#415Nain
Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol en zijde.
#574
#625
Een handgeknoopt Pakistaans wollen karpet.
#516Hereke
Een handgeknoopt Turks kleedje van zijde op zijde met een centraal medaillon.
#695
Een handgeknoopt Pakistaans wollen bidkleedje en een karpetje.
#500
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#480Heriz
Een antiek handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#562
Een handgeknoopt Perzisch kleedje van zijde met een centraal bloemenmedaillon.
#490
Een handgeknoopt oosters wollen tapijt.
#615Bidjar
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
#565Sarouk
#435
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
#505
Een handgeknoopt Afghaans wollen karpet.
#495Heriz
Een handgeknoopt Perzisch karpet, wol op katoen.
#450Bachtiar
#365
Een handgeknoopt Perzisch bidkleedje, zijde op zijde.
#526
Een handgeknoopt Oosters kleedje van wol met een koppel in het decor.
#506
Een handgeknoopt Perzisch kleedje van zijde met een jachtscène in het decor.
#665
Twee handgeknoopte Pakistaanse karpetjes.
#440
Een handgeknoopt Nepalees wollen tapijt.
#485
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.
#685
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#515Sarouk
#416Nain
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 205 x 120 cmEstimate: € 120/200
#266
#133
Een lot van 6 archeologische vondsten. Amlash (Noord-Iran). Een puntig bronzen werktuig (L. 21,5 cm, ca VIIIste eeuw v.C.). Een bronzen veer (L. 7,3 cm, ca VIIde eeuw v.C.). Een bronzen weefgetouwgewicht (Ø 4,7 cm, ca VIIIste eeuw v.C.). Bronzen beeldje van een man (H. 3,4 cm, ca 1200 v.C.). Een zilveren armband (Ø 7 cm, ca VIde eeuw v.C.). Een bronzen kom (Ø 13,5 cm, ca IXde eeuw v.C.).
Un lot de 6 pièces archéologiques. Amlash (Nord de l'Iran). Un outil en bronze pointu (L. 21,5 cm, ca VIIIe siècle av. J.-C.). Une plume en bronze (L. 7,3 cm, ca VIIe siècle) BC) Un poids à tisser en bronze (Ø 4,7 cm, ca VIIIe siècle av. J.-C.) Statue d'homme en bronze (H. 3,4 cm, ca 1200 av. J.-C.) Un bracelet en argent (Ø 7 cm, ca VIe siècle av. J.-C.) Un bol en bronze (Ø 13,5 cm, vers le IXe siècle av. J.-C.).No longer availableEstimate: € 200/300 -
#48Niki de Saint Phalle
#547
Een stier van meerkleurig Muranoglas.
#364
#122Jozef Jodocus MoerenhoutPeriod: 1801-1875
“Vee in de wei”. Pastel op papier. Gesigneerd.
#280
#109
“Maria van Boergondië”. Een handgeschilderde aardewerken tegel.
#140
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 3,43 gEstimate: € 300/400 -
#24Spinoy
“Souvenir de la D.A., Au brave type Van Ertvelde”. Een spottekening uit 1942.
Souvenir de la D.A. Au brave type Van Ertvelde. Caricature de 1942.No longer availableDim. 34,5 x 25,5 cmEstimate: € 40/60 -
#336
Een paar bronzen vuurbokken in Lodewijk XVI-stijl.
#310
Une bague en or blanc 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,28 ct. et de diamants noirs d'un poids combiné de +- 1,08 ct.No longer availableDim. 3,80 gEstimate: € 300/400