Similar lots by type
-
#683
Een oude pop met slaapoogjes en kanten kleertjes. Gemerkt op het achterhoofd.
Poupée ancienne aux yeux dormeurs et aux vêtements en dentelle. Marque sur la nuque.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 200/300 -
#473Unica, Belgium
Twee oude poppen van kunststof. Beide gemerkt achteraan op het hoofd.
Deux poupées anciennes en plastic. Les deux marquées sur la nuque.No longer availableDim. h: 36 & 50 cmEstimate: € 50/80 -
#653
Een oude pop met porseleinen hoofd en kanten kleertjes. Gemerkt op het achterhoofd.
Poupée ancienne à la tête en porcelaine et aux vêtements en dentelle. Marque sur la nuque.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 40/60 -
#475
Een grote antieke pop met porseleinen hoofd en handjes.
Grande poupée ancienne , la tête et mains sont en porcelaine.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#480
Een antieke poppenkoets.
Un coche pour poupées antique.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#643
Een oude pop van kunststof met slaapoogjes en kanten kleertjes.
Poupée ancienne en plastique aux yeux dormeurs et aux vêtements en dentelle.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 40/60 -
#593Unica Belgium
Een oude pop van kunststof met slaapoogjes en op staander. Gemerkt.
Ancienne poupée en plastique aux yeux dormeurs et sur support. Avec marque.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 40/60 -
#483
Twee oude poppen van kunststof, waarbij één Duitse.
Deux poupées anciennes en plastique dont une allemande.No longer availableDim. h: 40 & 36 cmEstimate: € 100/140 -
#673
Een pop van kunststof met slaapoogjes. Italië.
Poupée en plastique aux yeux dormeurs. Travail italien.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 40/60 -
#663
Twee oude poppen van kunststof, waarbij één met slaapoogjes.
Deux poupées anciennes en plastique dont une aux yeux dormeurs.No longer availableDim. h: 50 & 44 cmEstimate: € 80/100 -
#693L. Dake, Amsterdam
Vijf middelgrote en een kleine pop met porseleinen hoofdje en armpjes.
Cinq poupées de tailles moyennes et une petite à la tête et aux bras en porcelaine.No longer availableEstimate: € 300/500 -
#553Unica Belgium
Een oude pop van kunststof met slaapoogjes en op staander. Gemerkt.
Ancienne poupée en plastique aux yeux dormeurs sur support. Avec marque.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 40/60 -
#573
Een oude pop van kunststof met kanten kleertjes. Op staander.
Une poupée ancienne avec vêtements en dentelle. Sur pied.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 40/60 -
#543
Een oude pop van kunststof met slaapoogjes en kanten kleertjes. Op staander.
Ancienne poupée en plastique aux yeux dormeurs et aux vêtements en dentelle. Sur support.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 40/60 -
#533
Een oude pop van kunststof met slaapoogjes en kanten kleertjes.
Ancienne poupée en plastique aux yeux dormeurs et aux vêtements en dentelle.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 40/80 -
#713
Vier verschillende poppen met porseleineen hoofdje, armen en benen. Eén voet beschadigd.
Quatre poupées aux têtes, bras et jambes en porcelaine. Dégât à un pied.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#633
Een oude pop van kunststof met slaapoogjes en kanten kleertjes.
Poupée ancienne en plastique aux yeux dormeurs et aux vêtements en dentelle.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 40/60 -
#828
Een oude pop uit de jaren vijftig. Schade aan een voetje. We voegen er twee kleinere poppen van kunststof aan toe, waarbij één gemerkt van Schildkröte.
Ancienne poupée des années 50. Dégât à l’un des pieds. Nous ajoutons deux poupées plus petites en plastique dont une avec la marque de Schildkröte.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#563Armand Marseille
Een oude pop met porseleinen hoofdje met slaapoogjes. Op staander. Gemerkt.
Ancienne poupée à la tête en porcelaine et aux yeux dormeurs. Sur support. Avec marque.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 400/600 -
#583
Een oude pop van kunststof met slaapoogjes en kanten kleertjes. Op staander.
Ancienne poupée en plastique aux yeux dormeurs et aux vêtements en dentelle. Sur support.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#559
“Abstracte compositie”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening.
“Composition abstraite”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 200/300 -
#508
Een vaas van meerkleurig Japans porselein met een decor van landschappen, bloemen en vogels. Onderaan gemerkt. XIXde eeuw.
Vase en porcelaine du Japon polychrome à décor de paysages, de fleurs et d’oiseaux. Marque sous la base. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100/120 -
#691Royal Dux
Coupe met relief van herder met kudde. 0nderaan gemerkt met roze driehoek.
Une coupe en relief représentant un berger et son troupeau. Marque à la base, triangle rose.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#550
Een tweedeurskast van gebeeldhouwd eikenhout in renaissancestijl, versierd met twee vrouwenhoofden in het midden en twee leeuwenkopjes bovenaan.
Une armoire à deux portes en chêne , style Renaissance, décorée de deux têtes de femmes au milieu et deux têtes de lions au dessus.No longer availableDim. 130 x 95 x 52 cmEstimate: € 200/400 -
#638
Een lot van drie vazen van Afrikaans ivoor met gesculpteerde decors. Eerste helft XXe eeuw.
Un lot de trois vases africains en ivoire. Décors sculptés. Première partie XXième siècle.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 80/120 -
#602
Een merkwaardig barmeubel van gepolychromeerd hout met centraal drie laden onder een klepblad met binnenin een lichtbak van glas in lood. Aan de zijkanten telkens een paneeldeur met scènes in reliëf en met drie laden in de onderste gordel.
Bar remarquable en bois polychrome ouvrant à trois tiroirs vers le centre en dessous d’un abattant qui cache un vitrail à lampes et qui est flanqué par deux portes pleines présentant des scènes des Moyens Ages en relief. Trois tiroirs en ceinture.No longer availableDim. b: 229 cmEstimate: € 200/400 -
#265
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale citrine van ± 3,35 ct. en met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,35 ct.
Une bague en or blanc de 18 ct sertie d’une citrine centrale de ± 3,35 ct. et de diamants d’un poids total de 0,35 ct.No longer availableDim. 3,68 gEstimate: € 1200/1400 -
#405
Een lot verschillende tafeldoekjes en sierlapjes van kloskant, lintkant.
Lot de différents napperons et pièces décoratives en dentelle aux fuseaux et au ruban.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#93Gustaloi
Een art deco siervaas van glas. Onderaan gemerkt.
Vase art déco en verre. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60/100 -
#776
Een canapé van gebeeldhouwd notenhout met bekleding van rood fluweel. Bekleding te vervangen. Tijdperk Louis-Philippe
Un canapé en noyer sculpté avec revêtement en velours rouge. Revêtement à changer. Style Louis Philippe.No longer availableDim. b: 162 cmEstimate: € 200/300 -
#794
Een fauteuil-en-cabriolet van witgepatineerd en deels gepolychromeerd hout. Bekleding op te frissen.
Un fauteuil cabriolet en bois patiné blanc et polychrome. Revêtement a changer.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#596
Een commode van gefineerd hout in empirestijl met vier laden, geflankeerd door twee zuiltjes en met een zwart marmeren blad. XIXe eeuw.
Commode en bois de placage de style Empire ouvrant à quatre tiroirs flanqués de deux colonnettes et à tablette en marbre noir. XIXe siècle.No longer availableDim. 103 x 123 x 60 cmEstimate: € 300/400