#329Een XVIIIe eeuwse messingen Hollandse melkkruik.
#156Een mahoniehouten chest-on-chest met 9 laden, Georgian circa 1720. (AID3383)
A 9-drawer mahogany chest-on-chest, Georgian circa 1720. (AID3383)No longer availableDim. 185 x 103 x 52 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#47Lot van 12 blauw-wit en gekleurde tegels, diverse taferelen w.o. driemasters, dieren- en mythische figuren, geschat 18e-19e eeuws.
Lot of 12 blue-white and colored tiles, various scenes including three masters, animal and mythical figures, estimated 18th-19th century.No longer availableDim. 12,5 x 12,5cmEstimate: € 100 / 150 -
A lot of 4 wooden wheelback Windsor chairs. Marked JB with star (“JB van Sciver”)No longer availableDim. 90 x 37 cmEstimate: € 180 / 220
#70Een halssnoer met drie rijen zoetwaterparels in blauwe tinten met zilveren slot.
A necklace with three rows of freshwater pearls in blue tones with a silver clasp.No longer availableDim. l: 24 cmEstimate: € 250 / 300 -
#172Jean Baptiste De Roy“Koeien bij de drenkplaats”. Lavis en aquarel op papier. Gesigneerd linksonder.
"Cows at the watering place". Lavis and watercolor on paper. Signed lower left.No longer availableDim. 32 x 48 cmEstimate: € 200 / 300 -
#608Een Chinese porseleinen vaas, versierd met planten decor. Onderaan gemerkt, op houten staander.
#176Een groot formaat landelijke kast met lichtgrijs patine. 2-delig. Beide onder en bovenstuk 4-deurs. Barst in zijpaneel onderkast(AID736)
A large format rural cabinet with light gray patina. 2-piece with Glen tableware. Both lower and upper part 4-door. (AID736)No longer availableDim. 250 x 305 x 62 cmEstimate: € 1000 / 1400 -
#520Een zilveren ketting en hanger bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en email.
A silver chain and pendant set with old cut diamonds with a combined weight of +- 0.20 ct and enamel.No longer availableDim. 19,30 gEstimate: € 220 / 260 -
#645Een houten Engels dienblad 19e eeuws.
#650Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een turkooiscabochon van ± 10 ct.
Une bague en or blanc 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct. et une turquoise cabochon de ± 10 ct.No longer availableDim. 6.97 gEstimate: € 1300 / 1400 -
#397Een Chinees porseleinen vaasje met polychroom meerkleurig decor, naar famille rose. Onderaan gemerkt.