#86Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#16BelouchEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.
#486Een handgeknoopt Perzisch karpet van katoen en wol.
#716Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol en katoen.
#574TabrizEen antiek Perzisch handgeknoopt wollen tapijt.
#739Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetten. Slijtage.
#66Mori BocharaEen handgeknoopt wollen tapijt.
#306Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#516HamadanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
#116Mori YomudOosters wollen karpet. Handgeknoopt.
#644KoliaiEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#754ZanjanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#762Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#412GabbehEen handgeknoopt Perzisch tapijtje
#422GabbehEen handgeknoopt Perzisch karpet.
#336Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#726GhoumEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#676LoryEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#466Een lot van drie kleine handgeknoopte karpetjes.
#752GabbehEen handgeknoopt Perzisch karpetje.
#506Een handgeknoopt Perzisch karpet van katoen en wol.
#652HamadanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis Perse en laine noué main.No longer availableDim. 315 x 223 cmEstimate: € 240 / 280
#771Een Madonna met kind van monochroom wit biscuit.
#327Een bronzen schouwpendule in Louis-Philippestijl, versierd met een herder.
#170Een 18 karaats wit gouden oorbel bezet met één diamant van ± 0,50 ct.
Une boucle d’oreille en or blanc 18 ct sertie d’un diamant de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 1,33 gEstimate: € 400 / 500 -
Broche en or jaune 18 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,80 ct et d’une pierre semi-précieuse rouge centrale.No longer availableDim. 5,50 gEstimate: € 250 / 350 -
#570Een gefineerd bijzettafeltje in empirestijl met één lade in de gordel, versierd met marquetterie en verguld bronsbeslag.
Une petite table d’appoint en placage, style Empire, avec un tiroir dans la ceinture, décoré avec de la marquetterie en cuivre doré.No longer availableDim. H: 77 cm B: 68 cm D: 48 cmEstimate: € 260 / 300 -
#712Léon Danchin“Eenden”. Twee kleurenlitho’s. Gesigneerd buiten de plaat. Ed. La Gravure Française, Paris.
“Canards”. Deux lithos en couleurs. Signées hors planche. Ed. La Gravure Française, Paris.No longer availableDim. 46 x 71,5 & 60 x 36 cmEstimate: € 200 / 300 -
#744Een lot ivoor bestaand uit: een sfinx, vorkjes en vismessen, twee servetringen en een beschadigde olifant.
Un lot d’objets en Ivoire comprenant: un sphinx, fourchettes et couteaux à poison, deux ronds de serviettes et un éléphant ( endommagé).No longer availableEstimate: € 30 / 50