Other lots by Corneille
-
#239Guillaume CorneillePeriod: 1922 - 2010
“Femme et chat”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 103/150 en gedateerd ‘98 buiten de plaat. Niet ingelijst.
Femme et chat . Une lithographie. Signée, numérotée 103/150 et datée 98 à l'extérieur de la planche. Sans cadre.No longer availableDim. 76 x 57 cmEstimate: € 220/260 -
#259Guillaume CorneillePeriod: 1922 - 2010
“Femme et chat”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd L/2 en gedateerd ‘98 buiten de plaat.
Femme et chat . Une lithographie. Signée, numérotée L / 2 et datée 98 hors de la planche.No longer availableDim. 67 x 57 cmEstimate: € 220/260 -
#282Guillaume CorneillePeriod: 1922 - 2010
“Pinocchio”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd 2001 en genummerd 94/150 buiten de plaat.
Pinocchio . Une lithographie. Signée, datée 2001 et numérotée 94/150 hors planche.No longer availableDim. 24 x 33 cmEstimate: € 150/180
Similar lots by type
-
#352
“Stilte”. Een ets. Onleesbaar gesigneerd buiten de plaat. Genummerd 4/5.
Silence . Une gravure. Signée illisiblement à l'extérieur de la planche. Numérotée 4/5.No longer availableDim. 22 x 32 cmEstimate: € 40/50 -
#69Marie-Thérèse FayetPeriod: °1934
“Marée Basse”. Een gekleurde blinddruk. Gesigneerd en genummerd 11/30.
Marée Basse . Un gaufrage en couleur. Signé et numéroté 11/30.No longer availableDim. 54 x 44 cmEstimate: € 100/150 -
#34
“Divertissements de Paysans Hollandois”. Een gravure naar een werk van David Teniers.
Divertissements de Paysans Hollandois . Une gravure d'après une œuvre de David Teniers.No longer availableDim. 35 x 44 cmEstimate: € 100/120 -
#32Julien CelosPeriod: 1884-1953
“Vieille Flandre”. Een lithografie. Artiestenproef. Gesigneerd buiten de plaat.
Vieille Flandre . Une lithographie. Epreuve d'artiste. Signée hors planche.No longer availableDim. 45 x 55 cmEstimate: € 40/60 -
#22Claude Zographos
“Kwartels”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 48/100 buiten de plaat.
Cailles . Une lithographie. Signée et numérotée 48/100 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 17,5 x 12,5 cmEstimate: € 60/780 -
#42André GoezuPeriod: °1939
“Vrouwenhoofd”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 10/200 buiten de plaat.
Tête de femme . Une eau-forte. Signée et numérotée 10/200 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 19,5 x 14 cmEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#173
Een kleine Afrikaanse slagtand. Met CITES-certificaat. BE0023/2019. 3,7 kg.
Une petite défense africaine. Avec certificat CITES. BE0023 / 2019. 3,7 kg.No longer availableDim. l: 95 cmEstimate: € 600/750 -
#398
Vier art nouveau vaasjes van glaspasta. Drie in de geest van Emile Gallé met apocrief merk en één in de geest van Loetz.
Quatre vases en pâte de verre art nouveau. Trois dans l'esprit d'Emile Gallé avec une marque apocryphe et un dans l'esprit de Loetz.No longer availableDim. H. 13 à 10 cmEstimate: € 50/80 -
#299
Een paar damesportretten. Doek. Naar werk van Karl Schellbach.
Une paire de portraits de dames. Toile. D’après l'oeuvre de Karl Schellbach.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#318
Een paar bloemenvaasjes van Vieux Paris, versierd met een koppel met druiventrossen.
Une paire de vases à fleurs Vieux Paris, décorés d'un couple avec des grappes de raisin.No longer availableDim. h: 21,5 & 22,5 cmEstimate: € 40/60 -
#18
Een oude houten bankschroef.
Une vieille vis d'établi en bois.No longer availableDim. l: 70 cmEstimate: € 30/40 -
#327
“Volksfiguur met holleblokken”. Beeld van groen geglazuurd aardewerk.
Figurine folklorique à blocs creux . Image de faïence verte émaillée.No longer availableDim. H. 39 cmEstimate: € 80/100 -
#306
Een kwartrond bibliotheektrapje met met kalfsleder beklede treden
Une échelle de bibliothèque quart-de-rond avec des marches recouvertes de cuir de veau.No longer availableDim. h: 125 cmEstimate: € 100/150 -
#62
“Robot”. Installatie op doek.
Robot . Installation sur toile.No longer availableDim. 100 x 70 cmEstimate: € 120/200 -
#178Naon (?)
“Mors omnibus dominus”. IJzeren beeld. Gesigneerd.
Mors omnibus dominus . Statue de fer. Signé.No longer availableDim. H. 49 cmEstimate: € 100/150 -
#337
Een kelkvormige siervaas van gesatineerd glas.
Un vase décoratif en forme de calice en verre satiné.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 2535 -
#31
Een hoornvaas en een paar sierborden van Brussels porselein met meerkleurige en vergulde decors. Eind XIXe - begin XXe eeuw.
Un vase en corne et une paire d'assiettes décoratives en porcelaine de Bruxelles aux décors multicolores et dorés. Fin XIXème - début XXème siècle.No longer availableDim. h: 22 cm Ø: 23 cmEstimate: € 40/60 -
#8Goebel, Germany
“Sister”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Model 98/0.
Sister . Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée en bas. Modèle 98/0.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 50/80