Other lots by Val St. Lambert
#414Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kristal, rookbruin gekleurd in de massa.
#798Val St. Lambert
#419Val St. Lambert
#417Val St. Lambert
Een vaas van kleurloos kristal. Niet gemerkt.
#687Val St. Lambert
Een coupe van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa.
#131Val St. Lambert
#347Val St. Lambert
Een asbak van geslepen kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
#412
#794Val St Lambert
#408Cristal de Lorraine
#632
#797
Een schaal van geslepen kristal, blauw gekleurd in de massa.
#351
#297
#357
#17Daum, France
Een siercoupe van kleurloos kristal. Gemerkt.
Coupe en cristal incolore. Avec marque.No longer availableDim. l: 23 cmEstimate: € 50/80
#757
Een eikenhouten wandconsole in Mechelse renaissancestijl.
#107Haribo
#261
“Danseres met ringen”. Een beeldje van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel.
#116
Een eikenhouten art nouveau etagère met onderaan een deurtje en met een lade in de gordel. Sober versierd in arts and craftsstijl met ebbenhouten vierhoekjes. Meubelmakerij Demets, begin XXste eeuw.
Meuble d’appoint formant étagère en chêne. Le bas à une porte , le haut à un tiroir en ceinture. Sobrement décoré dans le goût de l’arts and crafts aux losanges en ébène. Manufacture Demets, début du XXe siècle.No longer availableDim. 98 x 119 cmEstimate: € 100/160 -
#72Frank-Ivo Van Damme
“Antwerpen”. Een houtsnede. Gesigneerd, gedateerd 1972 en genummerd 3/50 buiten de plaat.
“Anvers”. Gravure sur bois. Signée, datée 1972 et numérotée 3/50 hors planche.No longer availableDim. 40 x 56 cmEstimate: € 40/60 -
#103Spencer & Co, London
Een recent scheepskompas in houten kistje.
#212
Een stenen vrouwenbuste op korinthische zuil.
#168
Een paar waterdragers van donkergepatineerd brons.
#306
#286
Een mahoniehouten sofa met groen fluwelen bekleding.
#512P. Massez
#183
Relief en albâtre sculpté représentant une scène religieuse. Malines, XVIIe siècle.No longer availableDim. 12 x 9 cmEstimate: € 500/600