#440Sparta
Een handgeknoopt Arabisch wollen karpetje.
#690Kirman
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Centraal medaillon op roze veld.
#770
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#716
#590Nain
Een handgeknoopt tapijt van wol.
#470
#700
Een handgeknoopte Perzisch wollen loper. Slijtage.
#540Heriz
Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.
#725Mahal
Een handgeknoopt wollen tapijt. Shah Abass-motief.
#530Heriz
#460Caucaze
Een Turks wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt.
#680Indo-Meshed
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#490Zandjan
#555Mahal
Perzisch wollen tapijt met centraal medaillon en rozenstruiken. Handgeknoopt.
#670Indo-Meshed
#550Hereke
Een klein Turks zijden tapijt met gouddraad.
#450Mahal
Oosters wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt. Slijtage.
#710Mahal
Perzisch wollen tapijt met centraal medaillon. Handgeknoopt.
#510Isfahan
Een handgeknoopt tapijt van wol en zijde.
#780
#720Ardebil
#480
#1010
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#560Goum
Een handgeknoopt Perzisch karpet van zijde.
Carpette persane en soie. Nouée main.No longer availableDim. 165 x 110 cmEstimate: € 400 / 600
#303
Sept cloches en cuivre ayant fait partie d’un char à crème glacée (elles étaient emballées dans des journaux de 1934, un fretel manque, Ø 27 cm). Nous ajoutons un récipient en laiton.No longer availableEstimate: € 160 / 200 -
#20
Een lot zilveren juwelen waaronder 15 ringen, 14 armbanden en halssnoeren.
#1018
Drie diverse beeldjes van porselein en biscuit.
Trois statues différentes en porcelaine et biscuit.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#602Utagawa Hiroshige
#903
#1000
Een bruidskist van gesculpteerd eikenhout. Gedateerd 1778.
#248
“Tabac de Virginie”. Een oude aardewerken tabakspot met messingen deksel.
#413
Vier beeldjes van meerkleurig en verguld Brussels porselein, waarbij drie voorstellingen van Maria met kind en een voorstelling van het Lam Gods. (Laatste met restauratie).
Quatre statuettes en porcelaine de Bruxelles polychrome et dorée dont trois représentant de la Vierge à l’Enfant et une L’Agneau de Dieu. Cette dernière restaurée.No longer availableDim. h: 19 - 25 cmEstimate: € 80 / 100 -
#715
Fauteuil en noyer sculpté de style Louis XVI recouvert de velours.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#177
Een dashond van brons met donker patina.
Teckel en bronze à patine foncée.No longer availableDim. l: 44 cmEstimate: € 300 / 320 -
#707
#147
Barok Madonnabeeld van notenhout.
Statue de la Ste Vierge en noyer de style baroque.No longer availableDim. H. 56 cmEstimate: € 80 / 120