Similar lots by type
-
#392Een barokke kerkkandelaar van verzilverd metaal.
Candélabre d’église baroque en métal argenté.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 60 / 80 -
#655Een messingen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre en laiton à six points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 120 / 180 -
#730Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.
Lustre en cuivre à trois bras de lumière, abat-jour en verre et coupe centrale. Début du XXe siècle. Nous ajoutons un deuxième exemplaire à deux bras de lumières dont la coupe manque.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#715Een messingen sac-a-perles met glazen pendeloques.
Un sac-à-perles avec pendeloques en verre.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#46Een smeedijzeren staande lamp met een messingen plaquette van Sint Joris.
Un lampadaire en fer forgé et une plaquette en laiton de St George.No longer availableDim. h: 178 cmEstimate: € 30 / 50 -
#167Een paar bronzen kandelaars in art decostijl met telkens vier lichtpunten, gedragen door een knielende vrouw.
Une paire de candélabres style art déco a quatre points lumineux, portées par une femme agenouillée.No longer availableDim. H: 33,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#394Een smeedijzeren dubbele kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
Double candélabre en fer forgé monté en lampe.No longer availableDim. h: 170 cmEstimate: € 40 / 60 -
#535Een bronzen luchter in Lodewijk XV-stijl met acht lichtpunten.
Lustre en bronze de style Louis XV à huit bras de lumière.No longer availableDim. L: 53 cmEstimate: € 200 / 240 -
#121Een lampvoet van donkergepatineerd brons met een classicistische scène van twee dames en een kap van glas in lood.
Un pied de lampe en bronze patiné brun avec une scène classique de deux dames. L'abat jour est en verre et plomb.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 200 / 300 -
#32Een luchter van koper en kristal met vijf lichpunten en versierd met pendeloques.
Un lustre en cuivre et cristal à cinq bras, décoration de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#321Een koetslamp van koper en plaatijzer.
Une lampe de chariot en cuivre et fer.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 20 / 30 -
#307Een olielamp van wit en groen opaalglas met een meerkleurig en verguld bloemendecor. Gemonteerd op elektriciteit.
Une lampe à huile en opaline verte et blanche avec un décor fleuri doré. Montée à l'électricité.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 50 / 80 -
#388Twee verschillende vaasvormige lampvoeten van groengepatineerd koper.
Deux pieds de lampe en forme de vase en cuivre à patine verte.No longer availableDim. h: 43 & 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#565Een zeshoekige hanglantaarn met facetgeslepen glas.
Une lanterne à suspendre avec du verre taillé en facette.No longer availableDim. h: 81 cmEstimate: € 160 / 200 -
#33Een antieke kandelaar van vol messing. Barok.
Un chandelier antique en laiton. Baroque.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 60 / 80 -
#725Een luchtertje met zes lichtpunten en glazen pendeloques.
Petit lustre à six lumières et aux pendeloques en verre.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#445Een staande kandelaar van messing met vier lichtpunten en met domper.
Un candélabre en laiton a quatre points lumineux et mouchoir.No longer availableDim. h: 132 cmEstimate: € 40 / 60 -
#750Een hanglamp van brons met een geslepen glazen coupe, versierd met bloemenguirlandes.
Lampe à suspendre en bronze à coupe en verre taillé décorée de guirlandes de fleurs.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 80 / 100 -
#184Een schemerlamp van verguld brons en albast, gedragen door drie classicistische vrouwen. Op rond bijhorend tafeltje.
Lampadaire en bronze doré et albâtre porté par trois femmes classiques. Sur sellette ronde assortie.No longer availableDim. 86 & 58 cmEstimate: € 200 / 240 -
#572Een bronzen luchter met acht lichtpunten, versierd met gebladerte.
Lustre en bronze à huit lumières, orné de feuillages.No longer availableDim. h: 96 cmEstimate: € 180 / 220 -
#665Een messingen luchtertje in de vorm van een wilde kastanjelaar.
Petit lustre en laiton en forme d’un châtaigner.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 50 / 80 -
#760Een eironde lantaarn van geslepen glas.
Lanterne ovoïde en verre taillé.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 50 / 80 -
#685Een luchter van metaal met koperkleurig patina, versierd met twaalf aardewerken plaquettes.
Lustre en métal à patine cuivre, décoré de douze plaquettes en faïence.No longer availableDim. Ø: 46 cmEstimate: € 42 / 50 -
#792Een kandelaar van gesculpteerd en verguld hout in barokke stijl, gemonteerd als staande lamp.
Chandelier en bois sculpté et doré de style baroque monté en lampe.No longer availableDim. h: 144 cmEstimate: € 5à / 70
Other lots in this auction
-
#31Een lot van vier klokjes.
Un lot comprenant quatre horloges murales polychromes.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#131M. Van der Meeren“Oude vrouw met mand”. Een beeldje van bruingepatineerd brons op houten sokkel. Gesigneerd.
"Vieille femme au panier". Une statue en bronze patiné sur socle en bois.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#361Val St. LambertEen lot kristal, bestaande uit een groen en een mauve asbak en een vaasje op voet.
Lot de cristaux comprenant un cendrier vert et un cendrier mauve, ainsi qu’un petit vase sur piédouche.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#459Paleis voor Schone Kunsten, Brussel. “Trésors d’art de la Chine”. Een kunstboek. 1982.
Palais des Beaux Arts, Bruxelles. "Trésors d'art de la Chine". Un livre d'art. 1982.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#497Een paar langhalsvaasjes van Kutaniporselein. Onderaan gemerkt.
Deux vases à col en porcelaine de Kutani. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 40 / 50 -
#9Een paar kopjes en schoteltjes van polychroom porselein met een decor van bloemen en guirlandes. China, omstreeks 1800. Eén schoteltje beschadigd aan de rand.
Deux tasses et coupelles en porcelaine polychrome avec un décor de fleurs et guirlandes. Chine, +- 1800. Une coupelle est endommagée au rebord.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#544Een lot van acht stuks Afrikaans houtsnijwerk. Jaren ‘60.
Un lot de sculptures en bois africaines, 8 pièces. Années '60.No longer availableDim. 69,50 cmEstimate: € 40 / 50 -
#621Een netsuké van gebeeldhouwd ivoor met voorstelling van een schildpad op een waterlelieblad. Met een inro, versierd met dieren in reliëf, met vier compartimenten en ojime. Japans werk, begin XXste eeuw.
Un netsuké en ivoire sculpté, représentant une tortue sur une feuille de lotus. Avec un inro, décoration d'animaux en relief et quatre compartiments et ojime. Travail japonais, début XXième siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#429Een kunstboek. Nico Vrielink. Getekend door de kunstenaar en genummerd.
Un livre d'art. “Nico Vrielink”. Signé par l'artiste et numéroté.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#622Een recente vierhoekige vaas van Chinees porselein met een Cantondecor. Onderaan gemerkt.
Vase carré en porcelaine de Chine à décor de Canton. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 40 / 60 -
#708GoebelEen lot meerkleurig porselein uit de reeks van M. I. Hummel, bestaande uit zes kleine sierbordjes, waarbij vier in het originele doosje, een sierstukje en een belletje. Het laatste eveneens in doos.
Un lot d'objets en porcelaine polychrome venant d'une série de M.I. Hummel, comprenant six petites assiettes de décoration, dont quatre dans leur emballage d'origine, une petite pièce de décoration et une sonnette, celle-ci également dans sa boite d'origine.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#349Lot koper. Vijf kandelaars, een kaarsensnuiter, een olielampje en twee verdampers.
Un lot d'objets en cuivre dont un mouchoir, cinq chandeliers, une lampe à huile, et deux vaporisateurs.No longer availableEstimate: € 40 / 50

