Similar lots by type
-
#374
Een lot varia met Duitse militaire memorabilia, enkele oude munten, wat silex, een Arabische sierdolk en enkele pijpenkoppen.
Un lot varié contenant des souvenirs allemands, des monnaies anciennes, silex, une dague décorative arabe et quelques têtes de pipes.No longer availableEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#57
Een paar karaffen op voet van geslepen rood glas.
Paire de carafes sur pied en verre taillé rouge.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 40/60 -
#242Roland De Winter
“Zittende vrouw”. Een zeefdruk uit de reeks “De dans der uren”. Gesigneerd en genummerd X/50.
“Femme assise”. Une sérigraphie venant de la série “La danse des heures”. Signée et numérotée X/50.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 100/160 -
#176
Een tweeledige Duitse vitrinekast van eikenhout met onderaan twee paneeldeuren naast drie laden. In de paneeldeuren de initialen “JC” & “WR” en gedateerd 1817.
Vitrine allemande à deux corps en chêne. Le bas ouvrant à deux portes pleines flanquant trois tiroirs. Aux centres des panneaux les initiales JC et WR et la date 1817.No longer availableDim. 124 x 169 x 50 cmEstimate: € 400/500 -
#123Gustave PickeryPeriod: 1862 - 1921
“Brugghe”. Een bronzen buste op voetstuk van rood marmer.
”Bruges”. Un buste en bronze sur socle en marbre rouge.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 240/300 -
#278Fraipont, Bruxelles.
Een pendule van groen marmer, getooid met een beeld van een violist van zamak naar een werk van Moreau. Omstreeks 1900. Met slinger en sleutel.
Une pendule en marbre vert, décoration d’une statue en régule représentant un violoniste d’après une oeuvre de Moreau. Vers 1900. Avec balancier et clé.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 120/200 -
#509Gerard Cox
“Duinlandschap.” Pastel op board. Gesigneerd.
“Paysage de dunes”. Pastel sur carton. Signé.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#167
Een paar messingen lampenvoeten in art decostijl met een reliëfdecor van muzikanten.
Paire de pieds de lampes en laiton de style art déco à décor en relief de musiciens.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 380/450 -
#708
Een bulldog met meerkleurige stoffen bekleding.
Un bouledogue avec un revêtement en tissu polychrome.No longer availableDim. l: 45 cmEstimate: € 80/100 -
#767
Een oude glazen limonadekan met ijskoeler en met verzilverd montuur.
Une verseuse à limonade ancienne avec réservoir à glaçons et montures en argent.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 30/40 -
#684Elisée Reclus
“Nouvelle géographique universelle”. Elisée Reclus. Ed. Hachette et Cie. Paris, 1876 - 1894. Deel XIV & XX ontbreken.
”L’Illustration”. Ed. Le Chevalier et Cie. Paris, 1876-1894. Partie XIV et XX sont manquants.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 450/650 -
#415Goum
Een Perzisch kleedje van zijde.
Une carpette persane en soie.No longer availableDim. 115 x 73 cmEstimate: € 300/500 -
#481
Een theepotje van Chinees porselein met rood glazuur.
Petite théière en porcelaine de Chine à glaçure rouge.No longer availableDim. h: 14 cmlEstimate: € 90/110