Similar lots by type
-
#218Een vrouwenbuste van bruingepatineerd brons naar een werk van Wilhelm Lehmbruck.
Un buste de femme en bronze d'après l'oeuvre de Wilhelm Lembruck.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 650 / 800 -
#191“Honoré de Balzac”. Een beeld van brons naar een werk van Rodin.
“Honoré de Balzac”. Sculpture en bronze d’après l’oeuvre de Rodin.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 900 / 1000 -
#123“Lezende jongen”. Een beeld van donkergepatineerd brons op een zwart marmer. Gesigneerd.
"Jeune homme qui lit". Une statue en bronze patiné sur socle en marbre noir. Porte une signature.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200 / 260 -
#71Een horloge- of juwelenhanger van groengepatineerd brons in de vorm van een boom met een fazant op een tak. De voet in de vorm van drie kikkers met leeuwenkopjes tussen de poten. Begin XXe eeuw.
Support à bijoux ou à montre en bronze à patine verte en forme d’un arbre avec un faisan. Base en forme de trois grenouilles tenant des petites têtes de lion entre leurs pattes. Début XXe siècle.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 50 / 60 -
#239Een paar wandkandelaars van verguld brons met drie lichtpunten
Une paire de chandeliers muraux en chêne polychrome à trois points lumineux.No longer availableDim. l: 106 cmEstimate: € 100 / 120 -
#2Een Onze-Lieve-Vrouwenbeeld van meerkleurig Brussels porselein onder stolp. Stolp beschadigd.
Statuette de la Sainte-Vierge en porcelaine de Bruxelles sous globe en verre.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 30 / 40 -
#297Royal Doulton“Biddy Pennyfarthing”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
"Biddy Pennyfarthing". Une statue en porcelaine polychrome. Porte une marque en dessous.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#137“Meisje op paard”. Een bronzen groep op marmeren sokkel naar een werk van Botero.
“Fille à cheval”. Groupe en bronze sur socle en marbre. D’après une oeuvre de Botero.No longer availableDim. H 37 cmEstimate: € 160 / 180 -
#341Een Guanyin met lotus van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine. Beschadiging aan het hoofd.
Un Guanyin et lotus en porcelaine monochrome blanche d'après le blanc de Chine. Dégâts à la tête.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 60 / 80 -
#131“Dansende vrouw”. Een beeld van brons in art decostijl naar een werk van D.H. Chiparus.
“Danseuse”. Statuette en bronze de style art déco d’après l’oeuvre de Chiparus.No longer availableDim. h: 37,5 cmEstimate: € 130 / 150 -
#143Lohe“Naakt”. Een kunstwerk van glas en messing. Gesigneerd.
"Nu". Une oeuvre en verre et laiton. Signée.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 200 / 240 -
#318Een paar bronzen girandoles in regencestijl met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Deux girandoles en bronze style régence à six points lumineux et avec pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 200 / 220 -
#351Een paar lampenvoeten van goud- en zwartgepatineerd brons in de vorm van twee siervazen.
Une paire de pieds de lampes en bronze noir et or en forme de vases.No longer availableDim. h: 87 cmEstimate: € 270 / 350 -
#47“Zittende beer”. Een bronzen beeld naar een werk van Irénée Rochard.
"Ours assis". Une statue en bronze d'après une oeuvre de Irénée Rochard.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 1000 / 1100 -
#171P. Richer“De Maaier”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een zwart marmeren voetstuk. Gesigneerd.
"Le faucheur". Une statue en bronze patiné brun sur socle en marbre. Porte une signature.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 240 / 320 -
#299Een spiegel van brons in rococostijl.
Miroir en bronze de style rococo.No longer availableDim. 81 x 57 cmEstimate: € 180 / 240 -
#217“Jonge clown”. Een beeld van meersoortig marmer.
“Jeune clown”. Sculpture en marbre de différentes couleurs.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 750 / 900 -
#177Een Thaise Boeddha van gepolychromeerd hout.
Bouddha en bois polychrome. Travail thaï.No longer availableDim. h: 191 cmEstimate: € 650 / 700
Other lots in this auction
-
#117“Dame met hertjes.” Een beeld uit zamak en celluloid op marmer. Begin XXste eeuw.
“Femme aux cerfs”. Sculpture en régule et celluloïd sur base en marbre. Début du XXe siècle.No longer availableDim. L 74 cmEstimate: € 60 / 100 -
#214Armand DeweerdtPeriod: 1890 - 1982“Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Tournesols". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 75 x 70 cmEstimate: € 50 / 80 -
#190Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Une bague en or blanc 18 ct. sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,80 ct.No longer availableDim. 3,60 gEstimate: € 2200 / 2400 -
#175Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met één diamant van ± 0,10 ct. en twee smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct. et pendentif serti d'un diamant de +- 0,10 ct. et deux émeraudes ayant un poids total de +- 0,60 ct.No longer availableDim. 3,57 gEstimate: € 550 / 650 -
#362Een driedelig kamerscherm.
Paravent à trois ventaux.No longer availableDim. 150 x 120 cmEstimate: € 100 / 120 -
#269Een spiegel van meerkleurig Saksisch porselein, versierd met engelen en bloemen in hoogreliëf
Un miroir en porcelaine saxe polychrome, décoré d'anges et fleurs en haut-relief.No longer availableDim. 75 x 51 cmEstimate: € 420 / 480 -
#125Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een centrale tanzaniet van ± 2,70 ct.
Une bague en or blanc de 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de +- 0,50 ct. et une tanzanite de +- 2,70 ct.No longer availableDim. 5,60 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#205Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten en diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct.
Une bague en or blanc 18 ct. sertie de diamants et diamants baguettes ayant un poids total de +- 3 ct.No longer availableDim. 9,14 gEstimate: € 3000 / 4000 -
#68Limoges, FranceEen paar grote porseleinen sierschalen met een handgeschilderd decor van zwanen. Onderaan gemerkt.
Paire de plats décoratifs en porcelaine à décor de cygnes peint à la main. Marque sous la base.No longer availableDim. b: 41 cmEstimate: € 30 / 50 -
#204Gaspard De WitPeriod: 1892-1971“XVe eeuwse pastorale scène”. Een wandtapijt. Gesigneerd en met wapen van Mechelen.
"Scène pastorale du XVième siècle". Une tapisserie murale. Signée avec l'écusson de Malines.No longer availableDim. 160 x 246 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#418Een wandkapstok met ovale spiegel en zeven haken.
Porte manteau mural à miroir ovale et sept crochets.No longer availableDim. b: 130 cmEstimate: € 80 / 100 -
#302Een eikenhouten koffer in neogotische stijl. XXe eeuw.
Coffre en chêne de style néo-gothique. XXe siècle.No longer availableDim. b: 110 cmEstimate: € 100 / 160

