Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lotje antiek tin, bestaande uit een paar Lodewijk XV-kandelaars en een tabakspot, periode Régence, met Hollands viermerk.
Een lotje antiek tin, bestaande uit een paar Lodewijk XV-kandelaars en een tabakspot, periode Régence, met Hollands viermerk.

Een lotje antiek tin, bestaande uit een paar Lodewijk XV-kandelaars en een tabakspot, periode Régence, met Hollands viermerk.

Lot d'étain ancien, composé d'une paire de bougeoirs Louis XV et d'un pot à tabac, époque Régence, avec marques hollandaises.
Dim. H: 14-19 cm
SKU: 1804230564.
Categories: Tin, XVIIIe eeuw.
Auction day: 19 April 2023 19:00
Catalogue #564
Estimate: € 120 / 140
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #318

    Lot van 26 items zilver, verzilverd koper en tin, 19e eeuws, diverse schalen, deco, curiosa, waaronder 4 lepels gemarkeerd “Koninklijke Hollandsche LLoyd”.

    Lot of 26 items silver, silver-plated copper and tin, 19th century, various dishes, deco, curiosities, including 4 spoons marked "Koninklijke Hollandsche LLoyd".
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #232
    Francesco Bartolozzi

    “Les voyageurs rustiques”. Een burijngravure op papier. Door Francesco Bartolozzi, naar Paulus Potter, 1779.

    "Les voyageurs rustiques". Burin engraving on paper. By Francesco Bartolozzi, after Paulus Potter, 1779.
    No longer available
    Dim. 37 x 47 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #242
    Johannes van Lanschot

    “Het laden van het vee op de veerboot bij de zuidelijke kust”. Een ingekleurde gravure op papier, door Johannes van Lanschot naar Nicolaes Berchem, 1753.

    "Loading the Cattle on the Ferry at the Southern Coast". A colored engraving on paper, by Johannes van Lanschot after Nicolaes Berchem, 1753.
    No longer available
    Dim. 46 x 34 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #329

    Een XVIIIe eeuwse messingen Hollandse melkkruik.

    Un pot à lait hollandais en laiton du XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #47

    Lot van 12 blauw-wit en gekleurde tegels, diverse taferelen w.o. driemasters, dieren- en mythische figuren, geschat 18e-19e eeuws.

    Lot of 12 blue-white and colored tiles, various scenes including three masters, animal and mythical figures, estimated 18th-19th century.
    No longer available
    Dim. 12,5 x 12,5cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #156

    Een mahoniehouten chest-on-chest met 9 laden, Georgian circa 1720. (AID3383)

    A 9-drawer mahogany chest-on-chest, Georgian circa 1720. (AID3383)
    No longer available
    Dim. 185 x 103 x 52 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #252
    Jean-Baptiste Michel

    “Teniers’s Kitchen”. Een burijngravure op papier, door Jean-Baptiste Michel naar David Teniers, 1777.

    Teniers's Kitchen. A burin engraving on paper, by Jean-Baptiste Michel after David Teniers, 1777.
    No longer available
    Dim. 45 x 55 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #4
    Windsor

    Een lot van 4 houten wheelback Windsor stoelen. Gemerkt JB met ster (“JB van Sciver”)

    A lot of 4 wooden wheelback Windsor chairs. Marked JB with star (“JB van Sciver”)
    No longer available
    Dim. 90 x 37 cm
    Estimate: € 180 / 220

Other lots in this auction

  • #617
    Mossi

    Een Afrikaans masker in gesculpteerd hout. Mossi, Burkina Faso.

    An African mask in carved wood. Mossi, Burkina Faso.
    No longer available
    Dim. 100 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #409

    “Waterlelies”. Een schilderij, pastel op papier. Onderaan gesigneerd.

    "Water Lilies". A painting, pastel on paper. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 64 x 49 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #680

    Een koperen gesculptuurde lampadaire met lampekap, 3-potig.

    A copper lamp with shade. On three legs.
    No longer available
    Dim. 160 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #666

    Een lot van 2 houten Empire armstoelen met recent geherstoffeerde zitting in geruit motief.

    A lot of 2 wooden Empire armchairs with recently reupholstered seat in checked motif.
    No longer available
    Dim. 93 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #525

    Een hanglamp met 2 lichtpunten en glazen lampenkap, hedendaagse uitvoering naar industrieel ontwerp. Gemerkt Ikea.

    A hanging lamp with 2 light points and a glass lampshade, contemporary version with an industrial design. Marked Ikea.
    No longer available
    Dim. 80 x 75 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #676

    Een houten armstoel met gestoffeerde zitting in bloemenmotief.

    A wooden armchair with upholstered seat in floral motif.
    No longer available
    Dim. 87 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #231
    Elkington

    Een verzilverde milieu-de-table met kristallen schaal. Onderaan gemerkt. 19de eeuws.

    A silver-plated milieu-de-table with crystal bowl. Marked at the bottom. 19th century.
    No longer available
    Dim. h 24 & Ø 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #15

    “Guangxu”. Houten beeldje van een oude man met perziken. Chinees werk.

    Guangxu. Wooden figurine of an old man with peaches. Chinese work.
    No longer available
    Dim. H. 17 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #498

    Een gevarieerd lot postzegels. Twee kleine album met gestempelde en postfrisse Belgische zegels. Een doos met Postfolders met ingekleefde zegels, meestal met eerstedagstempel, jaren 60-70. Een doos met losse zegels, diverse landen. Vier diverse albums met een varia Belgische postzegels. Drie albums “Safe Dual”, jaren 80 weinig gevuld, 1968-1974 vrij compleet.

    Lot de timbres variés. Deux petits albums avec cachets belges oblitérés et MNH. Une boîte de dépliants de la poste avec des timbres collés, la plupart avec un timbre du premier jour, des années 1960-1970. Une boîte avec des timbres détachés, divers pays. Quatre albums différents avec une variété de timbres belges. Trois albums "Safe Dual", années 1980 peu remplies, 1968-1974 assez complètes.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #659

    Een gesculpteerde houten Louis XV stoel met armleuning en gestoffeerde zitting.

    A wood sculpted Louis XV chair with armrest and upholstered seat.
    No longer available
    Dim. 88 x 60 x 49 cm
    Estimate: € 75 / 150
  • #364

    Een bolvormig zwart glazen vaas met luchtbel decor in de massa.

    A spherical black glass vase with air bubble decoration in the mass.
    No longer available
    Dim. 20 x 17 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #86

    Een Georgian hoekbibliotheek van mahoniehout. Bovenaan twee beglaasde deuren met latwerk (twee ruitjes gebarsten), onderaan twee paneeldeuren. Messingen aanslaglijsten en uitgewerkte kroonlijst. XIXde eeuw.

    A Georgian mahogany corner library. At the top two glazed doors with latticework (two panes cracked), at the bottom two panel doors. Brass stop moldings and elaborate cornice. XIXth century.
    No longer available
    Dim. 226 x 89 x 45 cm
    Estimate: € 250 / 400
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More