#211
#37
Een lot van veertig decoraties, overwegend W.O. I.
Lot de quarante décorations, principalementde la Première Guerre mondiale.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#130
Une bague en forme de fleur en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 1,30 ct.No longer availableDim. 3,84 gEstimate: € 1100 / 1300 -
#110
Un bracelet à maillons en or jaune 18 carats serti de brillants d'un poids combiné de + - 1,50 ct.No longer availableDim. 28,17 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#52
“Hoeve in de Kempen”. Olieverf op doek.
#324
“Stilleven met veldbloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd
#18
Een oude houten bankschroef.
#386
Een armstoel van wit gelakt hout, halfronde rug met spijlen. Jaren 50.
#262
Een vaas op voet van kleurloos kristal, met fijn geslepen motieven.
#164Theo PraetPeriod: 1889 - 1967
#390
Een vergrootglas met een gemshoorn als handvat.
#65
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de princesses en diamant d'un poids combiné de + - 1,12 ct.No longer availableDim. 3,08 gEstimate: € 600 / 700