Similar lots by type
-
#209Pieter Gerardus van OsPeriod: 1776 - 1839
“Romantisch landschap met herders en hun kudde aan een vijver”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage romantique aux bergers et leur troupeau au bord d’un étang”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 37 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#719Verdonk
“Brug over een kanaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Pont par dessus le canal”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 100 / 120 -
#252Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965
“Zelfportret van de kunstenaar”. Gesigneerd en gedateerd 1958.
”Autoportrait d’un artiste”. Signé et daté 1958.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 100 / 130 -
#592
“Herder met schaapskudde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Berger et son troupeau”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 200 / 300 -
#644M. Holstein - De Vos
“Aardappelschilster bij de haard”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1924.
“L’éplucheuse de pommes de terre devant l’âtre”. Huile sur toile. Signée et datée 1924.No longer availableDim. 83 x 57 cmEstimate: € 100 / 150 -
#224Jules VerstrekenPeriod: 1882 - 1971
“Hoevezicht”. Olieverf op doek Gesigneerd.
”Vue sur la ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 81 cmEstimate: € 200 / 240 -
#539A. Koster van Groos
“Vrouw op stoel in profiel”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd.
”Femme assise sur une chaise, en profil”. Huile sur panneau. porte un monogramme.No longer availableDim. 59 x 39 cmEstimate: € 200 / 240 -
#422Romain SteppePeriod: Antwerpen, 1859-1927
“Wandelaar in een heidelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Baladeur en Campine”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 22 cmEstimate: € 100 / 120 -
#572Henry SchoutenPeriod: 1857 - 1927
“Jachthonden”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Scheur in het doek.
”Chiens de chasse”. Huile sur toile. Signée. Déchirure sur la toile.No longer availableDim. 48 x 75 cmEstimate: € 400 / 600 -
#597
Een gesculpteerde slagtand in de vorm van een rij van zeven olifantjes. Chinees werk. Met gesculpteerd ijzerhouten sokkel.
Une défense sculptée en forme de sept éléphants alignés. Travail Chinois. Avec socle en bois et fer sculpté.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 320 / 360 -
#542M. Pouret
“Herfstochtend in Bretagne”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Matin en automne en Bretagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 200 / 240 -
#722Jozef TilleuxPeriod: 1896 - 1978
“Zicht op Lier”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd ‘49.
”Vue sur Lier”. Huile sur carton. Signé et daté ‘49.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 100 / 150 -
#685
Een japans kortzwaardje met benen handvat en schede, versierd met gesculpteerde personages en een draak. Met houten sokkeltje.
Une épée courte du Japon avec un manche et fourreau en os, décoration de dragons sculptés. Avec un socle en bois.No longer availableDim. l: 34 cmEstimate: € 120 / 140 -
#588
Een koro van gesculpteerd Chinees ivoor, versierd met draken en met fohonden op het deksel. Gesigneerd.
Un koro en ivoire de Chine sculptée, décoré de dragons et chiens Fo sur le couvercle.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 320 / 400 -
#174G. Vander Cammen
“Dorpsgezicht van op een landweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur le village, chemin campagnard”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 110 x 158 cmEstimate: € 200 / 240 -
#172Willem Jodocus EngelbertsPeriod: 1809 - 1887
“Man bij een deurpost met blaffend hondje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1867.
”Homme et petit chien aboyant auprès d’une porte”. Huile sur panneau. Signé et daté 1867.No longer availableDim. 29 x 30 cmEstimate: € 200 / 300 -
#212Leon BruninPeriod: 1861-1949
“Oude man in zijn studie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘Paris, 1901’. In origineel kader. Werk op te frissen.
”Vieil homme dans son bureau”. Huile sur toile. Signée et datée ‘Paris, 1901’. Avec encadrement d’origine. A rafraîchir.No longer availableDim. 116 x 89 cmEstimate: € 2000 / 2500 -
#184Charles (?) Lebon
“Vijver in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1924.
”Etang dans le bois”. Huile sur toile. Signée et datée 1924. A rafraîchir.No longer availableDim. 163 x 199 cmEstimate: € 400 / 600 -
#169Werner Van HoylandtPeriod: °1951
“Stilleven met boeken”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1974.
”Nature morte, livres”. Huile sur panneau. Signé et daté 1974.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 180 / 240 -
#242G. Lor
“Labrador”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1910.
”Labrador”. Huile sur toile. Signée et datée 1910.No longer availableDim. 49 x 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#561
Een concentrische bal met staander van fijn gesculpteerd Chinees ivoor.
Une balle concentrique et son montant en ivoire fine de Chine sculptée.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 360 / 380 -
#607
Een gesculpteerde slagtand in de vorm van een rij van zeven olifantjes. Chinees werk. Met gesculpteerd ijzerhouten sokkel.
Une défense sculptée en forme de sept éléphants alignés. Travail Chinois. Sur socle en bois et fer sculpté.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 320 / 400 -
#249J.J. Toulon
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#637
Een katana met handvat en schede van gesculpteerd been en messing, versierd met personages.
Un katana avec manche et fourreau en os sculpté et laiton, décor de personnages.No longer availableDim. l: 84 cmEstimate: € 200 / 220
Other lots in this auction
-
#371
Een vaas van geblazen kleurloos kristal en een geslepen kleurloze coupe met vergulde rand. Beide gemerkt onderaan.
Un vase en cristal soufflé et une coupe en cristal incolore taillé avec rebord en dorure. Marques sous la base.No longer availableDim. h: 19; Ø: 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#66
Een paar eikenhouten crapauds in Lodewijk XV-stijl, bekleed met groen fluweel.
Deux crapauds en chêne , style Louis XV, revêtement de velours vert.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 160 / 220 -
#734
“Rijstteelt”. Twee Chinese gouachetekeningen op zijde in één kader. Gesigneerd.
”La riziculture”. Deux dessins gouache sur soie dans un cadre. Signé.No longer availableDim. 27 x 33 cmEstimate: € 100 / 120 -
#243
Een art nouveau sierjardinière van monochroom wit biscuit, versierd met een jonge vrouw en twee putti. Onderaan gemerkt.
Jardinière art nouveau en biscuit monochrome blanc décorée d’une jeune femme et deux putti. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 35 / 60 -
#232Dirk BaksteenPeriod: 1886 - 1971
“Boerenkar”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Paysage aux sapins et char”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 25,5 x 18,5 cmEstimate: € 180 / 240 -
#468
Twee stuks Afrikaans ivoor, bestaande uit een olifantje bij een boom en een Lievevrouwenbeeldje. Jaren ‘30. Het tweede met restauratie.
Un petit éléphant et une Sainte-Vierge en ivoire africain. Années 30. Le deuxième avec restauration.No longer availableDim. h: 25 & 19 cmEstimate: € 100 / 160 -
#275
Drie verschillende 18 karaats geel gouden trouwringen.
Trois alliances en or jaune 18 ct différentes.No longer availableDim. 11 gEstimate: € 230 / 280 -
#216
Een tweeledige Duitse vitrinekast van eikenhout met onderaan twee paneeldeuren naast drie laden. In de paneeldeuren de initialen “JC” & “WR” en gedateerd 1817.
Vitrine allemande à deux corps en chêne. Le bas ouvrant à deux portes pleines flanquant trois tiroirs. Aux centres des panneaux les initiales JC et WR et la date 1817.No longer availableDim. 124 x 169 x 50 cmEstimate: € 400 / 500 -
#471
Een Marrokaanse dolk of Koummya in een messingen schede met gegraveerd decor en met een benen handvat.
Dague marocaine ou Koummya dans son fourreau en laiton à décor gravé et avec manche en os.No longer availableDim. l: 42 cmEstimate: € 60 / 70 -
#485Art de France.
Een tafellamp van oranje en blauw glaspasta. Recent werk. Gemerkt.
Une lampe de table en pâte de verre orange et bleue. Travail récent.No longer availableDim. H: 55 cmEstimate: € 200 / 240 -
#502
“Banjospeler”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening “Aezpiri”.
”Joueur de banjo”. Huile sur panneau. Porte la signature: “Aezpiri”.No longer availableDim. 60 x 30 cmEstimate: € 100 / 120 -
#208Louis Vuitton
Een vintage beautycase.
Un beautycase vintage.No longer availableDim. 23 x 21 x 32 cmEstimate: € 350 / 400