#329Een XVIIIe eeuwse messingen Hollandse melkkruik.
#156Een mahoniehouten chest-on-chest met 9 laden, Georgian circa 1720. (AID3383)
A 9-drawer mahogany chest-on-chest, Georgian circa 1720. (AID3383)No longer availableDim. 185 x 103 x 52 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#47Lot van 12 blauw-wit en gekleurde tegels, diverse taferelen w.o. driemasters, dieren- en mythische figuren, geschat 18e-19e eeuws.
Lot of 12 blue-white and colored tiles, various scenes including three masters, animal and mythical figures, estimated 18th-19th century.No longer availableDim. 12,5 x 12,5cmEstimate: € 100 / 150 -
"Loading the Cattle on the Ferry at the Southern Coast". A colored engraving on paper, by Johannes van Lanschot after Nicolaes Berchem, 1753.No longer availableDim. 46 x 34 cmEstimate: € 120 / 200
#319Een lot van zeven karaffen, waaronder drie voor wijn, drie voor sterke drank en één met groen glas en verzilverd montuur.
A lot of seven decanters, including three for wine, three for spirits and one with green glass and silver-plated mounting.No longer availableDim. H: 22-32 cmEstimate: € 70 / 100 -
#185Een klein buffet met twee dubbelgebogen deuren. Engeland, tijdperk Edward VII. Een deurpaneel met barst.
#152Louis ThevenetPeriod: 1874 - 1930“Interieur met doorkijk”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1924 rechtsonder, achteraan een rond monogram TL. Kleine restauratie.
#170Een 14 karaats wit gouden ring bezet met een fancy yellow diamant van ± 0,52 ct.
A 14 carat white gold ring set with a fancy yellow diamond of ± 0.52 ct.No longer availableDim. 2,25 gEstimate: € 300 / 400 -
#614Een jardinière op staander met drakendecor in Vlaams aardewerken stijl. Minieme schade aan de draken.
#297Siemens - SchuckertEen vintage jaren ‘50 handdroger. Gerestaureerd en een werkende staat. In twee tinten blauw.
A vintage 1950s hand dryer. Restored and in working condition. In two shades of blue.No longer availableDim. H: 22 cmEstimate: € 75 / 100 -
#572Een schouwspiegel in verguld houten lijst met bovenaan een bas-reliëf van engeltjes met bloemen.
A mantelpiece mirror in a gilt wooden frame with a bas-relief of cherubs with flowers at the top.No longer availableDim. 146 x 81 cmEstimate: € 120 / 200 -
#249C Dratz“Winters landschap bij volle maan”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Winter landscape at full moon". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 23 x 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#167“Ballerina”. Een bronzen beeld, naar Degas.
#455Een metalen luchter met kristallen pendeloques en kapjes.
#591Een paar gemberpotten van Chinees porselein. Gedecoreerd met centrale figuren.
A pair of Chinese porcelain ginger jars. Decorated with central figures.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 60 / 100