Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee zilveren zegelringen. De ene met gegraveerd granaat, de andere met verguld zegel. Eén met certificaat. Romeins werk uit de omgeving van Trier.
Twee zilveren zegelringen. De ene met gegraveerd granaat, de andere met verguld zegel. Eén met certificaat. Romeins werk uit de omgeving van Trier.
Twee zilveren zegelringen. De ene met gegraveerd granaat, de andere met verguld zegel. Eén met certificaat. Romeins werk uit de omgeving van Trier.

Twee zilveren zegelringen. De ene met gegraveerd granaat, de andere met verguld zegel. Eén met certificaat. Romeins werk uit de omgeving van Trier.

Two silver signet rings. One with an engraved garnet, the other with a gilded seal. One with certificate. Roman work from the vicinity of Trier.
Dim. 17,54 g
SKU: 3001240680.
Categories: curiosa, Juweel, Mineraal, Zilver.
Auction day: 31 January 2024 19:00
Catalogue #680
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #675

    Een lot van twee Afrikaanse hoofdsteunen waarvan één uit Ethiopië.

    A lot of two African headrests, one of which is from Ethiopia.
    No longer available
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #547

    “Agrippina”. Een Romeins uit Rode Jaspis gesculpteerd kleine buste. Vermoedelijk 1e eeuw nC.

    "Agrippina". A small bust sculpted from Red Jasper, believed to be from the 1st century AD.
    No longer available
    Dim. 5,5cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #514

    Een gewitte Tunesische vogelkooi uit Sidi Bou Said, vervaardigd uit hout en metaal.

    A whitewashed Tunisian birdcage from Sidi Bou Said, made of wood and metal.
    No longer available
    Dim. 125 x Ø75cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #615

    Een Afrikaans Pende masker, Democratische Republiek Congo.

    An African mask. Pende, DRC.
    No longer available
    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #515

    Een geelgouden zegelring 22 Kt met een Arabisch zegel van gegraveerd agaat.

    A yellow gold signet ring, 22 Kt, with an engraved agate Arabic seal.
    No longer available
    Dim. 8,32 g
    Estimate: € 350 / 400
  • #346

    Een 8-delige art-deco toiletset in gevlamd glas bestaande uit: drie karafjes waarvan twee met stop en één gelijmd aan de hals, een drinkglas, twee dekselpotjes, een zeepbakje en een ringen/juwelenhouder.

    An 8-piece art-deco dressing table set in flamed glass consisting of: three carafes, two with stoppers and one glued to the neck, a drinking glass, two lidded jars, a soap dish, and a ring/jewelry holder.
    No longer available
    Dim. h 21 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #578

    Een Afrikaans vlindermasker, Dogon, Mali.

    An African butterfly mask, Dogon, Mali.
    No longer available
    Dim. h 40 x l 116 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #487

    “Julia Domna”. Een Romeins uit Rode Jaspis gesculpteerd kleine buste van. Vermoedelijk 1e eeuw nC.

    "Julia Domna". A small carved bust of Julia Domna, made from red jasper. Presumably from the 1st century AD.
    No longer available
    Dim. 6,5cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #325

    Een wandelstok met zilveren handvat, gemerkt 800, Duitse keuren.

    A walking stick with a silver handle, marked 800, German hallmarks.
    No longer available
    Dim. l 91 cm 800‰
    Estimate: € 40 / 60
  • #690

    Een lot van 6 zegelringen van zilver, sommige zegels van gegraveerd granaat. Archeologische vondsten, Romeins.

    A lot of 6 silver signet rings, some seals engraved with garnet. Archaeological finds, Roman.
    No longer available
    Dim. 75,25 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #582
    Rolls Royce

    Een groot reclamepaneel in dik plexiglas van Rolls Royce.

    A large advertising panel in thick plexiglass from Rolls Royce.
    No longer available
    Dim. 100 x 100 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #568

    Een Afrikaanse graanschuur deur, Dogon, Mali.

    An African granary door, Dogon, Mali.
    No longer available
    Dim. h 68 x b 48 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #517

    Een lot van 8 Romeinse haarpinnen uit been en brons, gesculpteerd met diverse details en verschillende groottes. Bijgevoegd een been gesculpteerd kammetje. Vermoedelijk 2e-3e eeuws nC.

    A lot of 8 Roman hairpins made of bone and bronze, sculpted with various details and different sizes. Also included is a bone sculpted comb. Presumably from the 2nd-3rd century AD.
    No longer available
    Dim. 16,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #528

    Een Afrikaans beeld, een machtfetisj, Solongo, Angola. Mist zijn speer.

    African sculpture of a power fetish. Solongo, Angola. Missing a spear.
    No longer available
    Dim. h 54 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #330

    Een lot divers archeologische bodemvondsten van diverse halfedelstenen.

    A lot of various archaeological finds from various semi-precious stones.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 40
  • #125

    Een Laat-Romeins / Vroeg Byzantijnse bronzen broche met kruis en cirkels versierd.

    A late roman or early Byzantine bronze broach decorated with a cross and circles.
    No longer available
    Dim. Ø5,5cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #340

    Twee zilveren zegelringen met gegraveerde afbeeldingen. Romeinse archeologische vondsten.

    Two silver signet rings with engraved images. Roman archaeological finds.
    No longer available
    Dim. 30,57 g
    Estimate: € 60 / 80
  • #700

    Een groot halssnoer, van diverse glazen kralen. Archeologische vondst. Evenals een gebroken kraal van groen glas.

    A large necklace, made of various glass beads. Archaeological find. Also a broken bead of green glass.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #95

    Een lot van 2 kruishangers, waarvan 1 uit been gesculpteerd met cirkels gegraveerd en 1 uit brons. Vermoedelijk Laat-Romeins / Vroeg-Byzantijns.

    A lot of 2 cross pendants, one of which is carved from bone with engraved circles, and one made of bronze. Probably Late Roman / Early Byzantine.
    No longer available
    Dim. 6,5cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #534
    Original Zwiebelmuster Hutschenreuther

    Een groot lot blauw en wit porseleinen Zwiebelmuster servies, divers gemerkt, bestaande uit 71 items “Hutschenreuther” Germany, 17 items “Original Zwiebelmuster” Chzechoslovakia, 12 items “Blue Danube” Japan & US reg., 1 “Kahla” botervloot en 1 schaal door Louis Regout.

    A large lot of blue and white porcelain Zwiebelmuster service, variously marked, consisting of 71 items "Hutschenreuther" Germany, 17 items "Original Zwiebelmuster" Czechoslovakia, 12 items "Blue Danube" Japan and US registered, 1 "Kahla" butter dish, and 1 bowl by Louis Regout.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #557

    Een uit Rode Jaspis gesculpteerd Romeinse Camee buste. Vermoedelijk 1e eeuw nC.

    A Roman cameo bust sculpted from Red Jasper. Presumably from the 1st century AD.
    No longer available
    Dim. 1,5 x 3 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #335

    Een wandelstok met zilveren handvat, gemerkt 800, Duitse keuren.

    A walking stick with a silver handle, marked 800, German hallmarks.
    No longer available
    Dim. l 81 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #105

    Een zilveren bonbonnière, Delheid frères, A800. 570 gram.

    A silver bonbonnière, Delheid frères, A800. 570 grams.
    No longer available
    Dim. h 11.5 x Ø 16 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #507

    Een Mesopotamisch-Sumerisch kleitablet met spijkerschrift inscriptie op voor en achterzijde. Vermoedelijk Ur III-periode, ca. 100 v.Chr.

    A Mesopotamian-Sumerian clay tablet with cuneiform inscription on front and back. Likely from the Ur III period, ca. 100 BCE.
    No longer available
    Dim. 1,5 x 5 x 4,5cm
    Estimate: € 350 / 450

Other lots in this auction

  • #372
    Jules Van Ael
    Period: 1912-1997

    ‘Christus vermenigvuldigt de vissen’, gemengde techniek op papier, getekend J. Van Ael en gedateerd 1973.

    "Christ multiplies the fish", mixed media on paper, signed J. Van Ael and dated 1973.
    No longer available
    Dim. 41 x 51 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #609
    Alfons Strijbol
    Period: 1927 - 2005

    ‘Winterzicht’, olieverf op doek met een besneeuwde hoeve, getekend A. Strijbol.

    "Winter scene" oil on canvas with a snow-covered farmhouse, signed A. Strijbol.
    No longer available
    Dim. 50 x 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #49
    Albert Caullet
    Period: 1875 - 1950

    ‘Stilleven met margrieten en handschoenen’, olieverf op doek, gesigneerd A. Caullet.

    'Still Life with Daisies and Gloves', oil on canvas, signed A. Caullet.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #162
    Lucien Frank

    “Wandelaars bij avond”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Wanderers at Evening". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 75 x 105 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #239
    Jan Bosschaert

    Een portfolio met vier gesigneerde en genummerde, 793/800, zeefdrukken van Jan Bosschaert betreffende de reeks Kuifje.

    A portfolio with four signed and numbered, 793/800, screen prints by Jan Bosschaert relating to the series Tintin.
    No longer available
    Dim. 14 x 13.5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #227
    Delvaux

    Een framboos lederen enveloppe pochette. Gestempeld en met Manneke Pis op de achterkant.

    A raspberry leather envelope pochette. Stamped and with Manneken Pis on the back.
    No longer available
    Dim. 13 x 18 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #638

    Een lot van 2 Chinees porseleinen vazen en 1 dekselvaas. Meerkleurig versierd met diverse taferelen in het decor. Onderaan gemerkt.

    A lot consisting of 2 Chinese porcelain vases and 1 covered vase. Multicolored decorated with various scenes in the design. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 37 + 25 + 31cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #445

    Een lot van 3 Romeinse beeldjes uit marmer gesculpteerd, waarvan 2 kleine bustes met afbeelding van een jonge dame en 1 van een bebaarde man.

    A lot of 3 Roman marble sculpted figurines, including 2 small busts depicting a young lady and one depicting a bearded man.
    No longer available
    Dim. 9 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #504

    Een Napoleon III figuraal, gepatineerd en verguld bronzen brule-parfum. Replica, naar een werk van J. Dasté. Gegoten als een met bladeren versierde urn met twee handvaten en deksel, ondersteund door een putto, op rechthoekige basis met Apollo en groteske maskers. Staande op vier C-rollen poten.

    A Napoleon III figurative patinated and gilded bronze incense burner. Replica, after a work by J. Dasté. Cast as a leaf-adorned urn with two handles and lid, supported by a putto, on a rectangular base with Apollo and grotesque masks. Standing on four C-scroll legs.
    No longer available
    Dim. 110cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #495

    Een paar Chinese porseleinen dekselvazen.

    A pair of Chinese porcelain lidded vases.
    No longer available
    Dim. H. 55 cm
    Estimate: € 380 / 420
  • #357
    Maria Innocentia Hummel

    Een Hummeltje, meisje met draagzakken, onderaan gemerkt Goebel.

    A Hummel figurine, girl with carrying bags, bottom marked Goebel.
    No longer available
    Dim. h 15 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #637
    Vitorio Sabadin

    Een lot van 3 musicerende clowns in meerkleurig- en verguld porselein. Vitorio Sabadin, Italy.

    A set of 3 music-playing clowns in multicolored and gilded porcelain. Vitorio Sabadin, Italy.
    No longer available
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Januari 2024

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 26 en Zaterdag 27 januari van 10.00 tot 17.00

30 January 2024 19:00
31 January 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 31 January 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More