Similar lots by type
-
#621
Een olie- en azijnstelletje met mosterdpot van blauw en wit aardewerk met een immortelle de Saxe-decor.
Une garniture à condiments comprenant un pot à moutarde, huilier et vinaigrier, en faïence blanche et bleue, avec un décor immortelle de saxe.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#183Joseph d’AstePeriod: 1881 - 1945
“Fries koppel”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een sokkel van groen marmer. Gesigneerd.
“Couple frison”. Une statue en bronze patiné sur un socle de marbre vert. Porte une signature.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 400 / 500 -
#748BOCH
Zeldzaam stuk in vorm van een gestileerde eend . Geelgroen met gouden accenten. Met label.
Pièce rare en forme de canard stylé. Jaune-vert et accents dorés. Porte une étiquette.No longer availableDim. H: 20 cm L: 32 cmEstimate: € 36 / 40 -
#203
Een schouwpendule van verguld brons in barokke stijl, getooid met drie allegorische personages en het uurwerk in een siervaas.
Une pendule de cheminée en bronze doré, style baroque, décorée de trois personnages allégoriques et le mouvement dans un vase décoratif.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 3200 / 3400 -
#227
“Cupido”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel naar een werk van Auguste Moreau.
“Cupide”. une statue en bronze sur socle en pierre de taille, d’après une oeuvre de Auguste Moreau.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 460 / 500 -
#761Boch
Zwarte, geribde vaas. Gemerkt nr 1330.
Un vase à rayures noir. Porte la marque n° 1330.No longer availableDim. H: 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#173Eric ClausPeriod: °1936
“De lezers”. Een beeldje van groengepatineerd brons op een arduinen sokkel.
“Les liseurs”. Une statue en bronze patiné vert sur un socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 180 / 220 -
#568
Een Indische neushoorn. Bruingepatineerd brons.
Une statue en bronze patiné brun représentant un rhinocéros.No longer availableDim. l: 34 cmEstimate: € 350 / 400 -
#637
Een paar lampenvoeten van meerkleurig en verguld porselein. Chinees werk.
Une paire de pieds de lampe en porcelaine chinoise polychrome et doré.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 60 / 100 -
#520
Zittende Boeddha met schelp en eekhoorn. Een bronzen beeld.
Une statue représentant un Bouddha assis avec écureuils et coquillages.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 400 / 460 -
#187
Twee wandkandelaars van donker gepatineerd en verguld brons met twaalf lichtpunten, gedragen door engelen. Empirestijl.
Deux appliques en bronze patiné et doré a douze points lumineux, portées par des anges. Style Empire.No longer availableDim. h: 105 cmEstimate: € 600 / 700 -
#117
Art deco beeld van een meerkleurige bronzen fazant op zwart marmeren voet. Zeer lichte beschadiging aan de voet
Une statue art déco en bronze représentant un faisant sur socle en marbre noir. Dégât minime au pied.No longer availableDim. L: 56 cm, H: 27 cmEstimate: € 80 / 100 -
#168
Een kinderbuste van bruingepatineerd brons naar een werk van Moreau. Genummerd.
Un buste d’enfant en bronze patiné d’après une oeuvre de Moreau. Numéroté.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 100 / 120 -
#158F. Moulaers
“Aap als kapitein”. Een beeld van terracotta. Gesigneerd en gedateerd 1844.
“Singe comme Capitaine”. Une statue en terre cuite. Signée et datée 1844.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 30 / 50 -
#188
“Paarden”. Een groep van bruingepatineerd brons naar een werk van P.J. Mene.
“Chevaux”. Un groupe en bronze patiné d’après une oeuvre de P.J. Mène.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 700 / 750 -
#177
Een art deco danseres van donker gepatineerd brons met openslaand kleed op een marmeren sokkel.
Une statue représentant une danseuse Art déco avec une robe en bronze patiné sur socle en marbre.No longer availableDim. H: 34 cmEstimate: € 250 / 300 -
#231
“Bull and bear”. Een beeld van donkergepatineerd brons op een groen marmeren sokkel, naar een werk van Isidore Bonheur.
“Bull and bear”. Une statue en bronze brun patiné sur un socle en marbre vert, d’après une oeuvre de Isidore Bonheur.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 100 / 120 -
#561D LoreinPeriod: 12/01/92
Aardewerken vrouwelijke torso.
Un torse féminin en terre cuite.No longer availableDim. H: 51 cmEstimate: € 100 / 120 -
#201
Een paar kandelaars van verguld brons, telkens met vijf lichtpunten en gedragen door putti.
Une paire de chandeliers en bronze doré a cinq points lumineux et portées par des Putti.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 1600 / 1800 -
#741
Aardewerken beeld. Meisje met bloemenmand. XXe eeuw.
Une figure en terre cuite représentant une jeune fille et son panier à fleurs. XXième siècle.No longer availableDim. H: 30 cmEstimate: € 32 / 40 -
#228
Een bronzen siervaas in art nouveaustijl, versierd met planten en een naakt in hoogreliëf.
Un vase décoratif en bronze, style Art nouveau, décoration de plantes et un nu en haut relief.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 200 / 240 -
#237
“Musicerende Sater”. Een beeld van bruingepatineerd brons.
“Satyre musicien”. Une statue en bronze patiné.No longer availableDim. H: 29 cmEstimate: € 140 / 160 -
#211
Een gestileerde koe van zilvergepatineerd brons.
Une vache stylisée en bronze patiné argent.No longer availableDim. 41 x 55 cmEstimate: € 650 / 700 -
#207
Een impressionnant klokstel van verguld brons en meerkleurig porselein in de geest van de Italiaanse barok, bestaande uit een pendule en twee kandelaars, versierd met een putto, een Cupido en allegorische voorstellingen, de zijkanten met saterkoppen en het porselein met handgeschilderde personages.
Une garniture de cheminée impressionnante en bronze doré et porcelaine polychrome, dans l’esprit du baroque italien, comprenant une pendule et deux chandeliers, décorés de putto, un Cupide et des représentations allégoriques. Les cotés sont décorés de têtes de satires et la porcelaine est décorée de personnages peintes à la main.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 3200 / 4000
Other lots in this auction
-
#619Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
Twee etsen. Beide gesigneerd en resp. genummerd op 150 en 50 exemplaren.
Deux eaux-fortes. Tout deux sont signées et numérotées sur 150 et 50 exemplaires.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#60
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 4,41 gEstimate: € 100 / 150 -
#462
Een lot oude filmaffiches, waaronder 12 van Walt Disney en exemplaren van Tobi’s filmen uit WOII.
Un lot d’affiches de cinéma, dont 12 pièces de Walt Disney ainsi que des exemplaires de filmes de Tobi de la Seconde Guerre Mondiale.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#93
Apothekersweegschaaltje met set om pillen te maken. Koper en hout.
Bascule de pharmacien et matériel à produire des pilules. En cuivre et bois.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#110
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een druppelvormige tanzaniet van ± 1,20 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct et d’une tanzanite en forme de larme de ± 1,20 ct.No longer availableDim. 3,75 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#23
Een grote en een kleine vaas van Vlaams aardewerk.
Un grand et un petit vase en faïence flamande.No longer availableDim. h: 30 & 17 cmEstimate: € 30 / 50 -
#778Dinky Toys
Twee schaalmodellen:- “Camion Nestlé”. Met losse melkkitten, waarvan vier manco. In originele doos.- “Fire engine”. No. 955 (555). In originele doos.
Deux miniatures:- “Camion Nestlé”. Avec des brocs à lait, mais quatre manquent. dans sa boite originale. - “Fire engine”. N° 955 (555). dans sa boite originale.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#747
“Zeven eeuwen meubelkunst in België”. Frans Defour. Ed. Lannoo.
“Zeven eeuwen meubelkunst in België”. Frans Defour. Ed. Lannoo.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#600Hergé
Tintin. “Les Cigares du Pharaon”. Casterman 1938. Achterflap A6. Schutbladen blauw met witte personages. Goede staat, blauwe inkt-of waterverfvlek op voorste cover.
Tintin. “Les Cigares du Pharaon”. Casterman 1938. 4e plat A6. Page de garde bleue aux personnages blancs. Bon état, Tache en encre ou aquarelle bleu sur 1e plat.No longer availableEstimate: € 750 / 1200 -
#10
Twee verschillende halssnoeren van malachiet.
Deux colliers différents en malachite.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#298
Art nouveau coupe met koper interieur. Versiering van klaprozen. Verzilverd.
Une coupe Art nouveau avec intérieur en cuivre. Décoration de pavots. Argentée.No longer availableDim. H:17cm; b: 24cm;l: 50 cmEstimate: € 60 / 70 -
#510Army & Navy Co-operative sociaty London
Een houten flessenkistje met blauw fluwelen binnenbekleding en messingen handvatten. Gemerkt binnenin. Laat Victoriaans.
Coffret à bouteilles en bois. Anses en laiton et intérieur en velours bleu. Marque à l’intérieur.No longer availableDim. 29 x 25 x 25 cmEstimate: € 250 / 300