#506Een handgeknoopt Perzisch karpet van katoen en wol.
#422GabbehEen handgeknoopt Perzisch karpet.
#676LoryEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#116Mori YomudOosters wollen karpet. Handgeknoopt.
#336Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#739Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetten. Slijtage.
#716Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol en katoen.
#752GabbehEen handgeknoopt Perzisch karpetje.
#412GabbehEen handgeknoopt Perzisch tapijtje
#644KoliaiEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#66Mori BocharaEen handgeknoopt wollen tapijt.
#306Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#652HamadanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#516HamadanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
#486Een handgeknoopt Perzisch karpet van katoen en wol.
#16BelouchEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.
#466Een lot van drie kleine handgeknoopte karpetjes.
#86Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#574TabrizEen antiek Perzisch handgeknoopt wollen tapijt.
#754ZanjanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#762Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#726GhoumEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis Perse en laine noué main.No longer availableDim. 110 x 170 cmEstimate: € 100 / 120
#222Willem J. PasmanPeriod: 1905 - 1984“Hoeve bij het water”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme près de l’eau”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 59 cmEstimate: € 80 / 120 -
#104Roger Carlé“Zigeuners”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Tziganes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 53 x 64 cmEstimate: € 80 / 120 -
#277Een wassen Madonna met kind onder stolp.
#622J. Kets“Door het leven”. Een houtsculptuur van twee figuren. Gesigneerd.
#114Marcel Krasciky“Marktkramers te Bosnië”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Marchands en Bosnie”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 57 x 47 cmEstimate: € 200 / 240 -
#559“Abstracte compositie”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening.
“Composition abstraite”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 200 / 300 -
#5Twee 18 karaats geel gouden trouwringen.
Deux alliances en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 5,14 gEstimate: € 120 / 150 -
“Napoléon traverse les Alpes”. Statuette en porcelaine polychrome d’après David. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 100 / 140