Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lotje antiek tin, bestaande uit een paar Lodewijk XV-kandelaars en een tabakspot, periode Régence, met Hollands viermerk.
Een lotje antiek tin, bestaande uit een paar Lodewijk XV-kandelaars en een tabakspot, periode Régence, met Hollands viermerk.

Een lotje antiek tin, bestaande uit een paar Lodewijk XV-kandelaars en een tabakspot, periode Régence, met Hollands viermerk.

Lot d'étain ancien, composé d'une paire de bougeoirs Louis XV et d'un pot à tabac, époque Régence, avec marques hollandaises.
Dim. H: 14-19 cm
SKU: 1804230564.
Categories: Tin, XVIIIe eeuw.
Auction day: 19 April 2023 19:00
Catalogue #564
Estimate: € 120 / 140
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #242
    Johannes van Lanschot

    “Het laden van het vee op de veerboot bij de zuidelijke kust”. Een ingekleurde gravure op papier, door Johannes van Lanschot naar Nicolaes Berchem, 1753.

    "Loading the Cattle on the Ferry at the Southern Coast". A colored engraving on paper, by Johannes van Lanschot after Nicolaes Berchem, 1753.
    No longer available
    Dim. 46 x 34 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #318

    Lot van 26 items zilver, verzilverd koper en tin, 19e eeuws, diverse schalen, deco, curiosa, waaronder 4 lepels gemarkeerd “Koninklijke Hollandsche LLoyd”.

    Lot of 26 items silver, silver-plated copper and tin, 19th century, various dishes, deco, curiosities, including 4 spoons marked "Koninklijke Hollandsche LLoyd".
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #156

    Een mahoniehouten chest-on-chest met 9 laden, Georgian circa 1720. (AID3383)

    A 9-drawer mahogany chest-on-chest, Georgian circa 1720. (AID3383)
    No longer available
    Dim. 185 x 103 x 52 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #252
    Jean-Baptiste Michel

    “Teniers’s Kitchen”. Een burijngravure op papier, door Jean-Baptiste Michel naar David Teniers, 1777.

    Teniers's Kitchen. A burin engraving on paper, by Jean-Baptiste Michel after David Teniers, 1777.
    No longer available
    Dim. 45 x 55 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #232
    Francesco Bartolozzi

    “Les voyageurs rustiques”. Een burijngravure op papier. Door Francesco Bartolozzi, naar Paulus Potter, 1779.

    "Les voyageurs rustiques". Burin engraving on paper. By Francesco Bartolozzi, after Paulus Potter, 1779.
    No longer available
    Dim. 37 x 47 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #329

    Een XVIIIe eeuwse messingen Hollandse melkkruik.

    Un pot à lait hollandais en laiton du XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #4
    Windsor

    Een lot van 4 houten wheelback Windsor stoelen. Gemerkt JB met ster (“JB van Sciver”)

    A lot of 4 wooden wheelback Windsor chairs. Marked JB with star (“JB van Sciver”)
    No longer available
    Dim. 90 x 37 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #47

    Lot van 12 blauw-wit en gekleurde tegels, diverse taferelen w.o. driemasters, dieren- en mythische figuren, geschat 18e-19e eeuws.

    Lot of 12 blue-white and colored tiles, various scenes including three masters, animal and mythical figures, estimated 18th-19th century.
    No longer available
    Dim. 12,5 x 12,5cm
    Estimate: € 100 / 150

Other lots in this auction

  • #504

    “De verleiding.” Olieverf op paneel. Vernis beschadigd.

    "The temptation." Oil paint on panel. Varnish damaged.
    No longer available
    Dim. 29 x 23 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #161
    Georges Van der Straeten
    Period: 1856-1928

    “Beeld van een dame met een hoed”. Een brons gepatineerde buste van dame met tricorn hoed, gesigneerd “Georges Van Der Straeten”, met inscriptie “Société des Bronzes de Paris”. Op notelaren sokkel.

    Statue of a lady with hat. A bronze patinated bust of a lady with a tricorn hat, signed "Georges Van Der Straeten", with the inscription "Société des Bronzes de Paris". On walnut plinth.
    No longer available
    Dim. 55 cm
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #355
    National

    “Juice-King.” Aluminium Fruitpers.

    "Juice King." Aluminum Fruit Press.
    No longer available
    Dim. h 21,5 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #439

    Japanse houtdruk met waterpartij.

    Gravure sur bois japonaise avec pièce d'eau.
    No longer available
    Dim. 35 x 24 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #460

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met kleine briljantjes en een saffier van +- 0,40 ct.

    An 18 carat white gold ring set with small brilliants and a sapphire of +- 0.40 ct.
    No longer available
    Dim. 3,40 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #375

    Een vintage design lamp in de vorm van een oranje zeepaardje.

    A vintage design lamp in the shape of an orange seahorse.
    No longer available
    Dim. 60 x 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #285
    Val Saint Lambert.

    Een kristallen fluitvaas rood in de massa. Circa 1900.

    A crystal fluted vase with red in the mass. Circa 1900.
    No longer available
    Dim. 31 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #287
    Paesa

    Drie porseleinen beeldjes, waarvan twee een paar vormen.

    Three porcelain figurines, two of which form a pair.
    No longer available
    Dim. H: 22-26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #453

    Een brons gesculpteerd beeld van een Thaise tempelwachter.

    A bronze sculpted statue of a Thai temple guard.
    No longer available
    Dim. 77 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #296

    Een houten secretaire, replica Louis XVI, 2 laden en met galerij binnenin.

    A wooden secretaire, replica Louis XVI, 2 drawers and with gallery inside.
    No longer available
    Dim. 98 x 92 x 42 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #572

    Een schouwspiegel in verguld houten lijst met bovenaan een bas-reliëf van engeltjes met bloemen.

    A mantelpiece mirror in a gilt wooden frame with a bas-relief of cherubs with flowers at the top.
    No longer available
    Dim. 146 x 81 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #501

    Een vintage design glazen eettafel, 8-hoekig, met chrome en messing onderstel in gestapelde rechthoek vorm, ‘70. In stijl van Romeo Rega, Willy Rizo, Renato Zevi...

    A vintage design glass dining table on a chrome and brass base forming a stacked rectangle. Genre Romeo Rega, Willy Rizo, Renato Zevi...
    No longer available
    Dim. 73 x 135 x 135 cm
    Estimate: € 750 / 1250
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More