Similar lots by type
-
#321Een krijger van meerkleurig geglazuurd aardewerk.
Un guerrier en faïence émaillée multicolore.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#323Een aardewerken vaas, versierd met geometrische motieven.
Un vase en faïence, décoré de motifs géométriques.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 30 / 50 -
#322J. BelartiEen wandversiering, opgebouwd uit drie geglazuurde tegels in houten kader. Gesigneerd.
Une décoration murale, composée de trois carreaux émaillés dans un cadre en bois. Signé.No longer availableDim. 47 x 16 cm (tegels)Estimate: € 25 / 35 -
#338Een paar sierkannen van Torhouts aardewerk, versierd met rozen en vogels in reliëf. Enkele beschadigingen, één voet niet origineel.
Une paire de pots décoratifs en poterie de Torhout, décorés de roses et d'oiseaux en relief. Quelques dommages, une base non d'origine.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 60 / 100 -
#6Twee kleine bijzettafeltjes, waarbij één met vier geglazuurde tegels en het andere met één tegel. Beide op smeedijzeren voet.
Deux petites tables d'appoint, l'une avec quatre carreaux émaillés et l'autre avec un carreau. Les deux sur une base en fer forgé.No longer availableDim. 31 x 31 cmEstimate: € 20 / 40 -
#313Een paraplubak van meerkleurig geglazuurd Vlaams aardewerk.
Un porte-parapluies en faïence flamande vernissée multicolore.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 40 / 60 -
#71Een paar aardewerken vaasjes. Sung-periode (960 - 1279).
Une paire de vases en faïence. Période Sung (960 - 1279).No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 200 / 300 -
#41Een lot van vier verschillende koffiepotten.
Un grand nombre de quatre cafetières différentes.No longer availableDim. h: 27 - 29 cmEstimate: € 40 / 50 -
#373Een baardmankruik van geglazuurd steengoed. XXe eeuw.
Une cruche à l’homme barbu en grès émaillé. XXème siècle.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#351Een platte ronde siervaas van geglazuurd aardewerk. Jaren ‘70. Onderaan gemonogrammeerd.
Un vase décoratif rond plat en faïence émaillée. Années 1970. Monogrammé en bas.No longer availableDim. h: 18 cm Ø: 28 cmEstimate: € 45 / 55 -
#333ValaurisEen designvaas van meerkleurig aardewerk. Gemerkt en gesigneerd ‘Borty’.
Un vase design en faïence multicolore. Marqué et signé Borty .No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 100 / 120 -
#374Een baardmankruik van geglazuurd steengoed. XXe eeuw.
Un pichet baardman en grès émaillé. XXème siècle.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#320Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met briljanten en diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats serties de brillants et de diamants taille ancienne d'un poids combiné de + - 0,40 ct.No longer availableDim. 2,50 ctEstimate: € 400 / 500 -
#131Jean-Baptiste CarpeauxPeriod: 1827 - 1875Scheepsjongen. Bronzen buste met bruine patina. Marmeren sokkel.
Ship's boy. Buste en bronze à patine brune. Socle en marbre.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 150 / 200 -
#363Een achthoekige glazen vaas met reliëfdecors van vrouwen op gesatineerde achtergrond.
Un vase en verre octogonal avec des motifs de femmes en relief sur un fond satiné.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 35 / 45 -
#396ValGlaspasta schaaltje met een verzilverd metalen montuur met bladmotief. Gemerkt.
Plat en pâte de verre avec un cadre en métal argenté avec motif de feuilles. Marqué.No longer availableDim. Ø 13 cmEstimate: € 50 / 80 -
#214Marinus Van Eys“Hoevezicht met koeien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme aux vaches”. Huile sur toile. SignéeNo longer availableDim. 100 x 130 cmEstimate: € 150 / 200 -
#10Een groot lot fantasiejuwelen waaronder armbanden, halssnoeren, broches, horloge. e.a.
Un grand nombre de bijoux fantaisie comprenant des bracelets, des colliers, des broches, une montre. Et d'autresNo longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#282Guillaume CorneillePeriod: 1922 - 2010“Pinocchio”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd 2001 en genummerd 94/150 buiten de plaat.
Pinocchio . Une lithographie. Signée, datée 2001 et numérotée 94/150 hors planche.No longer availableDim. 24 x 33 cmEstimate: € 150 / 180 -
#147“handelaar”. Een fijn gesculpteerd beeldje van Aziatisch ivoor. Gesigneerd onderaan. Omstreeks 1900.
marchand . Une statue en ivoire d'Asie finement sculptée. Signée en bas. Vers 1900.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 250 / 350 -
#365Een gesculpteerd Afrikaans houten masker. Igbo, Nigeria.
Un masque africain en bois sculpté. Igbo, Nigéria.No longer availableDim. l: 44 cmEstimate: € 55 / 65 -
#40Een 18 karaats geel gouden zakhorloge. (één wijzer onbreekt en het glas is gebroken).
Une montre de poche en or jaune 18 carats. (Il manque une main et le verre est fissuré).No longer availableDim. bruto: 59,45 gEstimate: € 100 / 150 -
#100Baume & Mercier GenèveEen 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden polsband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct. Quartz.
Une montre pour femme en or jaune 18 carats avec bracelet en or jaune 18 carats serti de diamants d'un poids combiné de + - 0,70 ct. Quartz.No longer availableDim. bruto: 60 gEstimate: € 1400 / 1800 -
#277“Danseresje”. Art deco beeldje van brons met marmeren sokkel.
Danseuse . Figurine Art Déco en bronze avec socle en marbre.No longer availableDim. H. 47 cmEstimate: € 100 / 150




