Lots
Showing 85001–85050 of 96439 results
#542
“Vase aux fleurs”. Lithographie. Souscrit “Marc Chagall”, imprimé en relief.No longer availableDim. 44 x 31 cmEstimate: € 100 / 150 -
#844
“Landschap met beek”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#864
“Paysage imaginaire”. Pastel et technique mixte. Signé.No longer availableDim. 88 x 55 cmEstimate: € 100 / 120 -
#869
#832
“Brug”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#879Period: 1884 - 1967
“Les tours de Gand”. Eau forte. Signée numérotée 45/200 et datée 1940 hors planche.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#902Period: 1898 - 1961
“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#872
“La botte d’asperges”. Pastel op papier. Gesigneerd.
#13
Een verzilverd metalen bestek, bestaande uit twaalf vorken en twaalf lepels.
Couvert en metal argenté comprenant douze fourchettes et douze cuillères.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#68
“Attacus Atlas”. Een Aziatische nachtvlinder met pop in presenteerkader.
“Attacus Atlas”. Papillon asiatique et chrysalide dans un cadre de présentation.No longer availableDim. 15 x 19,5 cmEstimate: € 35 / 40 -
#523
Een paar Satsuma vazen met een decor van personages.
#47
Een lot bestaande uit een schaal op voet, versierd met een blauw-wit en verguld decor van een vogel en aan de zijkanten vergulde draken en een kruikje met een Spaanse danseres in het decor. Beiden gemerkt ‘H. Bequet, Quaregnon’. We voegen er een porseleinen muurvaasje, versierd met bloemen aan toe.
Lot comprenant un plat sur piédouche décoré en bleu et blanc et doré d’un oiseau, les côtés aux dragons dorés, une cruche décorée d’une danseuse espagnole, les deux marqués H. Bequet, Quaregnon. Nous ajoutons un petit vase mural en porcelaine décoré de fleurs.No longer availableEstimate: € 60 / 70 -
#477
Een lot Afrikaans ivoor en been, bestaande uit een pillendoosje, een klein vaasje op koperen staandertje, twee saladelepels en -vorken van been, twee krokodillen van wrattenzwijn en een rijtje olifanten met krokodil.
Lot de ivoire et d’os africain comprenant une boîte à pilules, un petit vase sur base en cuivre, deux couverts à salade en os, deux crocodiles et une suite d’éléphants avec crocodile.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#63
Twee boeken:- “Belli ac Pacis”. Derde boek. Hugo De Groot. Amstelaedami 1720.- “Du pape”. Joseph de Maistre. Ed. Vanlinthout & Vandenzande. Leuven, 1821.
Deux livres:- “Belli ac Pacis”. Troisième livre. Hugo De Groot. Amstelaedami 1720.- “Du pape”. Joseph de Maistre. Ed. Vanlinthout & Vandenzande. Louvain, 1821.No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#521
Een vogel van gesculpteerd jade op een houten sokkel.
Oiseau en jade sculpté sur socle en bois.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#107
Een urnevormige siervaas op voet van Italiaans aardewerk met eendecor van witte rozen op blauwe fond.
Urne décorative sur piédouche en faïence italienne à décor de roses blanches sur fond bleu. Deux anses en forme de têtes d’animaux.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 50 / 80 -
#511
Een zeshoekige balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een landschap. Kleuren ietwat vervaagd. Kleine schilfer aan de bovenrand.
Vase balustre hexagonal en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages dans un paysage. Couleurs un peu fanées. Petit éclat au bord supérieur.No longer availableDim. h: 57,5 cmEstimate: € 400 / 500 -
#31
Een dubbele kandelaar van kleurloos geslepen kristal. Onderaan gemerkt.
Double candélabre en cristal taillé incolore. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 20 / 25 -
#21
“Meisje”. Een beeldje van meerkleurig porselein uit de reeks van M. I. Hummel.
“Fille”. Statuette en porcelaine polychrome par M.I. Hummel.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 30 / 40 -
#513
“Het Ros Beiaard met de vier Heemskinderen”. Een groep van meerkleurig geglazuurd aardewerk. Onderaan gesigneerd “Gnoé”.
Le Cheval Bayard et les les quatre fils Aymon” Groupe en faïence polychrome. Marque sous la base: Gnoé.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 30 / 40 -
#493
Een kleine cachepot van meerkleurig geglazuurd aardewerk in de vorm van een driepotig fantasiewezen.
Petit cache-pot en faïence polychrome en forme d’un être fantastique tripode.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 60 / 80 -
#497
Een lot vaasjes van cloisonné op messing, bestaande uit twee buikvazen en een balustervaasje. Op houten sokkels.
Lot de petits vases en cloisonné sur laiton comprenant deux vases pansus et un vase balustre. Sur socles en bois.No longer availableDim. h: 27 & 19 cmEstimate: € 60 / 80 -
#98
Een koffie-en theestel van Engels verzilverd metaal. Koffie-, thee-, melk-en suikerpot en ovaal dienblad. Onderaan gemerkt.
Garniture à café et à thé en métal argenté anglais. Cafetière, théière, pot à lait et sucrier sur un plateau ovale. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#61
Een glazen karaf met een geslepen motief van korenhalmen, met zilveren monturen en geguillocheerde stop.
Carafe en verre à motif taillé de brins d’orge, aux montures en argent et au bouchon guilloché.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#108
Een paar siervazen van monochroom wit biscuit in Lodewijk XVI-stijl. Onderaan gemerkt.
Paire de vases décoratifs en biscuit monochrome blanc de style Louis XVI. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#101
Een sierstuk van monochroom wit biscuit in Napoléon III-stijl, in de vorm van een romantisch koppel met schaap bij een tuinvaas op een zuil. Onderaan gemerkt.
Pièce décorative en biscuit monochrome blanc de style Napoléon III représentant un couple romantique avec un mouton devant une vasque sur une colonne. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#113
“Romantisch koppel met schapen”. Een groep van monochroom wit biscuit naar een werk van Joseph d’Aste. Achteraan gemerkt.
“Couple romantique aux moutons”. Groupe en biscuit monochrome blanc d’après un oeuvre par Joseph d’Aste. Marque au verso.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80 / 100 -
#503
Een paar balustervazen van meerkleurig Chinees porselein met een decor van een tuin met bloemen, vlinders en vogels. Eén gerestaureerd aan de rand.
Paire de vases balustres en porcelaine de Chine polychrome à décor d’un jardin fleuri, de papillons et d’oiseaux. Un vase restauré au bord.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 50 / 80 -
#117
Een lot van vier voorwerpen in z.g. jasperware biscuit. Een ronde coupe met een decor van jagers met honden en paarden in wit op blauw en met koperen rand. Onderaan gemerkt Adams, Tunstall England (Ø 22 cm). Een roomkannetje in wit en lichtblauw, gemerkt Wedgwood. Een vaasje in wit op olijfgroen, gemerkt Wedgwood en een plaquette in wit op olijfgroen, genummerd 4623A.
Lot de quatre objets en jasperware. Une coupe ronde à décor de chasseurs aux chiens et chevaux en blanc sur bleu et avec bord en cuivre. Marque Adams, Tunstall England sous la base (Ø 22 cm). Un crémier en blanc sur bleu clair, marque Wedgwood. Un petit vase en blanc sur vert olive, marque Wedgwood et une plaquette en blanc sur vert olive numérotée 4623A.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#691
“Man met masker en dobbelsteen”. Een netsuke van gesculpteerd en gepolychromeerd Japans ivoor.
“Homme au masque et dé”. Netsuké en ivoire sculpté et polychrome. Travail japonais.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#681
“Man met kind”. Een netsuke van gesculpteerd en gepolychromeerd Japans ivoor.
“Homme et enfant”. Netsuké en ivoire sculpté et polychrome. Travail japonais.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#671
“Man met paard”. Een netsuke van gesculpteerd en gepolychromeerd Japans ivoor.
“Homme et cheval”. Netsuké en ivoire sculpté et polychrome. Travail japonais.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#661
“Wijze”. Een netsuke van gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor.
“Sage”. Netsuké en ivoire sculpté et polychrome.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#651
“Man met hoorn en zak” Een netsuke van gesculpteerd en gepolychromeerd Japans ivoor.
“Homme au corne et au sac”. Netsuké en ivoire sculpté et polychrome. Travail japonais.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#517
“Reiziger”. Een netsuke van gesculpteerd en gepolychromeerd Japans ivoor.
“Voyageur”. Netsuké en ivoire sculpté et polychrome. Travail japonais.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#507
“Oude reiziger”. Een netsuke van gesculpteerd en gepolychromeerd Japans ivoor.
“Vieux voyageur”. Netsuké en ivoire sculpté et polychrome. Travail japonais.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#498
“Man met bijl”. Een netsuke van gesculpteerd en gepolychromeerd Japans ivoor.
“Homme à l’axe”. Netuské en ivoire sculpté et polychrome. Travail japonais.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#483
“Man met emmer en kind op rug”. Een netsuke van gesculpteerd en gepolychromeerd Japans ivoor.
“Homme au seau tenant un enfant sur le dos”. Netsuké en ivoire sculpté et polychrome. Travail japonais.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#491
“Wijze met paard”. Een netsuke van gesculpteerd en gepolychromeerd Japans ivoor.
“Sage à cheval”. Netsuké en ivoire sculpté et polychrome. Travail japonais.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#73
Een pique-fleurs en en presse-papiers van geslepen kristal, resp. groen en blauw gekleurd in de massa.
Un pique-fleurs et un presse-papier en cristal taillé respectivement colorés vert et bleu dans la masse.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#93
“Dame met bloemenmand”. Een beeld van polychroom porselein. Onderaan en achteraan gemerkt.
“Femme à la corbeille de fleurs”. Statuette en porcelaine polychrome. Marque sous la base et au verso.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 40 / 50 -
#103Period: °1951
“Koppel met kind”. Een groep van groengepatineerd brons op een marmeren voetstuk.
“Couple et enfant”. Groupe en bronze à patine verte sur socle en marbre.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 120 / 180 -
#508
“Chinese visser” & “Vogel op stam”. Twee beeldjes van gesculpteerd ivoor op houten voetstukjes.
“Pêcheur chinois” et “Oiseau sur une branche”. Deux statuettes en ivoire sculpte sur socle en bois.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#518
“Figuur met masker”. Een groepje van gesculpteerd en gepolychromeerd Japans ivoor. Onderaan gesigneerd.
“Personnage au masque”. Petit groupe en ivoire sculpté et polychrome. Travail japonais. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 100 / 140 -
#481
Een Guanyin met pioen en spiegel van gesculpteerd ivoor op houten voetstukje.
Guanyin avec pivoine et miroir en ivoire sculpté sur socle en bois.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#87Period: °1951
“Vrouwelijk naakt”. Een beeldje van groengepatineerd brons op arduinen sokkel.
“Nu debout”. Statuette en bronze à patine verte sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 100 / 160 -
#78
Een mondgeblazen karafje met vijf borreltjes op een dienblaadje, versierd met een handgeschilderd decor. Omstreeks 1900.
Petit carafe soufflée à la bouche avec cinq gouttes et sur un plateau. Décor peint à la main. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#77
Een lot meerkleurig aardewerk bestaande uit een wijwatervat in de vorm van een engel, een hoornblazer, een “Sedes Sapientiae” op houten staander en een vogel op een tak. Gemerkt.
Lot de faïences polychromes comprenant un bénitier en forme d’angelot, un joueur de cor de chasse, une Sedes Sapientiae sur base en bois et un oiseau sur une branche. Avec marques.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#91
Een lot terracotta en aardewerk bestaande uit twee kannetjes, vier olielampjes, een mal voor een olielampje, twee schoteltjes, een kommetje, een classisistisch hoofd, een reliëf en een zittende herderin.
Lot de terres cuites et de faïences comprenant deux verseuses, quatre lampes à huile, une moule pour une lampe à huile, deux petits plats, un bol, une tête classique, un relief et une bergère assise.No longer availableEstimate: € 60 / 100