Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lotje antiek tin, bestaande uit een paar Lodewijk XV-kandelaars en een tabakspot, periode Régence, met Hollands viermerk.
Een lotje antiek tin, bestaande uit een paar Lodewijk XV-kandelaars en een tabakspot, periode Régence, met Hollands viermerk.

Een lotje antiek tin, bestaande uit een paar Lodewijk XV-kandelaars en een tabakspot, periode Régence, met Hollands viermerk.

Lot d'étain ancien, composé d'une paire de bougeoirs Louis XV et d'un pot à tabac, époque Régence, avec marques hollandaises.
Dim. H: 14-19 cm
SKU: 1804230564.
Categories: Tin, XVIIIe eeuw.
Auction day: 19 April 2023 19:00
Catalogue #564
Estimate: € 120 / 140
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #242
    Johannes van Lanschot

    “Het laden van het vee op de veerboot bij de zuidelijke kust”. Een ingekleurde gravure op papier, door Johannes van Lanschot naar Nicolaes Berchem, 1753.

    "Loading the Cattle on the Ferry at the Southern Coast". A colored engraving on paper, by Johannes van Lanschot after Nicolaes Berchem, 1753.
    No longer available
    Dim. 46 x 34 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #329

    Een XVIIIe eeuwse messingen Hollandse melkkruik.

    Un pot à lait hollandais en laiton du XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #4
    Windsor

    Een lot van 4 houten wheelback Windsor stoelen. Gemerkt JB met ster (“JB van Sciver”)

    A lot of 4 wooden wheelback Windsor chairs. Marked JB with star (“JB van Sciver”)
    No longer available
    Dim. 90 x 37 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #318

    Lot van 26 items zilver, verzilverd koper en tin, 19e eeuws, diverse schalen, deco, curiosa, waaronder 4 lepels gemarkeerd “Koninklijke Hollandsche LLoyd”.

    Lot of 26 items silver, silver-plated copper and tin, 19th century, various dishes, deco, curiosities, including 4 spoons marked "Koninklijke Hollandsche LLoyd".
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #156

    Een mahoniehouten chest-on-chest met 9 laden, Georgian circa 1720. (AID3383)

    A 9-drawer mahogany chest-on-chest, Georgian circa 1720. (AID3383)
    No longer available
    Dim. 185 x 103 x 52 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #252
    Jean-Baptiste Michel

    “Teniers’s Kitchen”. Een burijngravure op papier, door Jean-Baptiste Michel naar David Teniers, 1777.

    Teniers's Kitchen. A burin engraving on paper, by Jean-Baptiste Michel after David Teniers, 1777.
    No longer available
    Dim. 45 x 55 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #232
    Francesco Bartolozzi

    “Les voyageurs rustiques”. Een burijngravure op papier. Door Francesco Bartolozzi, naar Paulus Potter, 1779.

    "Les voyageurs rustiques". Burin engraving on paper. By Francesco Bartolozzi, after Paulus Potter, 1779.
    No longer available
    Dim. 37 x 47 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #47

    Lot van 12 blauw-wit en gekleurde tegels, diverse taferelen w.o. driemasters, dieren- en mythische figuren, geschat 18e-19e eeuws.

    Lot of 12 blue-white and colored tiles, various scenes including three masters, animal and mythical figures, estimated 18th-19th century.
    No longer available
    Dim. 12,5 x 12,5cm
    Estimate: € 100 / 150

Other lots in this auction

  • #568

    Een blauw-wit Chinees porseleinen tulpen vaas, onderaan gemerkt.

    A blue and white Chinese porcelain tulip vase, marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 23,5 x 15 cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #162
    Charles Houben
    Period: 1871-1931

    “Belgisch kamp in wulveringhem, 1917.” Olieverf op doek. Gesigneerd, gedateerd 1917. Door de ‘Section Artistique’ van het Belgische leger.

    “Belgian camp in Wulveringhem, 1917.” Oil on canvas. Signed, dated 1917. By the 'Section Artistique' of the Belgian army.
    No longer available
    Dim. 49 x 74 cm
    Estimate: € 260 / 320
  • #250

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met een centrale diamant van +- 0,56 ct. FSI2. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct FVS1.

    An 18 carat white gold ring set with a central diamond of +- 0.56 ct. FSI2. and brilliants with a combined weight of +- 0.40 ct FVS1.
    No longer available
    Dim. 4,80 g
    Estimate: € 1550 / 1700
  • #267

    Een lot van 4 messen en dolken in schede met diverse origine, vorm en afmetingen.

    A lot of 4 knives and daggers in sheaths of various origins, shapes and sizes.
    No longer available
    Dim. 45cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #5

    Een lot van 9 cloisonne eitjes op houten sokkel met divers decor versierd en grootte.

    A lot of 9 cloisonne eggs on a wooden base with various decorations and sizes.
    No longer available
    Dim. 9 cm
    Estimate: € 45 / 50
  • #150

    Een 14 karaats geelgouden armband bezet met kleine briljantjes en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 3 ct.

    14 karat yellow gold bracelet set with small brilliants and sapphires with a combined weight of +- 3 ct.
    No longer available
    Dim. 12,43 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #437

    Een Chinees porseleinen schotel, famille noire met figuren gedecoreerd.

    A Chinese famille noir porcelain dish decorated with figures.
    No longer available
    Dim. Ø 37 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #228
    Cailar Bayard

    Een paar verzilverde kandelaars, beide met 5 lichtpunten. Gemerkt “Cailar Bayard”.

    A pair of silver plated candlesticks, both with 5 light points. Marked "Cailar Bayard".
    No longer available
    Dim. 43 x 32 cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #510

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,78 ct.

    An 18 carat white gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 1.78 ct.
    No longer available
    Dim. 9,55 g
    Estimate: € 1600 / 1700
  • #466

    Een begin XIXe eeuws Zweeds houten kistje, versterkt met smeedijzeren banden. Binnenin gedateerd 1803.

    Coffret en bois suédois du début du XIXème siècle, renforcé de bandes en fer forgé. Daté 1803 à l'intérieur.
    No longer available
    Dim. 55 x 32 x 23 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #397

    Een Chinees porseleinen vaasje met polychroom meerkleurig decor, naar famille rose. Onderaan gemerkt.

    Chinese porcelain vase with polychrome multi-coloured decoration, after famille rose. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 25 x Ø11cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #215

    Een massief houten bureau-schrijftafel. (AID5464)

    A solid wood desk-writing table. (AID5464)
    No longer available
    Dim. 79 x 220 x 99 cm
    Estimate: € 300 / 400
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More