#225HerizEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.
#74Drie verschillende handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
#374KaradjaEen handgeknoopt Perzisch wollen lopertje.
#285DozarEen handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#334HamadanEen handgeknoopt Perzisch karpet van wol. Slijtage.
#260DozarEen handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#324Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#417Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#344KaukazeEen handgeknoopt Oosters tapijt van wol katoen.
#329Een handgeknoopt Oosters karpet van wol.
#416Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#282Een kastje van Chinees lakwerk met pietra dura figuren.
#314Indo-KeshanEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#265Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#183Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#358TabrizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
"Scène pastorale du XVième siècle". Une tapisserie murale. Signée avec l'écusson de Malines.No longer availableDim. 160 x 246 cmEstimate: € 800 / 1200
#134“Landschap”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: G.C. Ariot.
#151Een grote schotel van Delfts blauw aardewerk met een Chinees decor van een tuin met hekje. Bloementuilen op de vleugel. Enkele randschilfers, letsels aan het glazuur aan de achterkant. XVIIIde eeuw.
Grand plat en faïence de Delft bleue à décor chinois d’un jardin à la grille. Aile aux bouquets de fleurs. Quelques éclats et des dégâts à la glaçure au verso. XVIIIe siècle.No longer availableDim. Ø 39 cmEstimate: € 300 / 400 -
#106Een eikenhouten kastje met vier deuren en twee laden.
#233Een Delfts blauwe schotel met een vissersscène en het opschrift “N° 11. Rooke der Haring of Bockemhang”. Achteraan gemerkt Lambertus Cleffius, De Metaale Pot. XIXe eeuw. Kleine restauratie.
Un plat en faïence de Delft bleue avec une scène de poissoniers et écriture "N° 11. Rooke der Haring of Bockemhang". Porte la marque "Lambertus Cleffius, De Metaale Pot" à l'arrière. Petite restauration.No longer availableDim. Ø 35 cmEstimate: € 200 / 250 -
#273Een kleine kolompendule van grijs marmer en koper in empirestijl, getooid met een adelaar.
#128Een hen, een haan en vier kuikens van gebeeldhouwd jade. Met houten sokkeltjes. Chinees werk.
Une poule, un coq et quatre poussins en jade sculptée. Sur socle en bois. Oeuvre chinoise.No longer availableDim. H. 12,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#401Een groot en een klein stuk koraal.
Lampe champignon en pâte de verre polychrome dans le goût du Verre Français.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60 / 80