Other lots in this auction
-
#87
Afrikaanse vrouw met hoofddeksel”. Afrikaans ivoren snijwerk. Met CITES-certificaat. Pré 1975.
Femme africaine avec coiffe. Sculpture en ivoire africain. Avec certificat CITES. Avant 1975.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 45 / 60 -
#354Goebel, Germany
“Cinderella”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no.337.
Cendrillon . Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée. Modèle n ° 337.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 55 / 65 -
#84
“Indisch Herfstlandschap”. Aquarel.
Paysage d'automne indien . Aquarelle.No longer availableDim. 23 x 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#68
“’s Lands Glorie”. Albums met chromo’s. 6 delen compleet.
‘s Lands Glorie . Albums avec chromos. 6 volumes complets.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#339Capodimonte
“Het voederen van de duiven”. Een groep van meerkleurig Italiaans biscuit. Gemerkt.
Nourrir les pigeons . Groupe en biscuit italien multicolore. Marqué.No longer availableDim. h: 21,5 cmEstimate: € 50 / 75 -
#398
Vier art nouveau vaasjes van glaspasta. Drie in de geest van Emile Gallé met apocrief merk en één in de geest van Loetz.
Quatre vases en pâte de verre art nouveau. Trois dans l'esprit d'Emile Gallé avec une marque apocryphe et un dans l'esprit de Loetz.No longer availableDim. H. 13 à 10 cmEstimate: € 50 / 80 -
#55
Een 18 karaats geel gouden horlogeketting en twee 18 karaats geel gouden ringen.
Une chaîne de montre en or jaune 18 carats et deux bagues en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 7,92 gEstimate: € 240 / 280 -
#226
Een gefineerde commode tombeau met twee laden en een marmeren blad en versierd met bronsbeslag.
Commode tombeau en placage avec deux tiroirs et un dessus en marbre et décorée de garnitures en bronze.No longer availableDim. 86 x 120 x 49 cmEstimate: € 200 / 300 -
#369Goebel, Germany
“The botanist”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no. 351.
Le botaniste . Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée. Modèle no. 351.No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 55 / 65 -
#106
Twee antieke houten schuurdeuren.
Deux portes de grange anciennes.No longer availableDim. 190 x 60 & 203 x 101 cmEstimate: € 100 / 120 -
#167
“Gentse Feesten 2014. Prijs Democratie. Bronzen groep. Ontwerp Walter De Buck.
Gentse Feesten 2014. Prix de la démocratie. Groupe de bronze. Design Walter De Buck.No longer availableDim. H. 36 cmEstimate: € 100 / 150 -
#211
“Vrouwelijk naakt met hanger, knielend op een kussen”. Een bronzen beeld naar een werk van Paul Ponsard. Op zwart arduinen sokkel.
Nu féminin avec pendentif agenouillé sur un coussin. Statue en bronze d’après Paul Ponsard. Sur socle en pierre noire.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 150 / 200