#700Een handgeknoopte Perzisch wollen loper. Slijtage.
#460CaucazeEen Turks wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt.
#716Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#540HerizPerzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.
#680Indo-MeshedEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#770Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#670Indo-MeshedEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#450MahalOosters wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt. Slijtage.
#710MahalPerzisch wollen tapijt met centraal medaillon. Handgeknoopt.
#475HamadanPerzisch wollen tapijt. Handgeknoopt. Slijtage.
#530HerizPerzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.
#780Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#480Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#1010Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#560GoumEen handgeknoopt Perzisch karpet van zijde.
#440SpartaEen handgeknoopt Arabisch wollen karpetje.
#510IsfahanEen handgeknoopt tapijt van wol en zijde.
#550HerekeEen klein Turks zijden tapijt met gouddraad.
#490ZandjanPerzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.
#725MahalEen handgeknoopt wollen tapijt. Shah Abass-motief.
#470Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Carpette persane en laine. Noué à la main.No longer availableDim. 154 x 115 cmEstimate: € 60 / 100
#679Twee bewerkte schildpadschilden. Angola.
Deux carapaces de tortues. Angola.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#379Peder Brøndum SørensenPeriod: 1931 - 2001“Fugur ved huse, Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1979.
#374Paul EsbroeckEen lot van vier etsen, gesigneerd buiten de plaat.
#394Een lot van twintig apothekerspotten van amberkleurig Boheems glas.
#518Een zwartgepatineerde credenza met een fijn gesculpteerd decor van figuren. Bovenaan één deur en onderaan een tussenblad. Frankrijk, XIXe eeuw.
Crédence en bois noirci à décor finement sculpté de personnages. Le dessus ouvrant à une porte, le dessous à entretoise. France, XIXe siècle.No longer availableDim. b: 104 cmEstimate: € 200 / 300 -
#1061Een kleine Chinese dekselvaas met een blauw en wit drakendecor, gemonteerd als lamp. Letsel en restauratie.
Un petit vase chinois à couvercle en blanc et bleu, décor de dragons, monté en lampe. Quelques dégâts. A été restaurée.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 120 / 200 -
#886Een schommelpaard, bekleed met vacht. Jaren ‘60. Op wegklapbare wieltjes. Eén oog manco.
Un cheval à bascule avec revêtement de pelage. Sur roulettes , un oeil est manquant.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 100 / 140 -
#476Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#581Een paar kraanvogels in struiken van gebeeldhouwd jade. Op houten sokkeltjes. Chinees werk. In etui.
Paire de grues dans des buissons en jade sculpté. Sur socles en bois. Travail chinois, dans sa boîte d’origine.No longer availableDim. H. 31 cmEstimate: € 300 / 400 -
#551Grote ivoren meisjesbuste. Afrikaans werk, begin XXste eeuw. 2,3 kg.
Grand buste de jeune fille en ivoire. Travail africain, début du XXe siècle. 2300 g.No longer availableDim. H. 23,5 cmEstimate: € 300 / 340 -
Une ménagère comprenant un service à couverts en métal argenté. Complet pour douze convives.No longer availableEstimate: € 60 / 100