Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“The botanist”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no. 351.
“The botanist”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no. 351.
“The botanist”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no. 351.
Goebel, Germany

“The botanist”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no. 351.

Le botaniste . Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée. Modèle no. 351.
Dim. h: 11,5 cm
SKU: 1711200369.
Category: Biscuit.
Auction day: 17 November 2020 19:00
Catalogue #369
Estimate: € 55 / 65
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Goebel, Germany

  • #359
    Goebel, Germany

    “Playmates”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no.85/0.

    Playmates . Une figurine de biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée. Modèle n ° 85 / 0.
    No longer available
    Dim. h: 11,5 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #362
    Goebel, germany

    “The professor”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no.320/0.

    Le professeur . Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée. Modèle n ° 320/0.
    No longer available
    Dim. h: 12,5 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • Goebel, Germany

    “The horsetrainer”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no. 423.

    No longer available
    Dim. h: 12 cm
  • #372
    Goebel, Germany

    “Sweet music”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no.186.

    Sweet music . Une figurine de biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée. Modèle n ° 186.
    No longer available
    Dim. h: 13,5 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #258
    Goebel, Germany

    “Winter days”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Model 2072.

    Winter days . Un groupe de biscuit multicolore de la gamme M.I. Hummel. Marqué en bas. Modèle 2072.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #364
    Goebel, Germany

    “The horsetrainer”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no. 423.

    The Horse Trainer . Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée. Modèle n ° 423.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #354
    Goebel, Germany

    “Cinderella”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no.337.

    Cendrillon . Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée. Modèle n ° 337.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #334
    Goebel, Germany

    “Heavenly angel”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no.21/II.

    Heavenly angel . Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée. Modèle n ° 21 / II.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #312
    Goebel, Germany

    “Baker’s delight”. Een groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no. 2162. Beperkte oplage op 5000 exemplaren.

    Baker's Delight . Un groupe de biscuits multicolores de la série M.I. Hummel. Marqué. Modèle n ° 2162. Edition limitée à 5000 exemplaires.
    No longer available
    Dim. h: 19,5 cm
    Estimate: € 280 / 300
  • #3
    Goebel, Germany

    “Vlijtig Liesje” & “Terug van de markt”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Beide gemerkt onderaan.

    Vlijtig Liesje & Retour du marché . Deux figurines de biscuit multicolore concues par M.I. Hummel. Toutes deux marquées en bas.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #8
    Goebel, Germany

    “Sister”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Model 98/0.

    Sister . Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée en bas. Modèle 98/0.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 50 / 80

Similar lots by type

  • #353

    “Dansend koppel”. Een groep van monochroom wit biscuit met vergulde details. Bijgevoegd een paar kandelaars, gedragen door putti van biscuit.

    Couple dansant . Un groupe de biscuit blanc monochrome avec des détails dorés. Attaché une paire de candélabres, portées par des putti de biscuit.
    No longer available
    Dim. h: 31 & 32 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #261
    Ronzan, Italy

    “Après le bain”. Een beeld van wit biscuit. Gemerkt onderaan.

    Après le bain . Une image en biscuit blanc. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #308
    Capodimonte

    “Zittende jonge vrouw met boek”. Een beeldje van meerkleurig biscuit naar ontwerp van Vittorio Sabadin. Gemerkt.

    Jeune femme assise avec livre . Une figurine en biscuit multicolore dessinée par Vittorio Sabadin. Marquée.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 80 / 100

Other lots in this auction

  • #333
    Valauris

    Een designvaas van meerkleurig aardewerk. Gemerkt en gesigneerd ‘Borty’.

    Un vase design en faïence multicolore. Marqué et signé Borty .
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #39
    Royal Kopenhagen

    “Boer met kalfjes”. Een groepje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt. Nr. 1858.

    Fermier aux veaux . Un groupe de porcelaine multicolore. Marqué en bas. N ° 1858.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #347

    Een paar borden van Imariporselein let gelobde vleugel. Japan, omstreeks 1900.

    Une paire d'assiettes en porcelaine Imari à aile lobée. Japon, vers 1900.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #366

    “Gestileerde olifant”. Geschilderd hout. Herstelling aan slurf.

    Éléphant stylisé . Bois peint. Réparation à la trompe.
    No longer available
    Dim. H. 153 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #346

    Grote aardewerken plantenstaander met twee potten. Blauw en wit motief.

    Grand support de plante en faïence avec deux pots. Motif bleu et blanc.
    No longer available
    Dim. H. 77 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #391

    Een lampenvoet van albast en koper.

    Un pied de lampe en albâtre et cuivre.
    No longer available
    Dim. H. 60 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #35

    Een paar 18 karaats geel gouden manchetknopen.

    Une paire de boutons de manchette en or jaune 18 carats.
    No longer available
    Dim. 12,20 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #118
    Must de Cartier

    Een zijden foulard in originele doos.

    Un foulard en soie dans la boîte d'origine.
    No longer available
    Estimate: € 130 / 140
  • #235

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.

    Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,40 ct.
    No longer available
    Dim. 7,80 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #178
    Naon (?)

    “Mors omnibus dominus”. IJzeren beeld. Gesigneerd.

    Mors omnibus dominus . Statue de fer. Signé.
    No longer available
    Dim. H. 49 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #267

    “Volksfiguur met pet”. Beeld op travertijnen sokkel.

    Figurine folklorique avec bonnet . Statue sur un socle en travertin.
    No longer available
    Dim. H. 48 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #55

    Een 18 karaats geel gouden horlogeketting en twee 18 karaats geel gouden ringen.

    Une chaîne de montre en or jaune 18 carats et deux bagues en or jaune 18 carats.
    No longer available
    Dim. 7,92 g
    Estimate: € 240 / 280
View all auction items ›

Veiling 17 November 2020

400 loten antiek, gevolgd door een 2de dag wijn. Deze veiling gebeurt zonder tentoonstelling en zonder publiek. Enkel te volgen via onze website.

17 November 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 17 November 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More