Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vaas en een schaal van geslepen kleurloos en bruin kristal. Randbeschadigingen aan de schaal.

Een vaas en een schaal van geslepen kleurloos en bruin kristal. Randbeschadigingen aan de schaal.

Un vase et un plat en cristal brun et incolore. Dégâts au rebord du plat.
Dim. h: 17; Ø: 23 cm
SKU: 1212170453.
Category: Kristal.
Auction day: 13 December 2017 19:00
Catalogue #453
Estimate: € 50 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #377
    Val St. Lambert

    Een roze kristallen vaas. Onderaan gemerkt.

    Un vase en cristal rose. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #103
    Val St. Lambert ‘Studio Cristal’

    Gekleurde vaas. Onderaan gemerkt en genummerd 95/338.

    Vase multicolore. Marque sous la base et numéro 95/338.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #364
    Val St. Lambert

    Een eironde vaas van geslepen kleurloos en blauw kristal. We voegen er en klein rood vaasje aan toe. Beide onderaan gemerkt.

    Un vase ovale en cristal taillé incolore et bleu. Nous ajoutons un petit vase rouge. Tout deux portent une marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 21 & 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #681
    Val saint lambert

    Een lot van twaalf kristallen onderzetters, in twee dozen.

    Douze sous-verres en cristal dans deux boîtes.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #361
    Val St. Lambert

    Een lot kristal, bestaande uit een groen en een mauve asbak en een vaasje op voet.

    Lot de cristaux comprenant un cendrier vert et un cendrier mauve, ainsi qu’un petit vase sur piédouche.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #147
    Val Saint-Lambert

    Een paar kristallen kandelaars.

    Deux bougeoirs en cristal taillé.
    No longer available
    Dim. H: 24 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #357

    Een designvaas en een karaf met verzilverde montuur, resp. roze en blauw gekleurd in de massa. De eerste gemerkt van Val St. Lambert.

    Un vase design et une carafe avec une monture en argent, rose et bleu dans la masse. Le vase est signé Val St. Lambert.
    No longer available
    Dim. h: 14 & 41 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #57
    Val St. Lambert

    Twee verschillende lampenvoeten van mauve kristal. Gemerkt.

    Deux pieds de lampes différents en cristal mauve. Marqués.
    No longer available
    Dim. h: 35 & 39 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #338
    Val St. Lambert

    Een vaas van blauw kristal. Onderaan gemerkt.

    Un vase en cristal bleu. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #441
    Val St. Lambert

    Een vaas van blauw kristal. Klein letsel aan de rand. Onderaan gemerkt.

    Un vase en cristal bleu. Petit dégât au bord. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #32

    Een luchter van koper en kristal met vijf lichpunten en versierd met pendeloques.

    Un lustre en cuivre et cristal à cinq bras, décoration de pendeloques.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #741

    Zes glazen van gekleurd kristal. We voegen er twee groene van een afwijkend model aan toe. Vermoedelijk Val St. Lambert.

    Six verres en cristal de couleurs. Nous ajoutons deux autres verres différents. Probablement Val St. Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #337
    Val St. Lambert

    Een moderne driearmige kandelaar van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.

    Candélabre moderne à trois lumières en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #348
    Val. St. Lambert

    Een vaasje op voet en een grote vaas van geslepen kristal, mauve gekleurd in de massa. Beide gemerkt.

    Petit vase sur piédouche et grand vase en cristal taillé coloré mauve dans la masse. Les deux avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #481
    Val St. Lambert ‘Studio Christal’

    Twee gekleurde vazen, veelkleurig, de éne met roze, de andere met blauwe fond. Onderaan gemerkt.

    Deux vases colorés dans la masse l’un au fond rose, l’autre bleu. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #317
    Val St. Lambert

    Twee verschillende vazen van geslepen groen en kleurloos kristal.

    Deux vases différents en cristal taillé vert et incolore.
    No longer available
    Dim. h: 16 & 25 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #413
    Val St. Lambert

    Een asbak van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.

    Cendrier en cristal incolore. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø 26 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #793

    Een karaf en een asbak van kleurloos geslepen kristal. De asbak gemerkt van Val St. Lambert. Met randbeschadiging.

    Une carafe et un cendrier en cristal taillé incolore. Le cendrier porte la marque Val St. Lambert. Dégâts au bords.
    No longer available
    Dim. h: 25 Ø: 16 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #467
    Val St. Lambert

    Een art deco coupe van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt onderaan met stempel. Schilfer aan de rand.

    Coupe art déco en cristal taillé incolore. Marque sous la base au cachet. Eclat au bord.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #47
    Val St. Lambert

    Twee lampvoeten van kristal, resp. groen en blauw gekleurd in de massa, waarbij de eerste gemerkt.

    Deux pieds de lampe en cristal, vert et bleu dans la masse, le premier porte une marque.
    No longer available
    Dim. h: 32 & 37 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #238

    Een paar grote vazen van blauw kristal op kleurloze voet en versierd met een gegraveerde fries.

    Deux grands vases en cristal bleu sur pieds incolores avec une frise gravée.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 60 / 100

Other lots in this auction

  • #691

    Een art deco porseleinen beeld van een vrouw.

    Une statue art déco en porcelaine représentant une dame.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #110

    Een 18 karaats roze gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,30 ct.

    Bague en or rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,30 ct.
    No longer available
    Dim. 5,48 g
    Estimate: € 1700 / 1900
  • #428

    Een grote vaas van roze Muranoglas. Jaren ‘50.

    Un grand vase en verre rose de Murano. Années ‘50.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #570

    Een porseleinen doos gedecoreerd met bloemenmotief en goudopleg. Begin XXste eeuw. Apocrief gemerkt: Sèvres.

    Boîte en porcelaine décorée de fleurs et de dorure. Début du XXe siècle. Marque apocryphe de Sèvres.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 500
  • #701

    Een lot Cantonporselein, bestaande uit twee kommen en twee borden.

    Un lot d'objets en porcelaine de Canton, comprenant deux plats et deux assiettes.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #126

    Een art nouveau buffet met opzet van gebeeldhouwd eikenhout. Bovenaan étagère, onderaan een centrale deur, vier kleine en een grotere lade in de gordel en legplanken aan de zijkanten.

    Un buffet art nouveau, la partie dessus en chêne sculpté formant étagère. Le dessous comprends une porte centrale, quatre petits tiroirs et un tiroir en ceinture.
    No longer available
    Dim. H. 159 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #20

    Een lot van vier verschillende horloges van roestvrij staal.

    Lot de quatre montres différentes en acier inoxydable.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 200
  • #434

    Een lot beeldjes en groepjes van Italiaans biscuit en porselein.

    Un lot de statuettes et groupes en porcelaine et biscuit italien.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #287

    Een bord van Weens porselein met voorstelling van de Sabijnse maagdenroof. Achthoekig. Achteraan gemerkt.

    Une assiette en porcelaine de Vienne avec une représentation de l'enlèvement des Sabines. Marque au verso.
    No longer available
    Dim. Ø 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #456
    Louis Depoortere “Kadjar”

    Een paar karpetten (140 x 74 cm) en een loper (240 x 89 cm). Zuiver scheerwol.

    Deux carpettes (140 x 74 cm) et un couloir (240 x 89 cm). Laine pure.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #164
    Piet Lippens
    Period: Gentbrugge 1890-1981

    “Woonwagens in de sneeuw”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Roulottes sous la neige". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #513

    Een Boeddha en een Guanyin op tempelleeuw van Satsuma-aardewerk.

    Un Bouddha et un Guanyin sur un chien de Pho en faïence deSatsuma.
    No longer available
    Dim. h: 31 & 21 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 12 & 13 december 2017

De veiling is volledig - 820 loten. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

12 December 2017 19:00
13 December 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 13 December 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More