Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van vijf poppen met porseleinen hoofdjes en armen. Geen kleertjes.
Leonardo Collection

Een lot van vijf poppen met porseleinen hoofdjes en armen. Geen kleertjes.

Lot de cinq poupées aux têtes et bras en porcelaine. Sans vêtements.
SKU: 2908170723.
Category: Speelgoed.
Auction day: 30 August 2017 19:00
Catalogue #723
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #673

    Een pop van kunststof met slaapoogjes. Italië.

    Poupée en plastique aux yeux dormeurs. Travail italien.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #573

    Een oude pop van kunststof met kanten kleertjes. Op staander.

    Une poupée ancienne avec vêtements en dentelle. Sur pied.
    No longer available
    Dim. h: 71 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #533

    Een oude pop van kunststof met slaapoogjes en kanten kleertjes.

    Ancienne poupée en plastique aux yeux dormeurs et aux vêtements en dentelle.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #483

    Twee oude poppen van kunststof, waarbij één Duitse.

    Deux poupées anciennes en plastique dont une allemande.
    No longer available
    Dim. h: 40 & 36 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #480

    Een antieke poppenkoets.

    Un coche pour poupées antique.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #593
    Unica Belgium

    Een oude pop van kunststof met slaapoogjes en op staander. Gemerkt.

    Ancienne poupée en plastique aux yeux dormeurs et sur support. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 71 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #683

    Een oude pop met slaapoogjes en kanten kleertjes. Gemerkt op het achterhoofd.

    Poupée ancienne aux yeux dormeurs et aux vêtements en dentelle. Marque sur la nuque.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #475

    Een grote antieke pop met porseleinen hoofd en handjes.

    Grande poupée ancienne , la tête et mains sont en porcelaine.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #693
    L. Dake, Amsterdam

    Vijf middelgrote en een kleine pop met porseleinen hoofdje en armpjes.

    Cinq poupées de tailles moyennes et une petite à la tête et aux bras en porcelaine.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 500
  • #828

    Een oude pop uit de jaren vijftig. Schade aan een voetje. We voegen er twee kleinere poppen van kunststof aan toe, waarbij één gemerkt van Schildkröte.

    Ancienne poupée des années 50. Dégât à l’un des pieds. Nous ajoutons deux poupées plus petites en plastique dont une avec la marque de Schildkröte.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #643

    Een oude pop van kunststof met slaapoogjes en kanten kleertjes.

    Poupée ancienne en plastique aux yeux dormeurs et aux vêtements en dentelle.
    No longer available
    Dim. h: 76 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #583

    Een oude pop van kunststof met slaapoogjes en kanten kleertjes. Op staander.

    Ancienne poupée en plastique aux yeux dormeurs et aux vêtements en dentelle. Sur support.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #653

    Een oude pop met porseleinen hoofd en kanten kleertjes. Gemerkt op het achterhoofd.

    Poupée ancienne à la tête en porcelaine et aux vêtements en dentelle. Marque sur la nuque.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #663

    Twee oude poppen van kunststof, waarbij één met slaapoogjes.

    Deux poupées anciennes en plastique dont une aux yeux dormeurs.
    No longer available
    Dim. h: 50 & 44 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #553
    Unica Belgium

    Een oude pop van kunststof met slaapoogjes en op staander. Gemerkt.

    Ancienne poupée en plastique aux yeux dormeurs sur support. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #563
    Armand Marseille

    Een oude pop met porseleinen hoofdje met slaapoogjes. Op staander. Gemerkt.

    Ancienne poupée à la tête en porcelaine et aux yeux dormeurs. Sur support. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #543

    Een oude pop van kunststof met slaapoogjes en kanten kleertjes. Op staander.

    Ancienne poupée en plastique aux yeux dormeurs et aux vêtements en dentelle. Sur support.
    No longer available
    Dim. h: 73 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #633

    Een oude pop van kunststof met slaapoogjes en kanten kleertjes.

    Poupée ancienne en plastique aux yeux dormeurs et aux vêtements en dentelle.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #713

    Vier verschillende poppen met porseleineen hoofdje, armen en benen. Eén voet beschadigd.

    Quatre poupées aux têtes, bras et jambes en porcelaine. Dégât à un pied.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #473
    Unica, Belgium

    Twee oude poppen van kunststof. Beide gemerkt achteraan op het hoofd.

    Deux poupées anciennes en plastic. Les deux marquées sur la nuque.
    No longer available
    Dim. h: 36 & 50 cm
    Estimate: € 50 / 80

Other lots in this auction

  • #675
    Sakuraba

    “Nachtegaal en pruimbloesem”. Een scherm hout met zijde beschilderd.

    “Rossignol et fleurs de prunier”. Bois et soie peints.
    No longer available
    Dim. 95 x 180 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #422
    Gabbeh

    Een handgeknoopt Perzisch karpet.

    Une carpette Perse nouée main.
    No longer available
    Dim. 155 x 109 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #354
    Dries Van Den Broeck

    Een lot van zes portretten, waarvan vijf litho’s en een potloodtekening.

    Lot de six portraits dont cinq lithos et un dessin en crayon.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #508

    Een vaas van meerkleurig Japans porselein met een decor van landschappen, bloemen en vogels. Onderaan gemerkt. XIXde eeuw.

    Vase en porcelaine du Japon polychrome à décor de paysages, de fleurs et d’oiseaux. Marque sous la base. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #616

    Een mahoniehouten divan. Medio XXe eeuw.

    Un divan en acajou. Milieu du XXième siècle.
    No longer available
    Dim. b: 231 cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #396

    Een sober halfrond wandtafeltje.

    Console demi-lune.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 25 / 45
  • #470

    Een art deco luchtertje van verchroomd metaal met vijf zeshoekige glazen kapjes.

    Un petit lustre style Art Déco en métal chromé à cinq bras avec abats jours en verre hexagonales.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #657

    Een kopje van Chinees porselein met een sang-de-boeufglazuur. Gemerkt met verwijzing naar Keizer Siuan-To.

    Une tasse en porcelaine chinoise sang-de-boeuf. Marque et référence de l’Empereur Siuan-To.
    No longer available
    Dim. Ø 8,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #806

    Een sac-à-perles luchter van kristal en koper.

    Sac-à-perles en cristal et cuivre.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #489

    “Compositie”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Zimmer achteraan.

    “Composition”. Huile sur toile. Porte la signature au dos: “Zimmer”.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #99
    Karel Van Lerberghe
    Period: 1889 - 1953

    “Winters rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage rupestre en hiver”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 80 x 100 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #734

    Een vaas van rood glaspasta met een millefioredecor.

    Un vase en pâte à verre rouge, décor millefiore.
    No longer available
    Dim. h: 28,5 cm
    Estimate: € 50 / 100
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 augustus 2017

De veiling is volledig. 835 loten. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

29 August 2017 19:00
30 August 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 August 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More