Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Meisje met pop”. Een beeld van terracotta met bronskleurig patina. Gesigneerd achteraan.
“Meisje met pop”. Een beeld van terracotta met bronskleurig patina. Gesigneerd achteraan.
Geert Kunen

“Meisje met pop”. Een beeld van terracotta met bronskleurig patina. Gesigneerd achteraan.

“Fille à la poupée”. Statue en terre cuite à patine bronze. Signée au verso.
Dim. h: 46 cm
SKU: 0602180613.
Category: Beeld.
Auction day: 7 February 2018 19:00
Catalogue #613
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #927

    Een paar hoorns uit aardewerk in een koperen setting met drakenmotief.

    Une paire de cornes en faïence dans une monture en cuivre à décor de dragons.
    No longer available
    Dim. H: 53 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #513

    Een zittende Boeddha van brons met donker patina op een houten sokkel.

    Bouddha assis en bronze à patine foncée sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #650

    Een staande Guan Yin van meerkleurig en goudgepatineerd hout.

    Guan Yin debout en bois polychrome et doré.
    No longer available
    Dim. h: 118 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #701
    H. Poncet

    Een Chinese godheid van meerkleurig aardewerk. Achteraan gesigneerd. Gerestaureerd.

    Un dieu chinois en faïence polychrome. Signature à l’arrière. Restauré.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #123

    Een lopende panter van donkergepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel.

    Panthère courant en bronze à patine foncée sur socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. l: 42 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #1014

    Een houten kapelletje met gipsen heiligenbeeld.

    Petite chapelle contenant un saint en plâtre.
    No longer available
    Dim. H: 102 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #527

    Een Chinese wijze met vogel van gesculpteerd hardhout. Barst aan de zijkant.

    Sage chinois avec un oiseau en bois dur sculpté. Fisure à un côté.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #921

    Een windhond van goudgepatineerd brons op een rood marmeren voetstuk. Slijtage aan het patina. Omstreeks 1900. Eén pootje van het voetstuk opnieuw te bevestigen.

    Un lévrier en bronze patiné sur socle en marbre rouge. Usures à la platine. Vers 1900. Un pied doit être rattaché.
    No longer available
    Dim. l: 22 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #98

    Houten console ondersteund door een barokke engel.

    Console en bois sculpté portée par un angelot de style baroque.
    No longer available
    Dim. H: 34 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #173

    Een paar kandelaars van bruingepatineerd brons in de vorm van zittende olifanten met een bloem.

    Paire de candélabres en bronze à patine brune en forme d’éléphants assis avec une fleur.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 300 / 340
  • #648
    Jef Lambeaux

    Een vrouwenbuste van plaaster met bronskleurig patina. Gesigneerd.

    Un buste féminin en plâtre, patine couleur cuivre.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #187

    “Panter”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van René Paris.

    “Panthère”. Sculpture en bronze à patine foncée d’après René Paris.
    No longer available
    Dim. l: 46 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #128

    “Musicerende Sater”. Een beeld van bruingepatineerd brons naar het origineel toegeschreven aan Praxiteles.

    Satyre aux cymbales. Sculpture en bronze à patine brune. D’après l’original attribué à Praxitèle.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #163

    “De paardenmenner”. Een groep van groengepatineerd brons naar één van de voorstelling ven “Les chevaux de Marly” van Coustou.

    “Le dompteur de cheval”. Groupe en bronze à patine verte d’après “les chevaux de Marly” par Coustou.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #913
    Capodimonte

    “Jongen met watermeloen”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Gemerkt.

    ”Garçon et pastèque.” Une statue en porcelaine polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 25 / 45
  • #177

    Een dashond van brons met donker patina.

    Teckel en bronze à patine foncée.
    No longer available
    Dim. l: 44 cm
    Estimate: € 300 / 320
  • #608

    Houten beeld van een man, goederen torsend. Afkomstig uit Zuid - Amerika.

    Statue d’un paysan portant des marchandises en bois sculpté. Travail de L‘Amérique du Sud.
    No longer available
    Dim. H: 100 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #171

    Een gestileerde bronzen olifant op een zwart marmeren sokkel.

    Eléphant stylisé en bronze sur socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #931
    Royal Dux

    “Smid bij gezin”. Een beeld van meerkleurig en verguld porselein. Onderaan gemerkt. Restauraties aan de armen.

    “Forgeron et famille”. Une statue en porcelaine polychrome et doré. Marque à la base. Restauration aux bras.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #127

    Een poluchrome houten Heilige met vissen.

    Sculpture en bois polychrome représentant un saint aux poissons.
    No longer available
    Dim. H: 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #158

    Een bronzen neushoorn.

    Rhinocéros en bronze.
    No longer available
    Dim. l: 35 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #203
    Ernest Justin Ferrand
    Period: 1846 - 1932

    “De harpoenvisser”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.

    “Le pêcheur au harpon”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 117 cm
    Estimate: € 2000 / 2400
  • #247

    “Herder met hond”. Een beeld van zamak op bruin marmeren voetstuk.

    “Berger et son chien”. Statue en régule sur base en marbre brun.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #882
    Gustave Van Vaerenbergh
    Period: 1873 - 1927

    “Pierrot met zijn meisje onder paraplu”. Een groepje van grijsgepatineerd terracotta. Gesigneerd.

    ”Pierrot et sa fille sous un parapluie.” Un groupe en terre cuite patinée gris.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 60 / 100

Other lots in this auction

  • #394

    Een lot van twintig apothekerspotten van amberkleurig Boheems glas.

    Lot de vingt pot de pharmacie en verre de Bohème de couleur ambre.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #387

    Zeven diverse oude wekkers.

    Sept alarmes anciennes.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #364

    Een lot, bestaande uit een aquarel van Andries, een ongesigneerd olieverfschilderijtje, een reproductie naar van Saene en een lithografie met een marktscène.

    Lot comprenant une aquarelle par Andries, une huile sur toile non signée, une reproduction d’après Van Saene et une lithographie représentant une marché.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #988

    Gietijzeren deurbel getooid met een koe.

    Une sonnette en fonte, décoration de vache.
    No longer available
    Dim. H: 38 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #878

    Een gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages en met houten deksel. Begin XXe eeuw.

    Pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages et à couvercle en bois. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #551

    Grote ivoren meisjesbuste. Afrikaans werk, begin XXste eeuw. 2,3 kg.

    Grand buste de jeune fille en ivoire. Travail africain, début du XXe siècle. 2300 g.
    No longer available
    Dim. H. 23,5 cm
    Estimate: € 300 / 340
  • #535

    Een eikenhouten scribaan met twee laden binnenin. Tijdperk Lodewijk XV.

    Un écritoire en chêne comprenant deux tiroirs. Style Louis XV.
    No longer available
    Dim. 29 x 59 x 57 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #453

    Twee Afrikaans gesculpteerde houten beeldjes.

    Deux statuettes africaines en bois sculpté.
    No longer available
    Dim. h 33 & h 18 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #377

    Een smeedijzeren staande lamp met een messingen plaquette van Sint Joris.

    Un lampadaire en fer forgé et une plaquette en laiton de St George.
    No longer available
    Dim. h: 178 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #610

    Buffet met opzet van gebeeldhouwd en gedraaid notenhout in Renaissancestijl. Vlaanderen, einde XIXde eeuw.

    Buffet à deux corps en noyer sculpté et tourné de style Renaissance. Flandres, fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 250 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #1065

    Een mahoniehouten speeltafeltje met openklapbaar blad. Blad licht getrokken.

    Une petite table de jeu en acajou avec tablette abattente. Tablette légèrement ondulée.
    No longer available
    Dim. b: 82 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #366

    Een paar gefineerd houten nachtkastjes met telkens drie laden en een marmeren blad.

    Deux tables de nuit en bois de placage, trois tiroirs et tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 6, 7 & 8 Februari 2018

Deze veiling is volledig - 1105 loten in de catalogus. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf

6 February 2018 19:00
7 February 2018 19:00
8 February 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 7 February 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More