#835Kazak
Een wollen loper en een klein karpetje. Handgeknoopt.
#652
#725
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Gesigneerd.
#278
Een grote schotel van Delfts aardewerk met een pauwstaartdecor. Onderaan gemerkt van de 3 klokken.
#843
Een Engelse breakfasttable van mahoniehout met twee neerklapbare uiteinden.
#605
Un grand buffet à deux corps en chêne sculpté style Henri II. Le dessous comporte deux portes panneaux flanquées de colonnes, quatre tiroirs dans la ceinture et des portes assiettes au dessus.No longer availableDim. 180 x 170 x 60 cmEstimate: € 300/400 -
#158
“Gesluierde vrouw”. Een geglazuurd aardewerken beeld in de stijl van Craco.
#502
”Joueur de banjo”. Huile sur panneau. Porte la signature: “Aezpiri”.No longer availableDim. 60 x 30 cmEstimate: € 100/120 -
#277Delvaux
Een lederen pochette model “le Deux”. Met stofzak en doos.
#388
Een taartenschaal en een siervaasje van geëmailleerd metaal uit Limoges.
#308
#634
Un buffet à deux corps en chêne, le dessous à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs et le dessus trois portes vitrées. Un petit carreau cassé.No longer availableDim. 188 x 126 x 59 cmEstimate: € 300/320