.
Een set van 8 oude munten deels zilver bestaande uit een 1 dollarstuk uit 1873, een Britse 1 dollar voor handel in de Orient uit 1911, een Indo-Chinese munt uit 1905, een 5 Lire munt uit 1873, 50 Egyptische Plates uit 1907, een Canadese Crown uit 1937, een Da Vinci herdenkingsmunt en een One dollar uitgebracht voor Waitangi day in 1977.
Een Indonesische kris met een gesculpteerde schede en handvat.
“Naïef portret - INRI.” Gemengde techniek op board.
Een Marklin HO locomotief, BR204, 3449, Hamo 8349 in originele verpakking.
Een set van 2 etsen in goudkleurige kader van André Goezu, beide genummerd en getekend buiten de plaat.
Een massief eikenhouten secretaire. 3 laden onderaan. 12 kleine laden binnenin.
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
Een set van 2 blauw porseleinen Fohonden.
Een plastic vintage klokje in chrome uitvoering op tulpvoet gemerkt Staiger West Germany.
“Abstract met rood en groen naar Wolvencamp.” Olieverf op board. Randbeschadigingen. Apocriefe atelierstempel achteraan.
Een 18 karaats geelgouden kruis met filigraanwerk.
Een Chinees geïnspireerde ijsemmer in brons-look op drie pootjes en versierd met vele draken. Naar een ontwerp van James Mont.
“Abstract geïnspireerd op het werk van Jean Pougny.” Gemengde techniek board.
Een set van 2 Chinese porseleinen beelden, een lachende dame en een oude wijze man.
“Dageraad.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd. Gedateerd 1987.
Een handgeknoopte Oosterse loper van wol.
Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
Een lot van 5 vintage Duits aardewerken vazen. Diverse modellen en kleurpallet.
Een bolle Chinese vaas, met zwarte achtergrond en een decor met roze en beige van bloemen en vogels.
“Abstract werk in de geest van Gleizes” Gemengde techniek op doek op board. Apocrief gesigneerd door onbekende auteur..
Een 18 karaats geelgouden ring bezet met één saffier van +- 0,85 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct.
Een lot van 3 houten paarden, de rode heeft afneembare poten en staart, de zwarte en de lichtbruine zijn uit 1 stuk.
“Message to Tony (aha).” Collage, Gemengde techniek op paneel.
Een HO Lima golden series treinset, Lufthansa Airport Express in originele doos.
“Abstracte collage met halve cirkels.” Draagt monogram V.H.
Een kleine commode in Lodewijk XV stijl. Dubbel gebogen front met drie laden, marmeren blad, gemarquetteerde versiering.
Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
Een beeld van een ezel uit de tweede helft van de vorige eeuw, onderaan gemerkt ‘Italy’.
Een Roco HO diesel-elektro-lokomotive, serie 59, no 41523 en een wagon nr 4339D met bierreclame.
“Abstract - Maria met kind - LXX.” Gemengde techniek op board. Vochtschade rechts onder.
Een zakhorloge in geel goudplaqué, Swiss Made.
Een Chinees porseleinen lachende boeddha, gemerkt onderaan.
“Gestileerd naakt.” Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
Een lot van 15 Afrikaans houten gesculpteerde beeldjes met diverse figuren. Bijgevoegd 3 varia houten beeldjes.
“Expressionistische muzikanten.” Olieverf op doek.
Een vintage fauteuil uit gepatineerd grijs leder. Model “Mantis” door Gerard van den Berg.
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
Een Pools modernistische aardewerken vaas met abstract decor en brede bovenrand.
Een Chinese wierookbrander in twee delen uit jade , versierd met drakenkoppen, op een uitgewerkt houten sokkeltje.
“Abstract in rood met driehoeken.” Gemengde techniek.
Een 18 karaats geelgouden ring bezet met één diamant oude slijp van +- 0,50 ct. en twee robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Een Chinese sierplaquette in jade met een decor van bloemen en vlinders op een uitgewerkt houten voetje.
“Moeder met kinderen. Geïnspireerd op het werk van Heinrich Zille” Gemengde techniek op papier. Apocrief gesigneerd.
Een opiumweegschaaltje in uitgesneden houten etui met olifant. Met 8 gewichten tevens in de vorm van olifanten.
“Figurine”. Een litho op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 89/175.
“Rietveldstoelen”. Een paar vintage design stoelen. Reproductie naar model Rood-Blauw van Gerrit Rietveld, stroming “De Stijl”.
Een Oosters wollen karpet. Handgeknoopt.
Een lot van zeven spekstenen amuletten.
Een zamakken beeld met geblinddoekte vrouw en putti.
“Sterfbed”. Een tekening, houtskool op papier. Met plaquette.
Drie verschillende munten waaronder één gouden van 10 gr. 250 dollar. Eén zilveren van 100 dollar 155,5 gr. 999,5‰ en één zilveren van 28,28 gr. 925‰. John F. Kennedy.
Twee Oost-Afrikaanse beeldjes van brons.
“Abstracte bloemen.” Een paar werkjes, olieverf op papier.
Een blauw en wit Chinees porseleinen tegel met decor van een strijder te paard.
Een litho, gesigneerd in de plaat ‘Keith Haring’ en genummerd 58/150, met reliêfstempel en extra stempel van The Keith Haring Foundation.
Een massief eikenhouten commode met 3 lade. Versierd met gesculpteerde bladeren en bloempotten het decor. Frankrijk, tijdperk Lodewijk XVI.
Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
“Zwevend op de echo’s van een still verlangen.” Gemengde techniek op doek (en kader). Met Nepalese tekst. Gesigneerd.
Een koperen beeld van een oosterse fluitspeler met vergulde rok.
‘Boszicht’, olieverf op doek, gesigneerd Marcel Cockx.
Een platina ring bezet met amethist van 4,29 ct. en briljanten van 0,06 ct. Met certificaat.
Een Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Onderaan gemerkt.
“Romantisch portret met fruit”. Een schilderij, olieverf op paneel. Gemonogrammeerd JW.
Een Chinees porseleinen bord, stijl famille jaune.
“Abstracte figuren in gekleurde vlakken.” Gesigneerd. Achteraan genummerd ‘626-250 Muio.’
Een massief eikenhouten koffer versierd met drie panelen met telkens en levensboom. Engeland. 17de eeuw. Met certificaat.
Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
Een Chinees blauw witte porseleinen vaas. Op sokkel.
Een Zuid-Amerikaanse terracotta kruik met decor van geometrische figuren.
“Metser”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd.
Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,42 ct.
Een Chinees porseleinen vaas in famille noire decor met zwaluwen. Onderaan gemerkt.
“Drie Dames.” Litho. Genummerd 2/55. Gesigneerd buiten de plaat.
Een lot treinen van Bachmann bestaande uit een stoomlocomotief + tender ‘Jupiter’, en 11 wagons/tankwagens, allen in originele verpakking. HO.
“Geboortebezoek”. Een gewassen pentekening op papier, gemengde techniek. Onderaan gesigneerd.
Een Art Deco chaise longue, met 2 bruine kussens, opnieuw gestoffeerd door Vandervoort Mol.
Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
Een grote Chinese vloervaas met de afbeeldingen van dames in kimono en bloemen, alsook goudkleurige draken.
Een kaststel met twee vazen en één dekselvaas van handgeschilderd Imari porselein.
Abstracte compositie, olieverf op paneel, getekend Bernard Jardel.
Een paar 18 karaats witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct. en onyx.
“Jongeman in de golven.” Gemengd werk van terra cotta en metaal. Gesigneerd, en gedateerd ‘89
“Havenzicht”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Onderaan gesigneerd.
Een cloisonné beeld van een fluit spelende dame. Onderaan gestempeld. Kleine schade aan één van de handen.
“Jongen op stoel.” & “Meisje in de stad met pop.” Acryl op papier. Gesigneerd.
Een vintage design glazen eettafel, 8-hoekig, met chrome en messing onderstel in gestapelde rechthoek vorm, ‘70. In stijl van Romeo Rega, Willy Rizo, Renato Zevi...
Een handgeknoopt Iraanse tapijt, Gemerkt MMZ, Made in Iran, genummerd 25657.
Een Japanse handgemaakte huwelijkskimono met kraanvogels en floraal decor in vergulde details.
Een blauw-wit Chinees porseleinen tuinkruk met floraal motief.
Een aquarel op papier van een Japanse wijze. Met zegel en opschrift.
Een 18 karaats witgouden halsketting met hanger bezet met één centrale briljant van +-0,15 ct.
Een Chinees porseleinen dekselpot, met purper decor, vogels en bloesems. Onderaan gemerkt. En cartouche aan het handvat.
“Onweer”. Een schilderij, olieverf op doek. Bovenaan gesigneerd. Bijgevoegd een kunstboek getiteld “Staf van Elzen” door Denijs Peeters.
Een Afrikaans bronzen grafurne met gesculpteerde details, steunend op drie figuren. Vermoedelijk Nigeria.
‘De hond’, gouache op papier, getekend Rooskens, 1958.
Een mahoniehouten Empire secretaire, bekroond met koperen ornamenten. 1 lade bovenaan, uitklapbare schrijfklep midden en tweedeurs kast onderaan. 1 handvat houdertje bij bovenlade ontbreekt.
Een eikenhouten kleerkast, 2 deurs met gesculpteerde lijnen en 2 laden onderaan.
Een Chinees porseleinen vaas met decor van personages. Op sokkel.
Een Japans porseleinen gelobd celadon bord, 19de eeuw. Met handgeschilderd decor van bloesems. Onderaan gemerkt.
“Antwerpse Haven”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Onderaan gesigneerd.
Een 18 karaats witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,44 ct.
Een handbeschilderd Art-Deco periode porseleinen beeld van een olifant, onderaan het merkteken van Volkstedt-Rudolstadt en de datum 3-12-23.
“Veehoeder en zijn kudde in een uitgestrekt valleilandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1848.
Een paar blauw-wit Chinees porseleinen dekselpotten met geluksdecor en floraal motief.
Een Balinese schildering op doek, een voorstelling van het Nirvana. Bijgevoegd een smeedijzeren houder.
Een Chinese commode met 2 deuren, 3 laden en 2 bijhorende armstoelen.
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
Een dessertservies, Paul Pastaud voor Limoges, France bestaande uit 12 dessertbordjes, 12 ondertassen, 10 tassen, een koffiepot, een suikerpot, een melkkannetje en een schotel.
Twee grote Marokkaanse olielampen. Enkele barstjes op verschillende plaatsen in het glas.
‘Naakt op schommel’, een lithografie genummerd 22/175 door Leonor Fini, gesigneerd buiten de plaat.
Een 18 karaats geelgouden halsketting met hanger bezet met een centrale briljant van +- 0,29 ct.
Een terracotta beeld met 4 geabstraheerde figuren in compositie. Onderaan zijkant draagt signatuur. lichte schilfer bovenrand kroon.
“Straattafereel”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Onderaan gesigneerd.
Een paar blauw-wit Chinees porseleinen dekselpotten met fo honden in het decor.
Een Balinese Tanka, begin 20ste eeuw. Met afbeelding van de viering van het bereiken van nirvana.
Een houten vitrinekast, 2 deurs boven en onderaan.
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
Een koffie-en theeservies van veelkleurig en verguld porselein, alle stukken individueel prachtig gedecoreerd met Chinese personages. Koffiepot, theepot (dekselknop ontbreekt), suiker-en melkpot. Bowl, twaalf koppen(1 haarscheur) en twaalf schoteltjes. Parijs, tijdperk Louis-Philippe.
Een mahonie en wortel gefineerde commode met bronzen putti en ornamenten in Louis XV stijl. 2 laden en marmeren blad.
“Zeelui”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
Een 14 karaats geelgouden ring bezet met één centrale solitair diamant van +- 0,80 ct.
Een brons gesculpteerd beeld van Bodhisattva Indra in rusthouding. Vermoedelijk 19e eeuws.
“Glunderende clown met boeket.” Olieverf op board. Gesigneerd.
Een grote eikenhouten kleerkast, 2 deurs met gesculpteerde elementen aan de panelen.
Een ovale spiegel in verguld kader met polychrome restanten en gesculpteerde details boven. Begin 20e eeuw.
Een paar houten armstoelen met gesculpteerd floraal decor.
Een handgeknoopt Oosters dozar karpet van wol.
Een handbeschilderd Limoges porselein servies. Medio ‘50, gesigneerd D’Artois. 66 stuks, 5-tal kopjes met lichte breuklijn en enkel bordje met schilferschade aan de rand.
Een paar girandoles met 6 lichtpunten en kristal glazen versieringen.
“Kinderen aan de ontbijttafel”. Een schilderij, pastel op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1931.
Drieendertig verschillende zilveren Franse 5 frank stukken. Van 1814 tot 1973.
Een handgeknoopt Oosters bidkleed van wol.
“Untitled (be mine)”. Een print op papier, met opschrift; “1987 Copyright Keith Haring Foundation. www.haring.com Licensed by Artestar, New York. 62/160.
Een Vintage Stadio 120 witte eettafel met 4 stoelen, door Vico Magistretti voor Artemide, 1971.
Een kamerscherm voor kinderen in Louis XV-stijl met gesculpteerd hout en fluwelen panelen met een repetitief bloemendecor.
Een chest-on-chest met 3 schuifladen onderaan en 6 bovenaan.
Een handgeknoopt Oosters dozar karpet van wol.
Een porseleinen servies met vergulde randen. Limoges France.
Een Chinees porseleinen vaas met drakenfiguur in het decor.
“Olifant”. En groot formaat fotoprint op plexiglas.
Een 18 karaats geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct. en een diamant in princesslijp van +- 0,25 ct. en drie saffieren baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,75 ct.
Een handgeknoopt Oosters karpet van wol.
Een groot formaat Mechelse spiegel met gesculpteerde firguren en ornamenten. Met vernieuwde geslepen spiegel.
“De Denker”. Een roestkleurig gepatineerd beeldje, naar Rodin.
Een paar Empire bronzen kandelaars in de vorm van Sfinxen op zwart marmeren sokkels.
Een houten gepatineerde toonbank met verschillende hoogten en tabletten. (AID5852)
Een handgeknoopt Oosters loper van wol met een geometrisch motief.
Een modern aardewerken servies bestaande uit 8 tassen, 4 kopjes, 7 schoteltjes, 7 kommen, 4 middelgrote kommen, 7 eetborden, 7 lange borden. Gemerkt PTMD. Bijgevoegd 6 borden met oppervlak in reliëf, ongemerkt.
Een ronde butler spiegel met houten verguld kader.
Een ronde butler spiegel met houten verguld kader.
Een 18 karaats witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,26 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct.
Een handgeknoopt Oosters karpet van wol.
Een vintage design tafel met gechromeerd frame en fumé glazen blad.
Een paar blauw-wit Chinese porseleinen cache-pots met floraal motief.
Een meerkleurig glazen Murano vaas.
Een gesculpteerd houten Renaissancestijl kast met 2 laden en 2 deuren.
Een handgeknoopt Oosters loper van wol met een geometrisch motief.
Een porseleinen servies. Onderaan gemerkt CH Field Haviland model Sou-Tcheou.
Een paar Chinese porseleinen gemberpotjes met enkele figuren in het decor.
Een rechthoekige hanglantaarn met zwart metalen frame en glazen wanden. Met gesculpteerde rozen ornamenten, glazen kristallen en 3 lichtpunten.
Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,12 ct.
Een lot van 2 decoratieve hoorns, Afrikaans, bestaande uit een Antilope en een Hartenbeest gewei.
Een handgeknoopt Oosters karpet van wol met een geometrisch motief.
Een kamerscherm uit gewhitewashed bamboe met 4 panelen.
Een lot postzegels en dergelijke, bestaande uit:Davo album België (met enkele restanten van zegels)Davo album Nederland en Overzeerse gebieden (met restanten van zegels)Doos met Duitse briefomslagen (met inhoud)Doos met diversen (o.a. Oost-Duitse “Ehre” oorkonden)Insteekboek met variatie van postzegels/postzegelblaadjes/omslagen e.d.Insteekboek Frankrijk 1853-1970 (cataloguswaarde +/- €800)Insteekboek Roemenië, Hongarije, PolenInsteekboek Duitsland, G.H. Luxemburg, Engeland
Een houten eettafel op wieltjes, verlengbaar met 3 panelen. Totale lengte 290cm.
Een massief houten eendeurs kleerkast.
Een porseleinen servies met verguld randdecor. Onderaan gemerkt.
“Pepsi-Cola”. Een telefoon met reclame.
Een spiegel met een vergulde houten kader.
Een 18 karaats geelgouden ring bezet met peridot van 5,76 ct. en briljanten van 0,14 ct. Met certificaat.
Een handgeknoopt Oosters karpet van wol met een geometrisch motief.
“De breister”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een danspaar, een jongetje met en hond en een meisje met een gans. Drie beeldjes van polychroom Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
“Rokende man voor het haardvuur.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een grote Vlaamse eikenhouten opbergkoffer met briefpanelen. Vermoedelijk 17e-18e eeuw.
Zes houten stoelen met gestoffeerde zit. Tijdperk Regency.
Een blauwe koersfiets, U.S. Scanini, 18-speed, framemaat 56.
Een zwart, wit en rode koersfiets, Batavus, 20-speed, framemaat 58 cm.
Een notenhouten spiegel met twee kolommen. Met console.
Een 18 karaats geelgouden ring bezet met een Colombiaanse smaragd van +- 9 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Een paar goudkleurig gepatineerde hanglantaarns met 6 hoeken.
“La IIe Fête Flamande”. Gravure door J.-Ph. Le Bas naar David Teniers II. XIXde eeuw.
Een marktkramer met konijnen en een vrouw met een gans. Een paar beeldjes van polychroom Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
“Een winters boslandschap.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een massief eikenhouten tafel met 2 verlengstukken.
Een eikenhouten presentatiemeubel met 4 niveaus en spiegeltje bovenaan.
Een masker in gesculpteerd hout, Punu, Gabon.
Een masker van gesculpteerd hout, Dogon, Mali.
“Man met baard”. Een schilderij, olieverf op papier. Bovenaan gesigneerd.
Een 18 karaats witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,51 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,32 ct.
Een schedel van een herkauwer met hoorns, op metalen staander.
“De bijen en de mieren”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd 1931 en genummerd 7/ 31.
Een lot van 3 messing processielampen, waarvan 2 met houten voet.
“Nova Antquae Flandria.” Kaart van Vlaanderen door ‘D. Auberto Mireo’. 18de eeuws.
Een Vlaamse eikenhouten opbergkoffer met gesculpteerde zijpanelen.
Een lichte eikenhouten commode met 3 laden.
Een masker in gesculpteerd hout, Baoule, Ivoorkust.
Een voorouderbeeld van gesculpteerd hout, Fang, Gabon.
“Graanpluk met molen”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
Een 18 karaats witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,44 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,57 ct.
Een gevarieerd lot wijwatervaten. Waaronder brons, messing en porselein.
Een vierkante spiegel in gesculpteerd en verguld houten kader.
Twee pique-fleurs van blauw wit porselein. Gemerkt.
‘Populieren in de Scheldebocht’, een schilderij, olieverf op doek, onleesbaar signatuur.
Een set van 7 vintage design metalen framestoelen met daim bekleding.
Een eikenhouten commode met 3 laden.
Een houten beeld van een Thaise vrouw.
Een Chinese staanlamp.
“Kabuki scene met samurai en gheisa.” Aquarel op zijde. Met uitgesneden rand.
Een 18 karaats geelgouden ring bezet met zes briljanten en vier smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Een lot van 6 biscuit wijwatervaten met verschillende uitwerkingen. Meeste gemerkt en genummerd achteraan.
“Bloemenstilleven in glazen vaas.” Olieverf op board. Gemonogrammeerd W.S. Gedateerd 1922. Toegeschreven aan Walter Sauer.
Een retro-look muziekinstallatie in de vorm van een oude Wurlitzer juke-box van het merk Ricatech, modelnummer RR900.
“Winterlandschap.” Olieverf op board. Gesigneerd.
Een Vlaamse eikenhouten opbergkoffer met gesculpteerde zijpanelen.
Een rode lederen relax fauteuil.
Een paar Chinese terracotta beeldjes van een duo muzikanten in geknielde zithouding.
“Royal Tettau”. Een Duits porseleinen theeservies, bestaande uit 15 kopjes, melkkannetje, suikerpot, theekan en 5 schoteltjes.
Een paar gesculpteerde houten armstoelen met gestoffeerde zitting en rieten rugleuning.
Een 18 karaats geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Een lot van 4 wijwatervaten van Brussels porselein. Waaronder één met Mariabeeldje.
“Vlaams impressionistisch landschap.” Olieverf op doek op board. Achteraan gemonogrammeerd.
Een vintage meetinstrument, gemerkt PM Tamson Den Haag.
Armstoel van notenhout in Lodewijk XIII-stijl.
Een serie van 11 eikenhouten begijnenstoelen.
Een eikenhouten commode met 3 laden.
Een keramische tafellamp. Lichtpunten bovenaan en binnen.
Een messing staanlamp met groen geverfde delen, medio 1950, met 3 vissenkoppootjes.
‘Rustend damspel’, aquarel op papier, getekend Commerman G.
Een lot bronzen penningen. Belgie 19de eeuw. door Leopold Wiener, J. Leclercq en P. Hart. e.a.
Willy Vandersteen. “De Rode Ridder”. Een lot met diverse titels, waaronder De slangengod, eerste druk april 1991 en gesigneerd door Karel Biddeloo.De zwarte banier (herdruk 1966), De zwaneburcht (herdruk 1980), Mysterie te camelot (herdruk 1983), De stenen beelden (herdruk 1979)Het derde wapen (Herdruk 1979), De zwarte roos (herdruk 1979), De verzonken klok (eerste druk Augustus 1968), Het testament (eerste druk juni 1969), De hamer van Thor (herdruk 1986), De Lorelei (herdruk 1986)De koraalb(..)
Een lot van 6 gesculpteerde houten stoelen met rieten bekleding. Waarvan 1 met een beschadigde poot.
Een lot vintage geneeskundige werktuigen en curiosa. Waaronder een Violet Ray “Vitalator”, boorinstrument en syringe in houten kist.
‘Aan de bar’, een aquarel, getekend Zoltan Forrai.
Een lot van 6 eikenhouten stoelen.
Een lot van 3 retro design “vlinderstoelen”. Naar serie 7 door Arne Jocobs voor Fritz Hansen. 1 met licht scheurtje in bekleding bovenrand & 1 met licht scheurtje in onderrand.
Een lot van 6 polychrome wijwatervaten.
Een paar porseleinen beeldjes van Spaanse makelij.
Een houten armchair met madras uitvoering gestoffeerd en gerestaureerd.
Een lot van vijf zilveren penningen uit de 19de en 20ste eeuw door Lambert de Vleeze, Charles Wiener. e.a.
“Schizo”.Een bureaustoel van licht grijs metaal bekleed met groene stof.
‘Jeugdig naakt’, gemengde techniek op papier, getekend Cel Overberghe, 1979.
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
Een vroeg 20ste eeuws lavabomeubel met 1 lade en een parmeren blad. Het marmer is op 3 plaatsen gebarsten.
Een glazen vitrine op wieltjes met zwart frame. 4 schabben.
Een eikenhouten kleerkast, 1 deurs met 1 lade onderaan.
Een handgeknoopte Oosterse loper van wol.
Drie porseleinen beeldjes, waarvan twee een paar vormen.
Een ovaal houten salontafel met onderschap.
Vijftien verschillende bronzen penningen, twee van zilver en één van tin van de 19de en 20ste eeuw. Belgische, Chinese jaar van de tijger, Duitse, Engelse, Franse Charles de Gaulle van 15 gr., één Italiaanse ecu van 1992 van 50 gr. en Nederlandse.
Een Oosterse handgeknoopte loper van wol.
‘Ganzen hoedstertje’, gemengde techniek, getekend Edmond Maire, 1899.
Een lot van 2 verchroomde kandelaars/tafellampen uit de tweede helft van de vorige eeuw.
Een handgeknoopt Oosters karpet van wol met een centraal medaillon.
Een Chinees bijzettafeltje in rood gepatineerd hout met snijwerk en een roze marmeren blad.
Een glazen vitrine op wieltjes met zwart frame. 4 schabben.
Een groen kristallen lampenvoet. Gemerkt.
Een geslepen kleurloze kristallen vaas.
Een handgeknoopt Oosters karpet van wol met een geometrisch motief.
Een lot van 12 bronzen penningen uit de 19de en 20ste eeuw door Wiener, Hart, Tramaux. e.a.
Een glaspasta vaas in twee kleuren blauw.
Een Oosters handgeknoopt karpetje van wol.
Een houten mand in de vorm van een kraanvogel, als wasmand gebruikt, ca.1950, Fujian, China.
Een set van 2 gravures van bloemen, Pierre Jozef Redoute.
Een gesculpteerd bijzettafeltje op driepoot met een rond blad.
Een vierkante massief eiken salontafel.
Een handgeknoopt Oosters karpet van wol.
Een rood groene en zwarte vaas. Jaren 60/70.
‘Desolaat woestijnzicht’, gouache op papier, getekend Frank Van Bommel, 1984.
Vijf verschillende Chinese jade beeldjes als hangers met geweven koorden.
Een lot van blikken treinen uit het midden van de vorige eeuw met een stukje spoor, Locomotief en tender en 2 extra wagons van JEP, France, 3 open wagons van Marklin en 1 Shell tankwagon van Hornby-Meccano. alles spoor O. Bijgevoegd een recent blikken vliegtuig.
Een handgeknoopt Oosters loper van wol met een geometrisch motief.
Een cloisonné beeldje van een Geisha met bloem en vaas in hand. Op houten sokkel, in kistje.
Een beeldje van Royal Boch, ’Fast Affection Bear’, ontwerp Rik Delrue, gemerkt.
Een lot vn vier kleine Oosterse handgeknoopte karpetjes van wol.
Twee handgeknoopte Oosterse karpetten van wol.
Een dubbelzijdige speculaasvorm met met dieren en andere kant met muzikant, visser, en twee jagers.
Een set van 2 betonnen engeltjes elks op hun betonnen sokkel.
Een oude viewmaster met 60 kaarten.
Twee verschillende kaften ongestempelde postzegels. We voegen er twee lege kaften aan toe.