#426GabbehEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#237GoumEen handgeknoopt wandtapijt van zijde. Perzisch werk.
#735Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#655Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#660Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol op katoen.
#782Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#228GoumEen handgeknoopt wandtapijt van zijde. Perzisch werk.
#416Een handgeknoopte Oosterse loper van wol.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#745Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#675Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#750MoriTwee verschillende kleine handgeknoopt tapijtjes.
#450Een lot van drie Oosterse karpetjes.
#646GoumEen handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde en katoen.
#466GabbehEen Perzisch tapijt van wol. Handgeknoopt
#780Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#597Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#740Een handgeknoopt Perzisch tapijtje van wol.
#670Een wollen Oosters tapijt.
#650Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#775Mori BocharaEen antiek handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis en laine ancien. Noué main.No longer availableDim. 105 x 180 cmEstimate: € 40 / 50
#759Een ijzeren degen. Een oude kopie van een rapier.
#294“Dorpsscène”. Gewassen pentekening. Draagt handtekening: Filarski.
#255Een ronde barometer met houten kast.
Baromètre rond en bois.No longer availableDim. Ø: 21 cmEstimate: € 100 / 120 -
#739Twee crapauds bekleed met wijnrood fluweel. Gedraaide beukenhouten voorpoten, verborgen door franjes.
Deux crapauds recouverts de velours rouge bordeaux. Pied de devant en hêtre, caché par des franges.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#211Massief zilveren bestek, compleet voor 12 personen, mits enkele manco’s. Poolse keuren (1920-1963) voor 800‰. Makersmerk S.C. 176 stuks: 12 vismessen en-vorken, 4 stuks visserveerbestek, 11 stuks divers serveerbestek, 12 grote vorken en lepels, 12 kleine vorken en lepels,12 keer drie formaten lepels, 12 gebakvorkjes, 12 keer twee types messen, 6 gebakmessen, 5 gebakvorkjes, 6 kleine vorkjes. Gewicht zonder de messen.
Couvert en argent massif complet pour 12 personnes (176 pièces), quelques manquants. Poinçons polonais (1920-1963) pour 800‰ (3e titre). Orfèvre S.C. 12 couteaux et fourchettes à poisson, 4 pièces de service pour poissons, 11 pièces de service diverses, 12 grandes fourchettes et cuillères, 12 petites fourchettes et cuillères, 1 fois trois formats de cuillères, 12 fourchettes à gâteaux, 12 fois deux types de couteaux, 6 couteaux à gâteaux, 5 fourchettes à gâteaux, 6 petites fourchettes. Poids sa(..)No longer availableDim. 7816,40 gEstimate: € 4000 / 5500 -
#260Een lantaarn van koper en ijzer.
Lanterne en cuivre et fer.No longer availableEstimate: € 30 / 60 -
#716Een secretaire van deels zwartgepatineerd en gefineerd hout in Napoleon III-stijl met een schuifblad, bekleed met kalfsleder boven een lade en een opzet met twee paneeldeuren boven vier laden en een pigeonnier.
Secrétaire Napoléon III à deux corps en bois de placage partiellement noirci. Ecritoir en vachette en dessus d’un tiroir. Le haut à deux portes peines au dessus de quatre tiroirs et une cage.No longer availableDim. h: 188 cmEstimate: € 200 / 240