Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een armstoel van wit gelakt hout, halfronde rug met spijlen. Jaren 50.

Een armstoel van wit gelakt hout, halfronde rug met spijlen. Jaren 50.

Fauteuil en bois laqué blanc, dossier semi-circulaire à barreaux. Années 1950.
Dim. 65 x 70 cm
SKU: 1711200386.
Auction day: 17 November 2020 19:00
Catalogue #386
Estimate: € 20 / 30
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #107
    Volkstedt

    “Paar aan het aperitief”. Een groepje van gepolychromeerd en verguld Duits porselein. Gemerkt achteraan. Lichte schade aan het kantwerk.

    Couple prenant l'apéritif . Un groupe de porcelaine allemande polychromée et dorée. Marqué au dos. Léger dommage à la dentelle.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #265

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,06 ct.

    Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,06 ct.
    No longer available
    Dim. 1,25 g
    Estimate: € 160 / 200
  • #98
    Wiskemann, Bruxelles

    Een zeer uitgebreid verzilverd metalen bestek, compleet voor twaalf personen. In ménagère.

    Un couvert en métal argenté très élaboré, complet pour douze personnes. En ménagère.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #249
    Guillaume Corneille
    Period: 1922 - 2010

    “Femme et chat”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 148/50 en gedateerd ‘98 buiten de plaat.

    Femme et chat . Une lithographie. Signée, numérotée 148/50 et datée 98 hors de la planche.
    No longer available
    Dim. 67 x 57 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #148
    Period: 1827 - 1875

    Een paar art deco boekensteunen van marmer, versierd met reigers van zamak.

    Une paire de serre-livres Art Déco en marbre décorés de hérons zamac.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #379

    Drie moderne werken zonder lijst.

    Trois œuvres modernes sans cadre.
    No longer available
    Dim. 74 x 115 en 70 x 50 en 47 x 34 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #380

    Een paar leeuwen met bal van meerkleurig porselein naar Engels voorbeeld.

    Une paire de lions avec une boule en porcelaine multicolore d'après un exemple anglais.
    No longer available
    Dim. l: 20 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #347

    Een paar borden van Imariporselein let gelobde vleugel. Japan, omstreeks 1900.

    Une paire d'assiettes en porcelaine Imari à aile lobée. Japon, vers 1900.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #375

    Een maanvormig hoofd van meerkleurig Muranoglas.

    Une tête en forme de lune en verre de Murano multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #216

    Vitrine van gefineerd hout met één beglaase deur en bronsbeslag. Empire-stijl.

    Vitrine en bois de placage avec une porte vitrée et garnitures en bronze. Style Empire.
    No longer available
    Dim. 175 x 75 x 45 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #222

    Een bronzen kreeft.

    Un homard en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 190 / 210
  • #135

    Een 18 karaats wit gouden armband met bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.

    Un bracelet en or blanc 18 carats serti de diamants d'un poids combiné de + - 1,50 ct.
    No longer available
    Dim. 29,05 g
    Estimate: € 1000 / 1300
View all auction items ›

Veiling 17 November 2020

400 loten antiek, gevolgd door een 2de dag wijn. Deze veiling gebeurt zonder tentoonstelling en zonder publiek. Enkel te volgen via onze website.

17 November 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 17 November 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More