#654
Een vintage UFO luchter van aluminium.
#414
‘De muizenkoningin’, olieverf op paneel, onleesbaar gesigneerd.
#657
Een faux-bamboo kapstok met hoedenplank. Massief messing. Ca 1950. 10 haken.
#40
An 18 kt yellow gold ring set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.18 ct, FVS1, and brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.53 ct.No longer availableDim. 3,80 gEstimate: € 500/600 -
#376
Een Chinees gesculpteerd houten sokkel met een marmeren blaadje.
#247
#613Wiskemann
Een koffieset met melk en suikerpot. Onderaan gemerkt en genummerd.
#114Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Zomers hoevegezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Summer farm landscape". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 64 x 78,5 cmEstimate: € 120/180 -
#358
Een reclamebord, Boch Frères, onderaan gemerkt Boch Frères La Louvière.
#579Jozef Adriaan Callaerts
“Conscienceplein te Antwerpenr”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#683
Een stuk blauw koraal, ooit onderdeel van een vintage lamp geweest.
#631
Een Indonesische Wajang pop.
An Indonesian Wajang puppet.No longer availableDim. h 80 cmEstimate: € 40/50