Other lots by Goebel, Germany
-
#359Goebel, Germany“Playmates”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no.85/0.
Playmates . Une figurine de biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée. Modèle n ° 85 / 0.No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 55 / 65 -
#362Goebel, germany“The professor”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no.320/0.
Le professeur . Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée. Modèle n ° 320/0.No longer availableDim. h: 12,5 cmEstimate: € 55 / 65 -
Goebel, Germany“The horsetrainer”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no. 423.
No longer availableDim. h: 12 cm -
#372Goebel, Germany“Sweet music”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no.186.
Sweet music . Une figurine de biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée. Modèle n ° 186.No longer availableDim. h: 13,5 cmEstimate: € 60 / 70 -
#258Goebel, Germany“Winter days”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Model 2072.
Winter days . Un groupe de biscuit multicolore de la gamme M.I. Hummel. Marqué en bas. Modèle 2072.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 160 / 180 -
#364Goebel, Germany“The horsetrainer”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no. 423.
The Horse Trainer . Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée. Modèle n ° 423.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 55 / 65 -
#354Goebel, Germany“Cinderella”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no.337.
Cendrillon . Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée. Modèle n ° 337.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 55 / 65 -
#334Goebel, Germany“Heavenly angel”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no.21/II.
Heavenly angel . Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée. Modèle n ° 21 / II.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 90 / 110 -
#312Goebel, Germany“Baker’s delight”. Een groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no. 2162. Beperkte oplage op 5000 exemplaren.
Baker's Delight . Un groupe de biscuits multicolores de la série M.I. Hummel. Marqué. Modèle n ° 2162. Edition limitée à 5000 exemplaires.No longer availableDim. h: 19,5 cmEstimate: € 280 / 300 -
#3Goebel, Germany“Vlijtig Liesje” & “Terug van de markt”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Beide gemerkt onderaan.
Vlijtig Liesje & Retour du marché . Deux figurines de biscuit multicolore concues par M.I. Hummel. Toutes deux marquées en bas.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 50 / 60 -
#8Goebel, Germany“Sister”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Model 98/0.
Sister . Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée en bas. Modèle 98/0.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 50 / 80
Similar lots by type
-
#353“Dansend koppel”. Een groep van monochroom wit biscuit met vergulde details. Bijgevoegd een paar kandelaars, gedragen door putti van biscuit.
Couple dansant . Un groupe de biscuit blanc monochrome avec des détails dorés. Attaché une paire de candélabres, portées par des putti de biscuit.No longer availableDim. h: 31 & 32 cmEstimate: € 60 / 100 -
#261Ronzan, Italy“Après le bain”. Een beeld van wit biscuit. Gemerkt onderaan.
Après le bain . Une image en biscuit blanc. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 120 / 140 -
#308Capodimonte“Zittende jonge vrouw met boek”. Een beeldje van meerkleurig biscuit naar ontwerp van Vittorio Sabadin. Gemerkt.
Jeune femme assise avec livre . Une figurine en biscuit multicolore dessinée par Vittorio Sabadin. Marquée.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#333ValaurisEen designvaas van meerkleurig aardewerk. Gemerkt en gesigneerd ‘Borty’.
Un vase design en faïence multicolore. Marqué et signé Borty .No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 100 / 120 -
#39Royal Kopenhagen“Boer met kalfjes”. Een groepje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt. Nr. 1858.
Fermier aux veaux . Un groupe de porcelaine multicolore. Marqué en bas. N ° 1858.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 160 / 180 -
#347Een paar borden van Imariporselein let gelobde vleugel. Japan, omstreeks 1900.
Une paire d'assiettes en porcelaine Imari à aile lobée. Japon, vers 1900.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 45 / 55 -
#366“Gestileerde olifant”. Geschilderd hout. Herstelling aan slurf.
Éléphant stylisé . Bois peint. Réparation à la trompe.No longer availableDim. H. 153 cmEstimate: € 40 / 60 -
#346Grote aardewerken plantenstaander met twee potten. Blauw en wit motief.
Grand support de plante en faïence avec deux pots. Motif bleu et blanc.No longer availableDim. H. 77 cmEstimate: € 40 / 60 -
#391Een lampenvoet van albast en koper.
Un pied de lampe en albâtre et cuivre.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 30 / 40 -
#35Een paar 18 karaats geel gouden manchetknopen.
Une paire de boutons de manchette en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 12,20 gEstimate: € 350 / 450 -
#118Must de CartierEen zijden foulard in originele doos.
Un foulard en soie dans la boîte d'origine.No longer availableEstimate: € 130 / 140 -
#235Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,40 ct.No longer availableDim. 7,80 gEstimate: € 600 / 700 -
#178Naon (?)“Mors omnibus dominus”. IJzeren beeld. Gesigneerd.
Mors omnibus dominus . Statue de fer. Signé.No longer availableDim. H. 49 cmEstimate: € 100 / 150 -
#267“Volksfiguur met pet”. Beeld op travertijnen sokkel.
Figurine folklorique avec bonnet . Statue sur un socle en travertin.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 100 / 150 -
#55Een 18 karaats geel gouden horlogeketting en twee 18 karaats geel gouden ringen.
Une chaîne de montre en or jaune 18 carats et deux bagues en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 7,92 gEstimate: € 240 / 280



