Similar lots by type
-
#313
Een paraplubak van meerkleurig geglazuurd Vlaams aardewerk.
Un porte-parapluies en faïence flamande vernissée multicolore.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 40/60 -
#6
Twee kleine bijzettafeltjes, waarbij één met vier geglazuurde tegels en het andere met één tegel. Beide op smeedijzeren voet.
Deux petites tables d'appoint, l'une avec quatre carreaux émaillés et l'autre avec un carreau. Les deux sur une base en fer forgé.No longer availableDim. 31 x 31 cmEstimate: € 20/40 -
#333Valauris
Een designvaas van meerkleurig aardewerk. Gemerkt en gesigneerd ‘Borty’.
Un vase design en faïence multicolore. Marqué et signé Borty .No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 100/120 -
#21Royal Zuid-Holland, Gouda
Een kan van meerkleurig plateel, versierd met decor ‘Smirnag’. Onderaan gemerkt.
Une cruche en poterie multicolore, décorée d'un décor Smirnag . Marquée en bas.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 25/40 -
#323
Een aardewerken vaas, versierd met geometrische motieven.
Un vase en faïence, décoré de motifs géométriques.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 30/50 -
#41
Een lot van vier verschillende koffiepotten.
Un grand nombre de quatre cafetières différentes.No longer availableDim. h: 27 - 29 cmEstimate: € 40/50 -
#71
Een paar aardewerken vaasjes. Sung-periode (960 - 1279).
Une paire de vases en faïence. Période Sung (960 - 1279).No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 200/300 -
#321
Een krijger van meerkleurig geglazuurd aardewerk.
Un guerrier en faïence émaillée multicolore.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40/50 -
#322J. Belarti
Een wandversiering, opgebouwd uit drie geglazuurde tegels in houten kader. Gesigneerd.
Une décoration murale, composée de trois carreaux émaillés dans un cadre en bois. Signé.No longer availableDim. 47 x 16 cm (tegels)Estimate: € 25/35 -
#338
Een paar sierkannen van Torhouts aardewerk, versierd met rozen en vogels in reliëf. Enkele beschadigingen, één voet niet origineel.
Une paire de pots décoratifs en poterie de Torhout, décorés de roses et d'oiseaux en relief. Quelques dommages, une base non d'origine.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 60/100 -
#373
Een baardmankruik van geglazuurd steengoed. XXe eeuw.
Une cruche à l’homme barbu en grès émaillé. XXème siècle.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60/80 -
#374
Een baardmankruik van geglazuurd steengoed. XXe eeuw.
Un pichet baardman en grès émaillé. XXème siècle.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#367Alice Heath
Dansende moeder en kind. Beeld. Gesigneerd.
Mère et enfant dansant. Image. Signé.No longer availableDim. H. 45,5 cmEstimate: € 40/60 -
#320
Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met briljanten en diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats serties de brillants et de diamants taille ancienne d'un poids combiné de + - 0,40 ct.No longer availableDim. 2,50 ctEstimate: € 400/500 -
#164Theo PraetPeriod: 1889 - 1967
“Stilleven met geraniums”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine herstelling.
Nature morte aux géraniums . Huile sur toile. Signée. Petite réparation.No longer availableDim. 60 x 74 cmEstimate: € 320/380 -
#136
Een halfrond buffet met drie deuren en laden in de gordel. XIXde eeuw. Mahoniehout. Marmeren blad.
Buffet demi-lune à trois portes et tiroirs en ceinture. XIXème siècle. Acajou. Dessus en marbre.No longer availableDim. 97 x 160 x 62 cmEstimate: € 200/300 -
#197
Cornelius Hazart - Kerckelycke Historie vande Gheheele Wereldt. Ed. Michiel Cnobbaert, Antwerpen 1665 (Historie van Neder-landt & Historie van Enghelandt). Recente lederen band (XIXe?), bijgesneden, diverse platen en pagina’s hersteld. Illustraties o.m. door Gaspar Bouttats.
Cornelius Hazart - Kerckelycke History vande Gheheele Wereldt. Ed. Michiel Cnobbaert, Anvers 1665 (Histoire des Pays-Bas & Histoire d'Enghelandt). Reliure récente en cuir (XIXe?), Garniture, diverses planches pages restaurées. Illustrations de Gaspar Bouttats.No longer availableEstimate: € 350/500 -
#118Must de Cartier
Een zijden foulard in originele doos.
Un foulard en soie dans la boîte d'origine.No longer availableEstimate: € 130/140 -
#243
Een maquette van een zeilboot. In vitrine.
Une maquette de bateau à voile. En vitrine.No longer availableDim. 90 x 87 x 28 cmEstimate: € 200/250 -
#228
Een bronzen gestileerd hoofd in hoogreliëf naar een werk van Modigliani.
Une tête en bronze stylisé en haut relief d’après une oeuvre par Modigliani.No longer availableDim. 26 x 14 cmEstimate: € 150/180 -
#279Emile NelisPeriod: 1853 - 1884
“Heidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage de lande . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 64 x 30 cmEstimate: € 120/200 -
#11Val St. Lambert
Een asbak en een vaasje van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa. Beide gemerkt onderaan.
Un cendrier et un vase de cristal taillé, de couleur verte dans la masse. Tous deux marqués en bas.No longer availableDim. h: 15,5 cm; Ø: 16 cmEstimate: € 60/100 -
#223
Een paar cilinderpotten van Chinees porselein met een blauw op wit floraal decor.
Une paire de pots cylindriques en porcelaine de Chine à décor floral bleu sur blanc.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 130/140 -
#122Franz De VadderPeriod: 1862 - 1936
“Hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Ferme . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 100/150