Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar kristallen kandelaars. Val saint Lambert.
Val Saint-Lambert

Een paar kristallen kandelaars.

Deux bougeoirs en cristal taillé.
Dim. H: 24 cm
SKU: 1212170147.
Category: Kristal.
Auction day: 12 December 2017 19:00
Catalogue #147
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #681
    Val saint lambert

    Een lot van twaalf kristallen onderzetters, in twee dozen.

    Douze sous-verres en cristal dans deux boîtes.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #453

    Een vaas en een schaal van geslepen kleurloos en bruin kristal. Randbeschadigingen aan de schaal.

    Un vase et un plat en cristal brun et incolore. Dégâts au rebord du plat.
    No longer available
    Dim. h: 17; Ø: 23 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #413
    Val St. Lambert

    Een asbak van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.

    Cendrier en cristal incolore. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø 26 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #47
    Val St. Lambert

    Twee lampvoeten van kristal, resp. groen en blauw gekleurd in de massa, waarbij de eerste gemerkt.

    Deux pieds de lampe en cristal, vert et bleu dans la masse, le premier porte une marque.
    No longer available
    Dim. h: 32 & 37 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #793

    Een karaf en een asbak van kleurloos geslepen kristal. De asbak gemerkt van Val St. Lambert. Met randbeschadiging.

    Une carafe et un cendrier en cristal taillé incolore. Le cendrier porte la marque Val St. Lambert. Dégâts au bords.
    No longer available
    Dim. h: 25 Ø: 16 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #357

    Een designvaas en een karaf met verzilverde montuur, resp. roze en blauw gekleurd in de massa. De eerste gemerkt van Val St. Lambert.

    Un vase design et une carafe avec une monture en argent, rose et bleu dans la masse. Le vase est signé Val St. Lambert.
    No longer available
    Dim. h: 14 & 41 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #317
    Val St. Lambert

    Twee verschillende vazen van geslepen groen en kleurloos kristal.

    Deux vases différents en cristal taillé vert et incolore.
    No longer available
    Dim. h: 16 & 25 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #467
    Val St. Lambert

    Een art deco coupe van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt onderaan met stempel. Schilfer aan de rand.

    Coupe art déco en cristal taillé incolore. Marque sous la base au cachet. Eclat au bord.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #32

    Een luchter van koper en kristal met vijf lichpunten en versierd met pendeloques.

    Un lustre en cuivre et cristal à cinq bras, décoration de pendeloques.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #377
    Val St. Lambert

    Een roze kristallen vaas. Onderaan gemerkt.

    Un vase en cristal rose. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #364
    Val St. Lambert

    Een eironde vaas van geslepen kleurloos en blauw kristal. We voegen er en klein rood vaasje aan toe. Beide onderaan gemerkt.

    Un vase ovale en cristal taillé incolore et bleu. Nous ajoutons un petit vase rouge. Tout deux portent une marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 21 & 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #481
    Val St. Lambert ‘Studio Christal’

    Twee gekleurde vazen, veelkleurig, de éne met roze, de andere met blauwe fond. Onderaan gemerkt.

    Deux vases colorés dans la masse l’un au fond rose, l’autre bleu. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #441
    Val St. Lambert

    Een vaas van blauw kristal. Klein letsel aan de rand. Onderaan gemerkt.

    Un vase en cristal bleu. Petit dégât au bord. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #57
    Val St. Lambert

    Twee verschillende lampenvoeten van mauve kristal. Gemerkt.

    Deux pieds de lampes différents en cristal mauve. Marqués.
    No longer available
    Dim. h: 35 & 39 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #361
    Val St. Lambert

    Een lot kristal, bestaande uit een groen en een mauve asbak en een vaasje op voet.

    Lot de cristaux comprenant un cendrier vert et un cendrier mauve, ainsi qu’un petit vase sur piédouche.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #348
    Val. St. Lambert

    Een vaasje op voet en een grote vaas van geslepen kristal, mauve gekleurd in de massa. Beide gemerkt.

    Petit vase sur piédouche et grand vase en cristal taillé coloré mauve dans la masse. Les deux avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #337
    Val St. Lambert

    Een moderne driearmige kandelaar van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.

    Candélabre moderne à trois lumières en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #238

    Een paar grote vazen van blauw kristal op kleurloze voet en versierd met een gegraveerde fries.

    Deux grands vases en cristal bleu sur pieds incolores avec une frise gravée.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #338
    Val St. Lambert

    Een vaas van blauw kristal. Onderaan gemerkt.

    Un vase en cristal bleu. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #103
    Val St. Lambert ‘Studio Cristal’

    Gekleurde vaas. Onderaan gemerkt en genummerd 95/338.

    Vase multicolore. Marque sous la base et numéro 95/338.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #741

    Zes glazen van gekleurd kristal. We voegen er twee groene van een afwijkend model aan toe. Vermoedelijk Val St. Lambert.

    Six verres en cristal de couleurs. Nous ajoutons deux autres verres différents. Probablement Val St. Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100

Other lots in this auction

  • #678

    Een lampetstel met schaal van blauw en wit porselein met een floraal decor.

    Un ensemble d'une lampe et plat en porcelaine blanche et bleue avec décor floral.
    No longer available
    Dim. h: 24 Ø: 26 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #454
    Noritaké

    Een Japans theeserviesje van meerkleurig porselein, bestaande uit een theepot, melkkannetje, suikerpot en vier kopjes met ondertasjes. Onderaan gemerkt.

    Un service à thé japonais en porcelaine polychrome, comprenant théière, pot à lait, sucrier et quatre tasses avec sous-tasses. Marque en dessous de la base.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #633

    Vier gekleurde aardewerken potten.

    Quatre pots en faïence polychrome.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #374

    Een eikenhouten spiegel met gesculpteerde kroon.

    Miroir en chêne coiffé d’une couronne.
    No longer available
    Dim. 80 x 74 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #547

    Afrikaans gesneden ivoor. Paar bas-reliefs in de vorm van vrouwenhoofdjes. Begin XXste eeuw.

    Lot d'objets en ivoire sculptée. Deux bas-reliefs représentant des têtes de femme. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. H: 18,5 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #659

    “De Schreeuw”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Schelbet (?)

    "Le cri". Huile sur toile. Porte une signature: Schelbet (?).
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #771

    “St. Antonius en Christus”. Een beeldje van meerkleurig en verguld Brussels porselein.

    "St. Antoine et le Christ". Une statue en porcelaine de Bruxelles polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #63

    “Choix d’inscriptions et Monuments funéraires de la ville de Malines et de ses environs”. Ang. Van den Eynde. Ed. J. F. Gilis. Mechelen, 1856. Op 75 exemplaren.

    "Choix d'inscriptions et Monuments funéraires de la ville de Malines et de ses environs". Ang. Van den Eynde. Ed. J.F. Gilis. Malines, 1856. Sur 75 exemplaires.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #716

    Een wandkapstok met ovale spiegel en zeven haken.

    Porte manteau mural à miroir ovale et sept crochets.
    No longer available
    Dim. b: 130 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #488

    Een schaal van meerkleurig Chinees porselein in de vorm van een kip.

    Une coupe en porcelaine chinoise polychrome en forme de poule.
    No longer available
    Dim. l: 27 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #305

    Een handgeknoopt Oosters karpetje van wol en katoen.

    Carpette d’Orient en laine et coton. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 194 x 94 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #528

    Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloesems en rozen.

    Un vase balustre en porcelaine chinoise avec décor polychrome de roses et floraisons.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 12 & 13 december 2017

De veiling is volledig - 820 loten. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

12 December 2017 19:00
13 December 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 12 December 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More