Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lotje antiek tin, bestaande uit een paar Lodewijk XV-kandelaars en een tabakspot, periode Régence, met Hollands viermerk.
Een lotje antiek tin, bestaande uit een paar Lodewijk XV-kandelaars en een tabakspot, periode Régence, met Hollands viermerk.

Een lotje antiek tin, bestaande uit een paar Lodewijk XV-kandelaars en een tabakspot, periode Régence, met Hollands viermerk.

Lot d'étain ancien, composé d'une paire de bougeoirs Louis XV et d'un pot à tabac, époque Régence, avec marques hollandaises.
Dim. H: 14-19 cm
SKU: 1804230564.
Categories: Tin, XVIIIe eeuw.
Auction day: 19 April 2023 19:00
Catalogue #564
Estimate: € 120 / 140
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #252
    Jean-Baptiste Michel

    “Teniers’s Kitchen”. Een burijngravure op papier, door Jean-Baptiste Michel naar David Teniers, 1777.

    Teniers's Kitchen. A burin engraving on paper, by Jean-Baptiste Michel after David Teniers, 1777.
    No longer available
    Dim. 45 x 55 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #242
    Johannes van Lanschot

    “Het laden van het vee op de veerboot bij de zuidelijke kust”. Een ingekleurde gravure op papier, door Johannes van Lanschot naar Nicolaes Berchem, 1753.

    "Loading the Cattle on the Ferry at the Southern Coast". A colored engraving on paper, by Johannes van Lanschot after Nicolaes Berchem, 1753.
    No longer available
    Dim. 46 x 34 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #318

    Lot van 26 items zilver, verzilverd koper en tin, 19e eeuws, diverse schalen, deco, curiosa, waaronder 4 lepels gemarkeerd “Koninklijke Hollandsche LLoyd”.

    Lot of 26 items silver, silver-plated copper and tin, 19th century, various dishes, deco, curiosities, including 4 spoons marked "Koninklijke Hollandsche LLoyd".
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #329

    Een XVIIIe eeuwse messingen Hollandse melkkruik.

    Un pot à lait hollandais en laiton du XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #4
    Windsor

    Een lot van 4 houten wheelback Windsor stoelen. Gemerkt JB met ster (“JB van Sciver”)

    A lot of 4 wooden wheelback Windsor chairs. Marked JB with star (“JB van Sciver”)
    No longer available
    Dim. 90 x 37 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #47

    Lot van 12 blauw-wit en gekleurde tegels, diverse taferelen w.o. driemasters, dieren- en mythische figuren, geschat 18e-19e eeuws.

    Lot of 12 blue-white and colored tiles, various scenes including three masters, animal and mythical figures, estimated 18th-19th century.
    No longer available
    Dim. 12,5 x 12,5cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #156

    Een mahoniehouten chest-on-chest met 9 laden, Georgian circa 1720. (AID3383)

    A 9-drawer mahogany chest-on-chest, Georgian circa 1720. (AID3383)
    No longer available
    Dim. 185 x 103 x 52 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #232
    Francesco Bartolozzi

    “Les voyageurs rustiques”. Een burijngravure op papier. Door Francesco Bartolozzi, naar Paulus Potter, 1779.

    "Les voyageurs rustiques". Burin engraving on paper. By Francesco Bartolozzi, after Paulus Potter, 1779.
    No longer available
    Dim. 37 x 47 cm
    Estimate: € 100 / 150

Other lots in this auction

  • #441

    Een paar Chinees porseleinen gemberpotten, versierd met diverse personages en opschrift.

    A pair of Chinese porcelain ginger jars, decorated with various characters and inscriptions.
    No longer available
    Dim. 30 x Ø22cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #382

    “En över , en under”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd dubbel niet leesbaar.

    "En över, en under". A painting, watercolor on paper. Signed twice at the bottom, illegible.
    No longer available
    Dim. 18 x 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #364

    Een bolvormig zwart glazen vaas met luchtbel decor in de massa.

    A spherical black glass vase with air bubble decoration in the mass.
    No longer available
    Dim. 20 x 17 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #135

    “Guanyin”. Een beeldje van donkergroen jadeïet. Met houten sokkeltje. Chinees werk.

    “Guanyin”. A figurine of dark green jadeite. With wooden base. Chinese work.
    No longer available
    Dim. 24 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #410

    Een halssnoer met natuurparels met zilveren slot. En een ras de cou met gekleurde parel. Neue Goldsmiede Augsburg.

    Un collier de perles naturelles avec un fermoir en argent. Et un ras de cou avec perle de couleur. Nouvel orfèvre d'Augsbourg.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 300
  • #279
    Jules Keppens
    Period: 1910 - 1992

    “Kadezicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Quay view.” Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 24,5 x 36 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #53
    Val Saint Lambert

    Een kristallen geslepen vaas, groen in de massa. Gesigneerd.

    A crystal cut vase, green in the mass. Signed.
    No longer available
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #251

    Zilveren sigarettendoosje met vervaagde Belgische keuren.

    Silver cigarette box with faded Belgian hallmarks.
    No longer available
    Dim. 9 x 16 x 5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #287
    Paesa

    Drie porseleinen beeldjes, waarvan twee een paar vormen.

    Three porcelain figurines, two of which form a pair.
    No longer available
    Dim. H: 22-26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #74
    Amedée Leynen

    “Quartier Militaire”. Een litho op papier, onderaan gesigneerd “Am. Leynen 1925”.

    Military Quarter. A lithograph on paper, signed at the bottom “Am. Leyne 1925”.
    No longer available
    Dim. 34 x 50cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #476

    Een eikenhouten meubel met gesculpteerde versieringen in en rond de twee deuren.

    An oak piece of furniture with sculpted decorations in and around the two doors.
    No longer available
    Dim. 120 x 128 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #524

    Een groot formaat spiegel met verguld houten kader, ornament bovenaan en geslepen glas.

    A large format mirror with gilded wooden frame, ornament at the top and cut glass.
    No longer available
    Dim. 165 x 90 cm
    Estimate: € 275 / 325
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More