#591Een paar balustervazen van Chinees porselein met een Canton famille rose decor van personages in uitsparingen omringd door bloemen, vogels en insecten. Leeuwenkoppen met ringen op de schouders.
Une paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor de la famille rose de Canton de personnages en niche entourés de fleurs, d'oiseaux et d'insectes. Têtes de lion avec des anneaux sur les épaules.No longer availableDim. H. 29,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#447Een grote gemberpot van blauw en wit Chinees porselein. Met porseleinen deksel. Decor van guirlandes en met dieren in uitsparingen. Onderaan gemerkt. Met zwarte houten sokkel.
Un grand pot à gingembre en porcelaine de Chine bleu et blanc. Avec couvercle en porcelaine. Décor de guirlandes et d'animaux dans des renfoncements. Marqué en bas. Avec socle en bois noir.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 50 / 80 -
#298Een oud romeinse aardewerken olielamp afkomstig uit noord afrika. Oortje afgebroken.
Une ancienne lampe à huile romaine en faïence d'Afrique du Nord. Anse cassée.No longer availableDim. 12 x 3 cmEstimate: € 50 / 80 -
#528Een balustervaas van veelkleurig Chinees porselein met een famille rose decor van personages in uitsparingen, omringd door bloemen, vlinders en kostbaarheden. Gemonteerd als schemerlamp, zonder doorboring. Canton, XIXde eeuw. Hoogte zonder montuur.
Vase balustre en porcelaine de Chine multicolore à décor famille rose de personnages en niches, entourés de fleurs, de papillons et d'objets de valeur. Monté comme une lampe de table, sans trous. Canton, XIXème siècle. Hauteur sans monture.No longer availableDim. H. 44 cmEstimate: € 400 / 600 -
#84Alfred OstPeriod: 1884 - 1945“Tot leniging van nooden”. Gemengde techniek op papier. gesigneerd en gedateerd 1939.
"Pour le soulagement de la détresse". Technique mixte sur papier. signé et daté 1939.No longer availableDim. 35 x 26 cmEstimate: € 180 / 240 -
#646Een paar rood glazen karaffen, één gedecoreerd met druiven en de andere met jachttafereel.
#230Een 18 K witgouden ketting bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,22 ct. en een hanger met één grijze parel.
Un collier en or blanc 18 kt serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,22 ct et un pendentif avec une perle grise.No longer availableDim. 5,15 gEstimate: € 550 / 600 -
#8Een messingen inktstel met barokke versieringen. Bijgevoegd een kamerbel met beeltenis van Napoleon. H: 16 cm.
"Jeune femme à l'amour". Statue en bronze patiné d'après l'oeuvre d'Auguste Moreau sur un socle en pierre bleue.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 300 / 400