Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
Gabbeh

Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.

Tapis persan en laine. Noué main.
Dim. 176 x 240 cm
SKU: 2405160426.
Category: Tapijt.
Auction day: 25 May 2016 19:00
Catalogue #426
Estimate: € 120 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Gabbeh

  • #466
    Gabbeh

    Een Perzisch tapijt van wol. Handgeknoopt

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 193 x 248 cm
    Estimate: € 120 / 180

Similar lots by type

  • #95

    Een 18 karaats wit gouden Amerikaanse trouwring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,10 ct.

    Alliance américaine en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,10 ct.
    No longer available
    Dim. 3 g
    Estimate: € 600 / 800
  • #228
    Goum

    Een handgeknoopt wandtapijt van zijde. Perzisch werk.

    Carpette persane en soie. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 133 x 90 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #775
    Mori Bochara

    Een antiek handgeknoopt wollen tapijt.

    Tapis en laine ancien. Noué main.
    No longer available
    Dim. 105 x 180 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #745

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Carpette d’Orient en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. h: 220 x 158 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #450

    Een lot van drie Oosterse karpetjes.

    Trois carpettes d’Orient en laine.
    No longer available
    Dim. 165 x 95 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #60

    Een parelsnoer met 18 karaats wit gouden slot bezet met saffieren rond een klein diamantje.

    Collier de perles à fermoir en or blanc 18 ct serti de saphirs entourant un petit diamant.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #655

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 145 x 105 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #650

    Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.

    Couloir d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 320 x 80 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #237
    Goum

    Een handgeknoopt wandtapijt van zijde. Perzisch werk.

    Tapis persan en soie. Noué main.
    No longer available
    Dim. 70 x 45 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #670

    Een wollen Oosters tapijt.

    Tapis d’Orient en laine.
    No longer available
    Dim. 350 x 240 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #326

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 388 x 300 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #750
    Mori

    Twee verschillende kleine handgeknoopt tapijtjes.

    Deux petite carpettes en laine. Nouées main.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #660

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol op katoen.

    Tapis persan en laine sur coton. Noué main.
    No longer available
    Dim. 118 x 150 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #710

    Een handgeknoopt zijden karpetje en een bidkleedje. Het laatste met slijtage.

    Carpette en soie et une carpette de prière. Cette dernière usée.
    No longer available
    Dim. 98 x 67 & 83 x 130 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #416

    Een handgeknoopte Oosterse loper van wol.

    Couloir d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #486
    Nepal

    Een groot handgeknoopt wollen tapijt.

    Grand tapis en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 456 x 368 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #597

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #646
    Goum

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde en katoen.

    Tapis persan en soie et coton. Noué main.
    No longer available
    Dim. 272 x 183 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #740

    Een handgeknoopt Perzisch tapijtje van wol.

    Carpette persane en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 100 x 64 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #735

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 203 x 175 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #130

    Een 18 karaats geel gouden ring versierd met vlechtwerkmotief en bezet met een grote topaas.

    Bague en or jaune 18 ct en vannerie, sertie d’une grande topaze.
    No longer available
    Dim. 9,64 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #675

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 365 x 268 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #780

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.

    Petit tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 128 x 104 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #782

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.

    Petite carpette d’Orient en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 177 x 95 cm
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #784

    Console van gebeeldhouwd en gebeitst hout in Lodewijk XV-stijl.

    Console en bois sculpté et peint de style Louis XV.
    No longer available
    Dim. L. 122 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #712

    Een gevarieerd lot verzilverd metaal, bestaande uit schalen, kannetjes, een ijsemmertje, kommetjes, een mandje, enz.

    Lot varié en métal argenté comprenant des plats, des verseuses, un seau à glace, des bols, un panier etc.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #467

    Twee designschotels van geblazen Muranoglas. Jaren ‘60.

    Deux coupes design en verre de Murano soufflé. Années 60.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #250

    Een wandklokje van goudgepatineerd hout in Lodewijk XVI- inspiratie.

    Pendule murale en bois doré de style Louis XVI.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #74
    F. Bruwiere

    “Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1916.

    “Nature morte aux roses”. Huile sur toile. Signée et datée 1916.
    No longer available
    Dim. 20 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #233

    “De annunciatie”. Een bas-reliëf van gesculpteerd eikenhout. Vlaamse school. Eind XVe eeuw.

    “L’Annonciation”. Bas relief en chêne sculpté. Ecole flamande, fin du XVe siècle.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #552

    Een Chinees kastje met twee laden.

    Petit meuble chinois à deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. b: 103 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #718

    Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vruchten en vlinders. Onderaan gemerkt. Restauraties aan de rand.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de fruits et de fleurs. Marque sous la base. Restauration au bord.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #430

    Een grote rechthoekige wandspiegel van hout in schildpadimitatie.

    Grand miroir rectangulaire en bois imitant l’écaille.
    No longer available
    Dim. 155 x 90 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #432
    Frans Van Genesen
    Period: 1887-1945

    “Bosbeek”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Ruisseau dans le bois”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 66 x 55,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #528

    Een Chinese gemberpot van famille rose porselein met een meerkleurig decor van bloemen in jardinières en Chinese tekens. XIXe eeuw.

    Pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor polychrome de style famille rose de jardinières fleuries et de calligraphie. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #247
    Bouret

    “Herderinnetje”. Een bronzen beeld met onderschrift: “Vaarwel , o dierbaar plekje grond waar eens mijn wiegje stond”. Gesigneerd. XIXe eeuw.

    “Jeune bergère”. Sculpture en bronze, souscrit: “Vaarwel , o dierbaar plekje grond waar eens mijn wiegje stond”. Signée, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 400 / 600
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Mei 2016

Deze veiling is volledig. 800 loten.

24 May 2016 19:00
25 May 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 May 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More