#156Een mahoniehouten chest-on-chest met 9 laden, Georgian circa 1720. (AID3383)
A 9-drawer mahogany chest-on-chest, Georgian circa 1720. (AID3383)No longer availableDim. 185 x 103 x 52 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#47Lot van 12 blauw-wit en gekleurde tegels, diverse taferelen w.o. driemasters, dieren- en mythische figuren, geschat 18e-19e eeuws.
Lot of 12 blue-white and colored tiles, various scenes including three masters, animal and mythical figures, estimated 18th-19th century.No longer availableDim. 12,5 x 12,5cmEstimate: € 100 / 150 -
#329Een XVIIIe eeuwse messingen Hollandse melkkruik.
"Les voyageurs rustiques". Burin engraving on paper. By Francesco Bartolozzi, after Paulus Potter, 1779.No longer availableDim. 37 x 47 cmEstimate: € 100 / 150
#331GoudaEen vaas en een jardinière van Gouds plateel met hoogglanzend glazuur. Onderaan gemerkt. Beide met een randschilfer.
#365Hermle QuartzEen schouwklok uit koper en glas met opwindsleutel, gemerkt Hermle.
#620Vijf in briolette geslepen rookkwartsen met een gezamenlijk gewicht van +- 50 ct.
Five smoky quartz cut in briolette with a combined weight of +- 50 ct.No longer availableDim. 29,90 gEstimate: € 200 / 300 -
#40Een 18 karaats wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,16 ct. Met draaivorm.
#448Een Art Deco 3-delig klokstel schouwgarnituur van licht groen porselein. Met afgebeeld Roodkapje en de Wolf. Klokje gemerkt “Made in France”.
An Art Deco 3-piece clock set mantelpiece made of light green porcelain. With depicted Little Red Riding Hood and the Wolf. Clock marked "Made in France".No longer availableDim. 23 en 13,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#137Een paar Franse faience borden.
#103Een Italiaans zwartmarmeren klokstel, met groenmarmeren rand en vergulde filigranen. Middencompartiment met kristallen ruit en spiegel. Met slinger.
An Italian black marble clock set, with green marble rim and gilded filigrees. Center compartment with crystal window and mirror. With pendulum.No longer availableDim. h 55 cm & h 27 cmEstimate: € 220 / 280 -
#450Een 18 karaats witgouden halssnoer bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,54 en saffier en met een gezamenlijk gewicht van +-0,24 ct.
An 18 karat white gold necklace set with brilliants with a combined weight of +- 0.54 and sapphires with a combined weight of +-0.24 ct.No longer availableDim. 16 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#51Hergé“De Scepter van Ottokar”. Hardcover A53, hoogte perkament 69 mm. Ed. Casterman 1953. Goede staat, lichte slijtage.
Ottokar's Scepter. Hardcover A53, parchment height 69 mm. Ed. Casterman 1953. Good condition, light wear.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
Chaise d'église en bois patiné gris avec un dossier haut et une assise en osier.No longer availableDim. H:116cmEstimate: € 25 / 30