#37Een lot van veertig decoraties, overwegend W.O. I.
Lot de quarante décorations, principalementde la Première Guerre mondiale.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#42André GoezuPeriod: °1939“Vrouwenhoofd”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 10/200 buiten de plaat.
Tête de femme . Une eau-forte. Signée et numérotée 10/200 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 19,5 x 14 cmEstimate: € 30 / 50 -
#384MelodiaEen oude koffergrammofoon.
Un vieux phonographe.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#148Period: 1827 - 1875Een paar art deco boekensteunen van marmer, versierd met reigers van zamak.
Une paire de pots cylindriques en porcelaine de Chine à décor floral bleu sur blanc.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 130 / 140 -
#173Een kleine Afrikaanse slagtand. Met CITES-certificaat. BE0023/2019. 3,7 kg.
#287Een optocht van vijf mannen met hoeden. Bronzen groep.
#125Een 18 karaats geel en wit gouden omkeerbare halssnoer.
Un masque africain en bois sculpté avec des restes de polychromie. Bembe, Zaïre.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 55 / 65 -
#105Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,32 ct. en een robijn van +- 0,10 ct.
Un pendentif en or jaune 18 carats serti de brillants d'un poids combiné de + - 0,32 ct. Et un rubis de + - 0,10 ct.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#379Drie moderne werken zonder lijst.
#96Een staande klok, zijdelings versierd met zuiltjes.
Une horloge grand-père, décorée sur le côté avec des colonnes.No longer availableEstimate: € 100 / 120