Similar lots by type
-
#762Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 266 x 142 cmEstimate: € 100 / 120 -
#676LoryEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis Perse en laine noué main.No longer availableDim. 283 x 210 cmEstimate: € 5à / 70 -
#16BelouchEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.
Tapis persan en laine et coton. Noué main.No longer availableDim. 168 x 93 cmEstimate: € 50 / 60 -
#754ZanjanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis Perse en laine noué main.No longer availableDim. 137 x 109 cmEstimate: € 40 / 60 -
#432ShirazEen handgeknoopt Perzisch tapijt met een afbeelding van een leeuw.
Un tapis Perse noué main, dessin de lion.No longer availableDim. 115 x 113 cmEstimate: € 100 / 120 -
#752GabbehEen handgeknoopt Perzisch karpetje.
Une carpette Perse nouée main.No longer availableDim. 120 x 82 cmEstimate: € 40 / 60 -
#66Mori BocharaEen handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 216 x 182 cmEstimate: € 50 / 80 -
#86Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 212 x 135 cmEstimate: € 60 / 100 -
#516HamadanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
Tapis d’Orient en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 296 x 211 cmEstimate: € 100 / 160 -
#696BoukharaEen handgeknoopt Oosters tapijt van wol en zijde. Met certificaat. Nieuwstaat.
Tapis d’Orient en laine et soie. Avec certificat. Etat neuf.No longer availableDim. 185 x 129 cmEstimate: € 50 / 70 -
#412GabbehEen handgeknoopt Perzisch tapijtje
Un tapis Perse noué main.No longer availableDim. 106 x 71 cmEstimate: € 40 / 60 -
#726GhoumEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis Perse en laine noué main.No longer availableDim. 110 x 170 cmEstimate: € 100 / 120 -
#422GabbehEen handgeknoopt Perzisch karpet.
Une carpette Perse nouée main.No longer availableDim. 155 x 109 cmEstimate: € 40 / 60 -
#644KoliaiEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis Perse en laine noué main.No longer availableDim. 300 x 203 cmEstimate: € 220 / 260 -
#716Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol en katoen.
Une carpette Perse nouée main en laine et coton.No longer availableDim. 201 x 140 cmEstimate: € 100 / 160 -
#506Een handgeknoopt Perzisch karpet van katoen en wol.
Une carpette Perse nouée main en laine et coton.No longer availableDim. 199 x 133 cmEstimate: € 80 / 120 -
#116Mori YomudOosters wollen karpet. Handgeknoopt.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 182 x 94 cmEstimate: € 40 / 50 -
#736Twee handgeknoopte wollen morikarpetten. Eén met slijtage.
Deux carpettes Mori nouées main en laine. Une carpette présente une usure.No longer availableDim. 192 x 124 & 173 x 107 cmEstimate: € 80 / 100 -
#574TabrizEen antiek Perzisch handgeknoopt wollen tapijt.
Un tapis Perse antique en laine noué main.No longer availableDim. 290 x 207 cmEstimate: € 160 / 200 -
#739Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetten. Slijtage.
Deux carpettes d’Orient en laine, nouées main. Usagées.No longer availableDim. 207 x 131 & 158 x 115 cmEstimate: € 80 / 120 -
#466Een lot van drie kleine handgeknoopte karpetjes.
Un lot comprenant trois carpettes nouées main.No longer availableDim. 198 x 53; 119 x 72 & 172 x 88 cmEstimate: € 60 / 100 -
#336Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 328 x 226 cmEstimate: € 200 / 300 -
#306Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 345 x 248 cmEstimate: € 200 / 300 -
#652HamadanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis Perse en laine noué main.No longer availableDim. 315 x 223 cmEstimate: € 240 / 280
Other lots in this auction
-
#13Val St. LambertEen reeks van vijf theeglazen van kleurloos kristal uit de reeks ‘Tiffany’. We voegen er vijf cocktailcoupes van kleurloos kristal aan toe.
Suite de cinq verres à thé en cristal incolore de la série Tiffany. Nous ajoutons cinq coupes à cocktail en cristal incolore.No longer availableDim. H: 14 cm H: 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#672Een Chinese wandelstok van gesculpteerd hout met een handvat in de vorm van een drakenkop.
Une canne chinoise en bois sculpté dont la poignée représente un dragon.No longer availableDim. L: 88 cmEstimate: € 80 / 120 -
#623Een stappende meisjes pop van hout en papier maché.
Une poupée en bois et papier maché.No longer availableDim. H: 85 cmEstimate: € 180 / 250 -
#606Een tweeledige vitrinekast met gebogen kap en onderaan twee gemoulureerde deuren. Omstreeks 1800.
Vitrine à deux corps à corniche galbée. Le bas à deux portes moulurées. Vers 1800.No longer availableDim. 272 x 135 x 54 cmEstimate: € 400 / 600 -
#164Jaak Van Wijck“Zonsondergang op de Schelde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“L’Escaut au crépuscule”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#807Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.
Lustre en cuivre à trois bras de lumière, abat-jour en verre et coupe centrale. Début du XXe siècle. Nous ajoutons un deuxième exemplaire à deux bras de lumières dont la coupe manque.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#208Val St. LambertVier zeshoekige kandelaars van kleurloos kristal. Gemerkt.
Quatre candélabres hexagonaux en cristal incolore. Avec griffe.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 220 / 260 -
#478Een lot van acht kleine vaasjes van Chinees en Japans porselein en aardewerk.
Lot de huit petits vases en porcelaine et faïence de Chine et du Japon.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#347Een vaas van geslepen kleurloos en groen kristal. Vermoedelijk Val St. Lambert.
Vase en cristal taillé partiellement coloré vert. Probablement Val Saint-Lambert, période Art Déco.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#141Een oude Belgische wandtelefoon met houten kast met bakelieten hoorn. Goede staat.
Téléphone mural belge en bois et bakélite. Bon état.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 120 / 200 -
#93GustaloiEen art deco siervaas van glas. Onderaan gemerkt.
Vase art déco en verre. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#804Een luchter van koper en kristal met vijf lichpunten en versierd met pendeloques.
Un lustre en cuivre et cristal à cinq bras, décoration de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120 / 200

