#273Val saint lambert
Een paar kandelaars van kleurloos geslepen kristal.
#403
#1067Val St. Lambert
#1015
#143Baccarat
#1068
Een designvaas van blauw kristal. We voegen er een geel glazen vaasje aan toe.
#428Val St. Lambert
Een lampenvoet van groen kristal. Gemerkt.
#955
Een bronzen luchter in Régencestijl met kristallen pendeloques.
#278Val Saint-Lambert
Een lot van twee dozen onderzetters van kleurloos kristal.
#717V. D.
#423
#394
Een lot van twintig apothekerspotten van amberkleurig Boheems glas.
#957
#1011Val St. Lambert
#787Baccarat
Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt onderaan.
#1078
Un vase et un pique-fleurs en cristal taillé, mauve et vert dans la masse. le premier de Val St. Lambert.No longer availableDim. h: 20 & 15,5 cmEstimate: € 80/100
#393
Twee verschillende vazen van meerkleurig Hollands aardewerk, versierd met een bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Deux vases différents en faïence polychrome hollandaise décorés de fleurs. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#196Leopold Van EsbroeckPeriod: °1911
“Familie”. Gebeeldhouwd lindenhout.
#854Louis ClessePeriod: 1889 - 1961
“Schuur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”La grange.” Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 41 cmEstimate: € 200/300 -
#725Mahal
Een handgeknoopt wollen tapijt. Shah Abass-motief.
#889Edgard BytebierPeriod: 1875 - 1940
“Kerk te Itterbeek”. Een lithografie. Gesigneerd en gedateerd 1920 buiten de plaat
”Eglise à Itterbeek.” Une lithographie. Signée et datée 1920 hors planche.No longer availableDim. 64 x 44 cmEstimate: € 20/30 -
#819M.I. Hummel
Lot de quatre statuettes et une petite assiette décorative en porcelaine polychrome. Signées.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 60/100 -
#657
Vijf diverse ivoren bustes. Afrikaans werk, begin XXste eeuw.
Cinq bustes en ivoire. Travail africain, début XXième siècle.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#266
Een groot handgeweven Kelim-tapijt.
Grand tapis Kilim. Fait main.No longer availableEstimate: € 220/240 -
#937
Deux mesures en faïence de Bruxelles bleue et blanche. Le couvercle est manquant. Une de 1 litre avec inscription ‘Kan’. L’autre d’un demi litre et du XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 100/140 -
#987
Twee grote en een kleine koperen kandelaar.
#499Luk de CaluwéPeriod: °1943
“Lachende man”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Homme riant”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 69 cmEstimate: € 100/120 -
#165
Een halssnoer met diverse halfedelstenen, zoetwaterparels en met slot en details van 18 karaat geel goud.
Collier aux différentes pierres semi-précieuses et de perles d’eau douce. Fermoir et détails en or jaune 18 ct.No longer availableEstimate: € 300/400