#515Sarouk
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#480Heriz
Een antiek handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#565Sarouk
#500
#365
Een handgeknoopt Perzisch bidkleedje, zijde op zijde.
#450Bachtiar
#605
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#526
Een handgeknoopt Oosters kleedje van wol met een koppel in het decor.
#695
Een handgeknoopt Pakistaans wollen bidkleedje en een karpetje.
#415Nain
Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol en zijde.
#685
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#485
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.
#440
Een handgeknoopt Nepalees wollen tapijt.
#435
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
#516Hereke
Een handgeknoopt Turks kleedje van zijde op zijde met een centraal medaillon.
#574
#490
Een handgeknoopt oosters wollen tapijt.
#495Heriz
Een handgeknoopt Perzisch karpet, wol op katoen.
#615Bidjar
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
#505
Een handgeknoopt Afghaans wollen karpet.
#416Nain
#506
Een handgeknoopt Perzisch kleedje van zijde met een jachtscène in het decor.
#665
Twee handgeknoopte Pakistaanse karpetjes.
#562
Een handgeknoopt Perzisch kleedje van zijde met een centraal bloemenmedaillon.
Un napperon en soie persan noué à la main avec un médaillon floral central.No longer availableDim. 97 x 60 cmEstimate: € 200/220
#47
Een gesculpteerde albasten sierconsole met vruchten.
Une console ornementale en albâtre sculpté avec des fruits.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80/120 -
#288
Een siervaasje op voet van Beiers porselein met een bloemendecor in een uitsparing op kobaltblauwe achtergrond. Bijgevoegd twee Grieks-porseleinen vaasjes met verguld decor op zwarte fond.
Un vase décoratif à base de porcelaine bavaroise avec un motif floral dans un renfoncement sur un fond bleu cobalt. Ci-joint deux vases en porcelaine grecque à décor doré sur fond noir.No longer availableDim. 30 & 11 cmEstimate: € 60/70 -
#57
Een mooi gegraveerde art deco sigarettendoos van massief zilver. Duitse keur, 800/1000, zilversmid R.K. voor Silberwarenfabrik Robert Kraft, Pforzheim.
Une boîte à cigarettes en argent massif Art Déco magnifiquement gravée. Poinçon allemand, 800/1000, orfèvre R.K. pour Silberwarenfabrik Robert Kraft, Pforzheim.No longer availableDim. brut. 95 gEstimate: € 80/150 -
#604Angelo VadalaPeriod: °1940
#436Colt - Special Combat
#597Emaux de Longwy
#95
Een 18 K geelgouden schakelarmband.
#356
Chaise en chêne sculpté et canné. Epoque Louis XVI. Quelques usures.No longer availableDim. H. 88 cmEstimate: € 50/80 -
#313
#113
Een deel van een elegant theeservies van wit porselein, rijkelijk verguld en zeer fijn gedecoreerd met landschappen in grisaille. Parijs, tijdperk Empire. Theepot, melkpot, drie kopjes, twaalf schoteltjes.
Partie d'un élégant service à thé en porcelaine blanche, richement dorée et très finement décorée de paysages en grisaille. Paris, époque Empire. Théière, pot à lait, trois tasses, douze soucoupes.No longer availableEstimate: € 140/200 -
#684
#44René Marie DujardinPeriod: 1913-2002
“Zicht op Antwerpen”. Pentekening op papier. Gesigneerd.
Vue d'Anvers. Dessin à la plume sur papier. Signé.No longer availableDim. 23 x 33 cmEstimate: € 30/50