Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een bronzen knielende Boeddha met handen in gebedshouding. Bovenaan beschadigd.
Een bronzen knielende Boeddha met handen in gebedshouding. Bovenaan beschadigd.

Een bronzen knielende tempelwachter met handen in gebedshouding. Bovenaan beschadigd.

Gardien de temple agenouillé en bronze doré. Mains pliées en prière. Dégât à la coiffe.
Dim. h: 81 cm
SKU: 0602180528.
Categories: Beeld, Brons.
Auction day: 7 February 2018 19:00
Catalogue #528
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #183

    Een paar bronzen boekensteunen met leeuwinnen.

    Paire de serre-livres en bronze représentant des lionnes.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #1014

    Een houten kapelletje met gipsen heiligenbeeld.

    Petite chapelle contenant un saint en plâtre.
    No longer available
    Dim. H: 102 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #1081

    Een inktstel van verguld brons. Recipiënten manco.

    Un ensemble d’écriture en bronze doré. Il manque un récipient.
    No longer available
    Dim. b: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #913
    Capodimonte

    “Jongen met watermeloen”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Gemerkt.

    ”Garçon et pastèque.” Une statue en porcelaine polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 25 / 45
  • #933

    Bronzen tazza met gedreven barokdecor. Gedateerd 1864-1889. Met marmeren voet.

    Tazza en bronze en relief, date 1864-1889. Basse en marbre.
    No longer available
    Dim. H/ 23 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #921

    Een windhond van goudgepatineerd brons op een rood marmeren voetstuk. Slijtage aan het patina. Omstreeks 1900. Eén pootje van het voetstuk opnieuw te bevestigen.

    Un lévrier en bronze patiné sur socle en marbre rouge. Usures à la platine. Vers 1900. Un pied doit être rattaché.
    No longer available
    Dim. l: 22 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #882
    Gustave Van Vaerenbergh
    Period: 1873 - 1927

    “Pierrot met zijn meisje onder paraplu”. Een groepje van grijsgepatineerd terracotta. Gesigneerd.

    ”Pierrot et sa fille sous un parapluie.” Un groupe en terre cuite patinée gris.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #207

    Een driedelig Lodewijk XVI klokstel van verguld en donkergepatineerd brons en wit marmer. De pendule versierd met bloemenguirlandes en getooid met een cupido. De kandelaars met drie lichtpunten in de vorm van rozen en gedragen door engeltjes.

    Garniture de cheminée Louis XVI en bronze doré et patiné et marbre blanc. Pendule décorée de guirlandes de fleurs et surmontée d’un Cupidon. Les candélabres à trois lumières en forme de roses et portés par des angelots.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 3800 / 4200
  • #650

    Een staande Guan Yin van meerkleurig en goudgepatineerd hout.

    Guan Yin debout en bois polychrome et doré.
    No longer available
    Dim. h: 118 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #955

    Een bronzen luchter in Régencestijl met kristallen pendeloques.

    Lustre en bronze de style Régence aux pendeloques en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 650 / 700
  • #253

    Een hondje en een duif van bruingepatineerd brons. Japans werk.

    Petit chien et pigeon en bronze à patine brune. Travail japonais.
    No longer available
    Dim. h: 14 & 8 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #127

    Een poluchrome houten Heilige met vissen.

    Sculpture en bois polychrome représentant un saint aux poissons.
    No longer available
    Dim. H: 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #931
    Royal Dux

    “Smid bij gezin”. Een beeld van meerkleurig en verguld porselein. Onderaan gemerkt. Restauraties aan de armen.

    “Forgeron et famille”. Une statue en porcelaine polychrome et doré. Marque à la base. Restauration aux bras.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #641

    Een schouwpendule van verguld brons in Lodewijk XV-stijl.

    Une pendule de cheminée en bronze, style Louis XV.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 260
  • #613
    Geert Kunen

    “Meisje met pop”. Een beeld van terracotta met bronskleurig patina. Gesigneerd achteraan.

    “Fille à la poupée”. Statue en terre cuite à patine bronze. Signée au verso.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #608

    Houten beeld van een man, goederen torsend. Afkomstig uit Zuid - Amerika.

    Statue d’un paysan portant des marchandises en bois sculpté. Travail de L‘Amérique du Sud.
    No longer available
    Dim. H: 100 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #927

    Een paar hoorns uit aardewerk in een koperen setting met drakenmotief.

    Une paire de cornes en faïence dans une monture en cuivre à décor de dragons.
    No longer available
    Dim. H: 53 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #203
    Ernest Justin Ferrand
    Period: 1846 - 1932

    “De harpoenvisser”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.

    “Le pêcheur au harpon”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 117 cm
    Estimate: € 2000 / 2400
  • #217

    Een Lodewijk XV barometer van verguld brons, gedragen door Chronos en bovenaan getooid met een engeltje.

    Baromètre Louis XV en bronze doré porté par Chronos et surmonté d’un angelot.
    No longer available
    Dim. h: 84 cm
    Estimate: € 3600 / 3800
  • #1013

    Een bronzen luciferhouder in de vorm van een meerman en een dubbele aquamanille.

    Un porte-allumettes en forme de homme-poisson et un double aquamanile.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #163

    “De paardenmenner”. Een groep van groengepatineerd brons naar één van de voorstelling ven “Les chevaux de Marly” van Coustou.

    “Le dompteur de cheval”. Groupe en bronze à patine verte d’après “les chevaux de Marly” par Coustou.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #648
    Jef Lambeaux

    Een vrouwenbuste van plaaster met bronskleurig patina. Gesigneerd.

    Un buste féminin en plâtre, patine couleur cuivre.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #98

    Houten console ondersteund door een barokke engel.

    Console en bois sculpté portée par un angelot de style baroque.
    No longer available
    Dim. H: 34 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #973

    Een albasten asbak, versierd met twee bronzen olifantjes.

    Un cendrier en albâtre, décoration de deux éléphants.
    No longer available
    Dim. l: 16 cm
    Estimate: € 30 / 50

Other lots in this auction

  • #841

    “Marktkramerskoppel”. Twee beelden van blauw en wit porselein met vergulde en gepolychromeerde details.

    “Couple de marchands”. Deus statues en porcelaine blanche et bleue avec détails en dorure et polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #285
    Baume & Mercier

    Een 18 karaats geel gouden horloge met lederen polsband. Quartz.

    Montre en or jaune 18 ct au bracelet en cuir. Mouvement quartz.
    No longer available
    Estimate: € 800 / 1000
  • #515

    Een notenhouten haardscherm, versierd met gesculpteerde vruchten en met een vogel in tapisserie.

    Un pare feu en noyer, décoré de fruits sculptés et un oiseau en tapisserie.
    No longer available
    Dim. 103 x 75 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #244
    Denise Esteban

    “La botte d’asperges”. Pastel op papier. Gesigneerd.

    “La botte d’asperges”. Pastel sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 55 x 75 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #389

    Een groot lot prenten, waarbij een bundel uit de reeks ‘Cries of London’ met vier ingekaderde exemplaren, enkele losse oude modeprenten, drie ingekaderde reproducties van Franse prenten en een kalender.

    Lot d’estampes dont une suite de la série “Cries of London” dont quatre exemplaires encadrées, quelques planches de mode dépareillées, trois reproductions encadrées d’estampes françaises et un calendrier.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #828

    Een paar kopjes en schoteltjes van veelkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt. Rouen, XIXde eeuw. Een schilfer aan een kopje.

    Paire de tasses et soucoupes en faïence polychrome. Marque sous la base. Rouen, XIXe siècle. Un éclat à une tasse.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #525
    Meshed

    Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt. Slijtage.

    Tapis persan en laine. Noué main. Usures.
    No longer available
    Dim. 191 x 139 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #409
    Van Kerkhove

    “Zomers straatzicht”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.

    “Vue estivale sur la rue”. Une gravure. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 19 x 35,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #531

    Een cloisonné staanlamp.

    Lampadaire en cloisonné.
    No longer available
    Estimate: € 160 / 180
  • #296
    Heriz

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Verkleuring en een kleine scheur.

    Un tapis d’Orient en laine. Fait main. Decoloration et petit cirure.
    No longer available
    Dim. 344 x 255 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #392

    Zes glaasjes van rood glas met een gegraveerd decor.

    Six verres en verre rouge à décor gravé.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #30

    Een halssnoer met verscheidene rijen koraal en versierd met olifantjes van gesculpteerd ivoor.

    Collier comprenant plusieurs rangés de corail et orné de petits éléphants en ivoire taillé.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 160
View all auction items ›

Veiling van 6, 7 & 8 Februari 2018

Deze veiling is volledig - 1105 loten in de catalogus. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf

6 February 2018 19:00
7 February 2018 19:00
8 February 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 7 February 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More