Other lots in this auction
-
#145
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,34 ct. en een centrale briljant van +- 0,72 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,34 ct. Et un diamant central de + - 0,72 ct.No longer availableDim. 5,58 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#215
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,49 ct. en een centrale briljant HSI1 van +- 0,70 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,49 ct. Et un diamant central HSI1 de + - 0,70 ct.No longer availableDim. 3,32 gEstimate: € 2300 / 2500 -
#207
Biblia, ad vetustissima exemplaria. Ed. Apud Haeredes Nicolai Beuilaquae, & Socios, Venetiis 1583. Talrijke gravures. Recente perkamenten band. Enkele pagina’s hersteld, w.o. ook het frontispice.
Biblia, ad vetustissima exemplaria. Ed. Apud Haeredes Nicolai Beuilaquae, & Socios, Venetiis 1583. Nombreuses gravures. Reliure parchemin récente. Quelques pages restaurées, dont le frontispice.No longer availableDim. 21 x 15 cmEstimate: € 1200 / 1800 -
#81
Vis van Murano-glas.
Poisson en verre de Murano.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#186
“Diana met honden”. Een bronzen groepje op marmeren sokkel naar een werk van Josef Lorenzl.
Diane aux chiens . Une croissance en bronze sur un socle en marbre d'après une œuvre de Josef Lorenzl.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80 / 100 -
#377
Een kleine messingen Thaise tempelwachter
Un petit gardien de temple thaï en laiton.No longer availableDim. h: 24,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#229Luc De Keyser
“Sponsored by God”. Olieverf en collage op doek. Gesigneerd en gedateerd Barcelona 90-91.
Parrainé par Dieu . Huile et collage sur toile. Signé et daté Barcelone 90-91.No longer availableDim. 154 x 139 cmEstimate: € 200 / 300 -
#304Martinus Leonardus MiddelhoekPeriod: 1898-1986
“Vissersboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Bateaux de pêche . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 50 / 80 -
#379
Drie moderne werken zonder lijst.
Trois œuvres modernes sans cadre.No longer availableDim. 74 x 115 en 70 x 50 en 47 x 34 cmEstimate: € 30 / 40 -
#29Van Beeck
“Antwerpen, de rede +/- 1870”. Een inkttekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1989.
" Anvers, rade +/- 1870 ". Un dessin à l'encre sur papier. Signé et daté 1989.No longer availableDim. 18 x 53 cmEstimate: € 100 / 120 -
#271
Een Duitse helm van de Luftschutz uit de Tweede Wereldoorlog.
Un casque Luftschutz allemand de la Seconde Guerre mondiale.No longer availableEstimate: € 160 / 180 -
#150
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,26 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,26 ct.No longer availableDim. 2,66 gEstimate: € 380 / 450