Similar lots by type
-
#637
Een paar lampenvoeten van meerkleurig en verguld porselein. Chinees werk.
Une paire de pieds de lampe en porcelaine chinoise polychrome et doré.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 60/100 -
#158F. Moulaers
“Aap als kapitein”. Een beeld van terracotta. Gesigneerd en gedateerd 1844.
“Singe comme Capitaine”. Une statue en terre cuite. Signée et datée 1844.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 30/50 -
#273
Een schouwpendule in rococostijl van verguld brons en kobaltblauw aardewerk, versierd met leeuwen en wapenschilden. Werk vervangen, maar origineel aanwezig. Beschadiging aan de achterkant van de voet. Omstreeks 1900.
Une pendule de cheminée en style Rococo en bronze doré et faïence bleu cobalt, décoration de lions et armes. Oeuvre restaurée mais les origines sont apparentes. Dégât à l’arrière du pied. ‘1900.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80/120 -
#633
“Wijze” & “Boeddha van voorspoed”. Een paar beelden van gesculpteerd Chinees hout.
“Sage” & “Bouddha de prospérité”. Deux statues en bois sculpté chinois.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40/60 -
#211
Een gestileerde koe van zilvergepatineerd brons.
Une vache stylisée en bronze patiné argent.No longer availableDim. 41 x 55 cmEstimate: € 650/700 -
#741
Aardewerken beeld. Meisje met bloemenmand. XXe eeuw.
Une figure en terre cuite représentant une jeune fille et son panier à fleurs. XXième siècle.No longer availableDim. H: 30 cmEstimate: € 32/40 -
#177
Een art deco danseres van donker gepatineerd brons met openslaand kleed op een marmeren sokkel.
Une statue représentant une danseuse Art déco avec une robe en bronze patiné sur socle en marbre.No longer availableDim. H: 34 cmEstimate: € 250/300 -
#82
Een vrouwenbuste van wit kunststof.
Buste de femme en matière plastique blanche.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 60/70 -
#203
Een schouwpendule van verguld brons in barokke stijl, getooid met drie allegorische personages en het uurwerk in een siervaas.
Une pendule de cheminée en bronze doré, style baroque, décorée de trois personnages allégoriques et le mouvement dans un vase décoratif.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 3200/3400 -
#183Joseph d’AstePeriod: 1881 - 1945
“Fries koppel”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een sokkel van groen marmer. Gesigneerd.
“Couple frison”. Une statue en bronze patiné sur un socle de marbre vert. Porte une signature.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 400/500 -
#227
“Cupido”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel naar een werk van Auguste Moreau.
“Cupide”. une statue en bronze sur socle en pierre de taille, d’après une oeuvre de Auguste Moreau.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 460/500 -
#187
Twee wandkandelaars van donker gepatineerd en verguld brons met twaalf lichtpunten, gedragen door engelen. Empirestijl.
Deux appliques en bronze patiné et doré a douze points lumineux, portées par des anges. Style Empire.No longer availableDim. h: 105 cmEstimate: € 600/700 -
#207
Een impressionnant klokstel van verguld brons en meerkleurig porselein in de geest van de Italiaanse barok, bestaande uit een pendule en twee kandelaars, versierd met een putto, een Cupido en allegorische voorstellingen, de zijkanten met saterkoppen en het porselein met handgeschilderde personages.
Une garniture de cheminée impressionnante en bronze doré et porcelaine polychrome, dans l’esprit du baroque italien, comprenant une pendule et deux chandeliers, décorés de putto, un Cupide et des représentations allégoriques. Les cotés sont décorés de têtes de satires et la porcelaine est décorée de personnages peintes à la main.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 3200/4000 -
#568
Een Indische neushoorn. Bruingepatineerd brons.
Une statue en bronze patiné brun représentant un rhinocéros.No longer availableDim. l: 34 cmEstimate: € 350/400 -
#161Royal Dux
“Smid bij gezin”. Een beeld van meerkleurig en verguld porselein. Onderaan gemerkt. Restauraties aan de armen.
“Forgeron et famille”. Une statue en porcelaine polychrome et doré. Marque à la base. Restauration aux bras.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 80/120 -
#171
“Springende jachtwinden”. Een groep van groengepatineerd zamak op een sokkel van zwart marmer.
“Lévriers sautants”. Un groupe en régule patiné vert sur un socle en marbre noir.No longer availableDim. L: 57,5 cmEstimate: € 300/400 -
#237
“Musicerende Sater”. Een beeld van bruingepatineerd brons.
“Satyre musicien”. Une statue en bronze patiné.No longer availableDim. H: 29 cmEstimate: € 140/160 -
#201
Een paar kandelaars van verguld brons, telkens met vijf lichtpunten en gedragen door putti.
Une paire de chandeliers en bronze doré a cinq points lumineux et portées par des Putti.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 1600/1800 -
#520
Zittende Boeddha met schelp en eekhoorn. Een bronzen beeld.
Une statue représentant un Bouddha assis avec écureuils et coquillages.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 400/460 -
#173Eric ClausPeriod: °1936
“De lezers”. Een beeldje van groengepatineerd brons op een arduinen sokkel.
“Les liseurs”. Une statue en bronze patiné vert sur un socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 180/220 -
#228
Een bronzen siervaas in art nouveaustijl, versierd met planten en een naakt in hoogreliëf.
Un vase décoratif en bronze, style Art nouveau, décoration de plantes et un nu en haut relief.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 200/240 -
#561D LoreinPeriod: 12/01/92
Aardewerken vrouwelijke torso.
Un torse féminin en terre cuite.No longer availableDim. H: 51 cmEstimate: € 100/120 -
#188
“Paarden”. Een groep van bruingepatineerd brons naar een werk van P.J. Mene.
“Chevaux”. Un groupe en bronze patiné d’après une oeuvre de P.J. Mène.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 700/750 -
#168
Een kinderbuste van bruingepatineerd brons naar een werk van Moreau. Genummerd.
Un buste d’enfant en bronze patiné d’après une oeuvre de Moreau. Numéroté.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#57
Een lot van drie verschillende karaffen van kleurloos kristal. Eén stop beschadigd.
Lot de trois carafes différentes en cristal incolore. Un bouchon accidenté.No longer availableDim. h: 27 - 38 cmEstimate: € 30/50 -
#212Willem
“Begijnhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Béguinage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 120/180 -
#445
“Belgium”. Met afbeeldingen door A. Forestier. Ed. 1908.
“Belgium”. Avec des illustrations par A. Forestier. Ed. 1908.No longer availableEstimate: € 30/35 -
#165
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamant met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct. en onyx.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamant ayant un poids total de ± 1,20 ct. et onyx.No longer availableDim. 8,47 gEstimate: € 1300/1500 -
#622
Paar vrouwelijke naakten. Sanguinetekeningen op papier. Beide gesigneerd.
Deux nus féminins. Sanguines sur papier. Signées.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#344Peder Brøndum SørensenPeriod: 1931 - 2001
“Fugur ved huse, Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1979.
“Fugur ved huse, Vue de village”. Huile sur toile. Signée, et datée au verso 1979.No longer availableDim. 25 x 32 cmEstimate: € 40/60 -
#759Jacques BoonenPeriod: 1911 - 1968
“De mijn bij nacht” & “Hoogoven”. Een paar etsen. Gesigneerd en gedateerd 1933.
“La mine la nuit” et “Haut fourneau”. Paire d’eaux-fortes. Signée et datée 1933.No longer availableDim. 46 x 48 & 60 x 44 cmEstimate: € 30/50 -
#459Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1946
“Le faneur”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 34/150 buiten de plaat.
“Le faneur”. Une eau-forte. Signée et numérotée 34/150 hors planche.No longer availableDim. 50 x 39 cmEstimate: € 30/60 -
#428
Een bord van Chinees porselein met een meerkleurig decor van spelende kinderen. Onderaan gemerkt (één letsel aan de rand).
Assiette en porcelaine de Chine à décor polychrome d’enfants jouant. Marque sous la base. Un éclat.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 30/40 -
#794Leonardo Torfs
“Jongen met ster”. Een kleine ets. Gesigneerd en genummerd 25/50 buiten de plaat.
“Garçon et étoile”. Une petite gravure. Signée et numérotée 25/50 hors planche.No longer availableDim. 6 x 5 cmEstimate: € 15/20 -
#125
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en hartvormige robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 6,40 ct.
Paire de boucles d’oreille en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,80 ct et de rubis en forme de coeur ayant un poids total de ± 6,40 ct.No longer availableDim. 6,85 gEstimate: € 1600/1800 -
#790
Code pénal ou recueil des principales ordonnances, Paris, 1765. In-octavo, bruine lederen band.
Code pénal ou recueil des principales ordonnances, Paris, 1765. In-octavo, reliure en cuir brun.No longer availableEstimate: € 30/40