Other lots by Goebel, Germany
-
#359Goebel, Germany
“Playmates”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no.85/0.
Playmates . Une figurine de biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée. Modèle n ° 85 / 0.No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 55 / 65 -
#362Goebel, germany
“The professor”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no.320/0.
Le professeur . Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée. Modèle n ° 320/0.No longer availableDim. h: 12,5 cmEstimate: € 55 / 65 -
Goebel, Germany
“The horsetrainer”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no. 423.
No longer availableDim. h: 12 cm -
#372Goebel, Germany
“Sweet music”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no.186.
Sweet music . Une figurine de biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée. Modèle n ° 186.No longer availableDim. h: 13,5 cmEstimate: € 60 / 70 -
#258Goebel, Germany
“Winter days”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Model 2072.
Winter days . Un groupe de biscuit multicolore de la gamme M.I. Hummel. Marqué en bas. Modèle 2072.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 160 / 180 -
#364Goebel, Germany
“The horsetrainer”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no. 423.
The Horse Trainer . Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée. Modèle n ° 423.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 55 / 65 -
#354Goebel, Germany
“Cinderella”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no.337.
Cendrillon . Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée. Modèle n ° 337.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 55 / 65 -
#334Goebel, Germany
“Heavenly angel”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no.21/II.
Heavenly angel . Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée. Modèle n ° 21 / II.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 90 / 110 -
#312Goebel, Germany
“Baker’s delight”. Een groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no. 2162. Beperkte oplage op 5000 exemplaren.
Baker's Delight . Un groupe de biscuits multicolores de la série M.I. Hummel. Marqué. Modèle n ° 2162. Edition limitée à 5000 exemplaires.No longer availableDim. h: 19,5 cmEstimate: € 280 / 300 -
#3Goebel, Germany
“Vlijtig Liesje” & “Terug van de markt”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Beide gemerkt onderaan.
Vlijtig Liesje & Retour du marché . Deux figurines de biscuit multicolore concues par M.I. Hummel. Toutes deux marquées en bas.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 50 / 60 -
#8Goebel, Germany
“Sister”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Model 98/0.
Sister . Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée en bas. Modèle 98/0.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 50 / 80
Similar lots by type
-
#261Ronzan, Italy
“Après le bain”. Een beeld van wit biscuit. Gemerkt onderaan.
Après le bain . Une image en biscuit blanc. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 120 / 140 -
#308Capodimonte
“Zittende jonge vrouw met boek”. Een beeldje van meerkleurig biscuit naar ontwerp van Vittorio Sabadin. Gemerkt.
Jeune femme assise avec livre . Une figurine en biscuit multicolore dessinée par Vittorio Sabadin. Marquée.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 80 / 100 -
#353
“Dansend koppel”. Een groep van monochroom wit biscuit met vergulde details. Bijgevoegd een paar kandelaars, gedragen door putti van biscuit.
Couple dansant . Un groupe de biscuit blanc monochrome avec des détails dorés. Attaché une paire de candélabres, portées par des putti de biscuit.No longer availableDim. h: 31 & 32 cmEstimate: € 60 / 100
Other lots in this auction
-
#74
“Dorpsgezicht”. Olieverf op doek.
Vue du village . Huile sur toile.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 200 / 240 -
#44
“Personage”. Een ingekleurde studie op papier. Draagt handtekening ‘Willy Sluiter’. (1873 - 1949)
Personnage . Une étude colorée sur papier. Porte une signature: Willy Sluiter . (1873 - 1949)No longer availableDim. 13,5 x 9 cmEstimate: € 80 / 120 -
#220
Een paar 18 karaats wit gouden bloemvormige oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats en forme de fleur serties de brillants d'un poids combiné de + - 2 ct.No longer availableDim. 8,22 gEstimate: € 1900 / 2200 -
#284Emile NelisPeriod: 1853 - 1884
“Parkvijver met zwanen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Etang dans un parc avec cygnes . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 51 x 64 cmEstimate: € 180 / 220 -
#222
Een bronzen kreeft.
Un homard en bronze.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 190 / 210 -
#333Valauris
Een designvaas van meerkleurig aardewerk. Gemerkt en gesigneerd ‘Borty’.
Un vase design en faïence multicolore. Marqué et signé Borty .No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 100 / 120 -
#142Alfons VermeirPeriod: 1905 - 1994
“Boer met kar voor de hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Paysan avec charrette devant la ferme . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 220 / 240 -
#265
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,06 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,06 ct.No longer availableDim. 1,25 gEstimate: € 160 / 200 -
#12
“Olifant”. Gouache op zijde. Rajasthan.
Éléphant . Gouache sur soie. Rajasthan.No longer availableDim. 14 x 19 cmEstimate: € 50 / 60 -
#202
Een vierdelig koffie- en theestel van 800‰ zilver met houten handvatten en versierd met gegraveerde decors in Lodewijk XIV-stijl. Bruto: 2410 g.
Service à thé et café quatre pièces en argent 800 ‰ avec poignées en bois et décoré de décors gravés de style Louis XIV. Brut: 2410 g.No longer availableDim. h: 8 - 25 cmEstimate: € 2000 / 2400 -
#385
Een ronde metalen (bronslegering) plaquette met beeltenis van Napoleon Bonaparte.
Une plaque ronde en métal (alliage de bronze) représentant Napoléon Bonaparte.No longer availableDim. Ø: 19 cmEstimate: € 60 / 80 -
#28Hergé
Een lot van 28 stripverhalen in de Franse taal, jaren ‘60 en ‘70. Tintin, Jo, Zette et Jocko, Quick & Flupke, een speciale uitgave ‘Les Vrais Secrets de la Licorne (2006) en een koekendoos.
Lot de 28 albums de bandes dessinées en langue Française des années ‘60 et ‘70. Tintin, Jo, Zette et Jocko, Quick & Flupke, le livre “Les Vrais Secrets de la Licorne (2006) et une boîte à biscuits.No longer availableEstimate: € 80 / 100