Similar lots by type
-
#665Een messingen luchtertje in de vorm van een wilde kastanjelaar.
Petit lustre en laiton en forme d’un châtaigner.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 50 / 80 -
#655Een messingen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre en laiton à six points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 120 / 180 -
#730Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.
Lustre en cuivre à trois bras de lumière, abat-jour en verre et coupe centrale. Début du XXe siècle. Nous ajoutons un deuxième exemplaire à deux bras de lumières dont la coupe manque.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#167Een paar bronzen kandelaars in art decostijl met telkens vier lichtpunten, gedragen door een knielende vrouw.
Une paire de candélabres style art déco a quatre points lumineux, portées par une femme agenouillée.No longer availableDim. H: 33,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#392Een barokke kerkkandelaar van verzilverd metaal.
Candélabre d’église baroque en métal argenté.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 60 / 80 -
#33Een antieke kandelaar van vol messing. Barok.
Un chandelier antique en laiton. Baroque.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 60 / 80 -
#388Twee verschillende vaasvormige lampvoeten van groengepatineerd koper.
Deux pieds de lampe en forme de vase en cuivre à patine verte.No longer availableDim. h: 43 & 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#121Een lampvoet van donkergepatineerd brons met een classicistische scène van twee dames en een kap van glas in lood.
Un pied de lampe en bronze patiné brun avec une scène classique de deux dames. L'abat jour est en verre et plomb.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 200 / 300 -
#792Een kandelaar van gesculpteerd en verguld hout in barokke stijl, gemonteerd als staande lamp.
Chandelier en bois sculpté et doré de style baroque monté en lampe.No longer availableDim. h: 144 cmEstimate: € 5à / 70 -
#565Een zeshoekige hanglantaarn met facetgeslepen glas.
Une lanterne à suspendre avec du verre taillé en facette.No longer availableDim. h: 81 cmEstimate: € 160 / 200 -
#321Een koetslamp van koper en plaatijzer.
Une lampe de chariot en cuivre et fer.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 20 / 30 -
#750Een hanglamp van brons met een geslepen glazen coupe, versierd met bloemenguirlandes.
Lampe à suspendre en bronze à coupe en verre taillé décorée de guirlandes de fleurs.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 80 / 100 -
#307Een olielamp van wit en groen opaalglas met een meerkleurig en verguld bloemendecor. Gemonteerd op elektriciteit.
Une lampe à huile en opaline verte et blanche avec un décor fleuri doré. Montée à l'électricité.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 50 / 80 -
#32Een luchter van koper en kristal met vijf lichpunten en versierd met pendeloques.
Un lustre en cuivre et cristal à cinq bras, décoration de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#535Een bronzen luchter in Lodewijk XV-stijl met acht lichtpunten.
Lustre en bronze de style Louis XV à huit bras de lumière.No longer availableDim. L: 53 cmEstimate: € 200 / 240 -
#394Een smeedijzeren dubbele kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
Double candélabre en fer forgé monté en lampe.No longer availableDim. h: 170 cmEstimate: € 40 / 60 -
#715Een messingen sac-a-perles met glazen pendeloques.
Un sac-à-perles avec pendeloques en verre.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#46Een smeedijzeren staande lamp met een messingen plaquette van Sint Joris.
Un lampadaire en fer forgé et une plaquette en laiton de St George.No longer availableDim. h: 178 cmEstimate: € 30 / 50 -
#184Een schemerlamp van verguld brons en albast, gedragen door drie classicistische vrouwen. Op rond bijhorend tafeltje.
Lampadaire en bronze doré et albâtre porté par trois femmes classiques. Sur sellette ronde assortie.No longer availableDim. 86 & 58 cmEstimate: € 200 / 240 -
#760Een eironde lantaarn van geslepen glas.
Lanterne ovoïde en verre taillé.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 50 / 80 -
#685Een luchter van metaal met koperkleurig patina, versierd met twaalf aardewerken plaquettes.
Lustre en métal à patine cuivre, décoré de douze plaquettes en faïence.No longer availableDim. Ø: 46 cmEstimate: € 42 / 50 -
#445Een staande kandelaar van messing met vier lichtpunten en met domper.
Un candélabre en laiton a quatre points lumineux et mouchoir.No longer availableDim. h: 132 cmEstimate: € 40 / 60 -
#572Een bronzen luchter met acht lichtpunten, versierd met gebladerte.
Lustre en bronze à huit lumières, orné de feuillages.No longer availableDim. h: 96 cmEstimate: € 180 / 220 -
#644Een grote sac-à-perles van geel koper en kristal.
Grand sac-à-perles en cuivre jaune et cristal.No longer availableDim. Ø: 65 cmEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#428Een grote vaas van roze Muranoglas. Jaren ‘50.
Un grand vase en verre rose de Murano. Années ‘50.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 30 / 50 -
#123Een notenhouten regulateur.
Régulateur en noyer.No longer availableDim. 60cmEstimate: € 40 / 60 -
#181Een pendule van verguld brons en albast in eclectische stijl, versierd met bloemen en strikken, gedragen door twee kariatiden en de slinger in de vorm van een bloemenmand.
Une pendule en bronze doré et albâtre, style éclectique, décoration de noeuds et fleurs, portée par deux cariatides, et le balancier est en forme d’un panier à fleurs.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 1800 / 2000 -
#416Een mahoniehouten plantenstaander met entretoise, versierd met sober inlegwerk.
Un piédestal en acajou avec entretoise, décor sobrement incrusté.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 50 / 70 -
#437Een lot handbeschilderd glas, bestaande uit een vaasje gesigneerd Soudan en een lampenkapje met glazen pegeltjes met een hoeve in het decor.
Deux objets en verre peint à la main, comprenant un vase signé Soudan et un abat-jour avec une ferme en décor et pendentifs en verre.No longer availableDim. h: 16 & 13 cmEstimate: € 50 / 60 -
#395“Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 203 x 130 cmEstimate: € 60 / 80 -
#172Adolf Van NestePeriod: 1880 - 1959“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte aux fleurs". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 63 x 79 cmEstimate: € 100 / 150 -
#582Victor DolphynPeriod: Diest, 1909 - Antwerpen 1992Een studie voor een leeuwenjacht. Aquarel op karton. Gesigneerd en gedateerd 1936. Diverse beschadigingen.
Etude pour une chasse au lion. Aquarelle sur carton. Signée et datée 1936. Plusieurs dégâts.No longer availableDim. 65 x 90 cmEstimate: € 60 / 100 -
#785Drie ronde bijzettafeltjes op drie poten. Verschillende formaten.
Trois tables de gigogne rondes sur tripodes. De tailles descendantes.No longer availableDim. Ø: 41 & 52 cmEstimate: € 40 / 50 -
#402ViennaEen sierbord van Weens porselein met een meerkleurig romantisch decor van personages bij het water en met vergulde rand. Onderaan gemerkt.
Une assiette de décoration en porcelaine viennoise avec un décor polychrome romantique de personnages auprès de l’eau, avec dorures. Marque à la base.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 20 / 30 -
#748Een mokkaserviesje van porselein met een meerkleurig decor van bloemen en planten. Compleet voor twaalf personen.
Un service à moka en porcelaine avec un décor polychrome de fleurs et de plantes. Complet pour douze personnes.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#281“La danse”. Twee beeldjes van bruingepatineerd zamak op houten sokkels.
"La danse". Deux statues en régule sur socles en bois.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 100 / 120

