Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een schemerlamp van varkensblaas, versierd met een bloemendecor.

Een schemerlamp van varkensblaas, versierd met een bloemendecor.

Une lampe fabriquée à partir d’une vessie porcine, décoration de fleurs.
Dim. h 55 cm
SKU: 2410170691.
Category: Verlichting.
Auction day: 25 October 2017 19:00
Catalogue #691
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #377

    Een vaas van beschilderd glas en één van Frans aardewerk, beide gemonteerd als lamp. De tweede onderaan gemerkt.

    Un vase en verre peint et un autre en faïence française, les deux montés en lampe et la deuxième avec marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h 46 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #63

    Een paar lampen van deels zwartgelakt messing.

    Paire de lampes en laiton partiellement laquées noires.
    No longer available
    Dim. h: 81 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #301

    Een kandelaar van bruingepatineerd brons in barokke stijl.

    Un chandelier en bronze patiné brun, style baroque.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #297

    Een geelkoperen olielantaarn. Gemerkt Desmedt.

    Une lampe à huile en cuivre jaune. Marque: Desmedt.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #81

    Een paar art deco vazen van zachte pasta met geometrisch motief.

    Paire de vases art déco en pâte tendre à motif géométrique.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #33

    Een lot van zeven verschillende smeedijzeren kandelaars.

    Un lot de sept chandeliers différents en fer forgé.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #58

    Een paar bronzen wandlichten met telkens twee lichtpunten.

    Paire d’appliques en bronze, chaque fois à deux lumières.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #201

    Een paar kandelaars van verguld brons, telkens met vijf lichtpunten en gedragen door putti.

    Une paire de chandeliers en bronze doré a cinq points lumineux et portées par des Putti.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #187

    Twee wandkandelaars van donker gepatineerd en verguld brons met twaalf lichtpunten, gedragen door engelen. Empirestijl.

    Deux appliques en bronze patiné et doré a douze points lumineux, portées par des anges. Style Empire.
    No longer available
    Dim. h: 105 cm
    Estimate: € 600 / 700

Other lots in this auction

  • #133

    Een paar schotels van blauw en wit aardewerk met centraal een engeltje. Delft, XVIIIde eeuw. Merk van de Porceleyne Schotel. Een restauratie aan één bord.

    Paire de plats en faïence bleue et blanche à décor central d’un angelot. Delft XVIIIe siècle. Marque du Porceleyne Schotel. Une assiette restaurée.
    No longer available
    Dim. Ø 22,5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #378

    Een paar vol koperen kandelaars in barokke stijl.

    Paire de bougeoirs en cuivre de style baroque.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #399
    Paul Esbroeck

    Een lot van vier etsen, gesigneerd buiten de plaat.

    Un lot comprenant quatre eaux-fortes, toutes signées hors planche.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #632
    Utagawa Kunisada (Toyokuni III)

    “Danjuro Ichikawa VIII, acteur”. Censuurzegels van Magone en Hama. Ed. Hayashiya Shôgorô 1853.

    “Danjuro Ichikawa VIII, acteur”. Sceau censuré de Magone et Hama. Ed. Hayashiya Shôgorô 1853.
    No longer available
    Dim. 34 x 22 cm
    Estimate: € 150a / 200
  • #784

    Een paar antieke gravures met voorstellingen van zeeslagen. Omstreeks 1800.

    Une paire de gravures antiques représentant des batailles navales. Autours de 1800.
    No longer available
    Dim. 29 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #763

    Een gevarieerd lot strips en andere uitgaven, waaronder werken van Willy Vandersteen en Kapoentjesuitgaven. Voornamelijk Jaren ‘60.

    Lot varié de bandes dessinées et autres dont Willy Vandersteen et Kapoentjesuitgaven. En majorité des années 60.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #654
    G. Wymans

    “Mannelijk naakt”. Een potloodtekening op papier. Gesigneerd.

    “Nu masculin”. Crayon sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 70 x 54 cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #686

    M.B. PATAUINO, Tractatus longe amplior et uberior quam allas, in quo de criminibus agitur, Venetiis, 1609. In-octavo, recente perkamenten band.

    M.B. PATAUINO, Tractatus longe amplior et uberior quam allas, in quo de criminibus agitur, Venetiis, 1609. In-octavo, bande récente en parchemin.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #292
    Jan Cels

    “Winters weidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Pré sous la neige”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 37 x 54 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #535
    Willy Vandersteen

    Suske en Wiske. “Prinses Zagemeel”. Rode Reeks. Tweede uitgave, 1950. Slijtage, blok gelost maar compleet. Rug ± 50% open.

    Suske en Wiske. “Prinses Zagemeel”. En neèrlandais. Série rouge, deuxième édition, 1950. Dos endommagé à ± 50% mais complet.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #588

    Singu IHIPPO de Mars. Solenis et pene divini, 1535 (Augustinus). In-octavo, perkamenten band.

    Singu IHIPPO de Mars. Solenis et pene divini, 1535 (Augustinus). In-octavo, bande en parchemin.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #318
    Daum, France

    Een kandelaar van kleurloos kristal met twee armen. Gemerkt.

    Candélabre en cristal incolore à deux bras. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 oktober 2017

De veiling is volledig: 845 loten. De catalogus is beschikbaar in .xls en .pdf op de downloads pagina.

24 October 2017 19:00
25 October 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 October 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More