Lots
Showing 32001–32050 of 107701 results
-
#404“Landwegel met hoeven”. Olieverf op paneel. Sporen van handtekening.
“Route de campagne avec des fermes”. Peinture à l'huile sur panneau. Traces de signature.No longer availableDim. 16,5 x 25 cmEstimate: € 60 / 100 -
#409Period: 1890 - 1965“De Verloren Zoon”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Achteraan gedateerd Amsterdam 1917.
"Le Fils Prodigue". Peinture à l'huile sur panneau. Signé. Daté au verso: Amsterdam 1917.No longer availableDim. 12 x 16 cmEstimate: € 120 / 200 -
#246Een set van art deco zetels, een tweezit en een fauteuil. Tweezit recent herbekleed.
Un ensemble de sièges art déco, un biplace et un fauteuil. Canapé récemment retapissé.No longer availableDim. 129 x 78 & 72 x 78 cmEstimate: € 150 / 250 -
#56Een grote koffer van eikenhouten met smeedijzeren monturen met gebogen deksel. XIXde eeuw.
Un grand coffre en chêne avec des montures en fer forgé et un couvercle galbé. XIXème siècle.No longer availableDim. 70 x 125 x 80 cmEstimate: € 200 / 300 -
#166Een eikenhouten meubel met opzet. Onderaan vier deuren en vier laden. Zuiltjes, en een leeuwenkop met ring. Het opzet met twee paneeldeurtjes en gedragen door gebeeldhouwde figuren.
Un meuble en chêne à deux corps. Quatre portes et quatre tiroirs en bas. Piliers et tête de lion avec anneau. Le dessus avec deux portes à panneaux et soutenu par des personnages sculptés.No longer availableDim. 190x72x195 cmEstimate: € 400 / 600 -
#146Eikenhouten secretaire-bibliotheek gefineerd met wortelhout, ingelegd met een fruithouten motief. Holland, XVIIIde eeuw. Onderaan klapblad, waar achter zes laden, en drie laden, bovenaan twee beglaasde deuren.
Secrétaire-bibliothèque en chêne plaqué de bois de racine, incrusté d'un motif en bois fruitier. Hollande, XVIIIe siècle. Au bas abattant, derrière lequel six tiroirs, et trois tiroirs, au haut deux portes vitrées.No longer availableDim. H. 272 cmEstimate: € 600 / 1000 -
#587Vaas, markering onderaan en “Made in Belgium”.
Vase, marquage en bas et "Made in Belgium".No longer availableDim. h27cm x Ø12cmEstimate: € 60 / 80 -
#343Een lot van acht speelgoedautootjes uit blik en tin. We voegen er één Majorette wagen aan toe.
Un lot de huit petites voitures en tôle et en étain. Nous ajoutons une voiture Majorette.No longer availableDim. L: 7.5-10 cmEstimate: € 60 / 100 -
#678Lot 3 bollen uit diverse materie en decoratieve onyx schaal met 20-tal eieren.
Lot 3 objets en forme de boule en divers matériaux et un bol décoratif en onyx avec 20 objets en forme d'oeuf.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#677Tafellamp van koper, gemarkeerd.
Lampe de table en cuivre, marquée.No longer availableDim. h43cm x Ø17cmEstimate: € 50 / 80 -
#624Een lot Imari porselein, bestaande uit twee borden (één met barst aan rand), drie vaasjes (barst onderaan) en een kommetje (met geel en groene decoratie).
Lot en porcelaine d'Imari, composé de deux assiettes (dont une fêlée sur le bord), de trois vases (fêlure au fond) et d'une coupe (à décor jaune et vert).No longer availableDim. Ø: 13-24 cmH: 15-17 cmEstimate: € 50 / 80 -
#107Triptiek van brons, genummerd 173/197, gesigneerd.
Triptyque en bronze, numéroté 173/197, signé.No longer availableDim. 23x12.5 cmEstimate: € 175 / 225 -
#588Een vierkant blauw en wit porseleinen bord, met middeleeuws tafereel. Gemerkt 1895 ‘W.L.’
Une assiette carrée en porcelaine bleue et blanche, avec une scène médiévale. Marqué 1895 'WL'.No longer availableDim. 21x21 cmEstimate: € 40 / 50 -
#629Een lot van 10 Suske en Wiske albums, waaronder 1 eerste druk van De Cirkusbaron (in slechte staat).
Lot de 10 albums de Suske en Wiske, dont 1 édition originale de De Cirkusbaron (en mauvais état).No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#609Een lot van vier Franstalige albums. in de rode reeks van ‘Bob & Bobette’: L’Aigrefin d’arcier, Le Teuf-Teuf Club, La Trompette Magique en ook ‘Les Frasques de M. Guignon.
Un lot de quatre albums en français. dans la série rouge de 'Bob & Bobette' : L'Aigrefin d'arcier, Le Teuf-Teuf Club, La Trompette Magique ou encore 'Les Frasques de M. Guignon.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#619Bob et Bobette, uit de rode reeks: ‘Le Dompteur de Taureaux’ in eerste Franstalige druk. & La Trompette Magique. In beschadigde staat.
Bob et Bobette, de la série rouge : 'Le Dompteur de Taureaux' en première édition française. & La Trompette Magique. En état endommagé.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#667Lot bestaande uit 2 rood glazen fruitschaaltjes 2 groene vaasjes met bloementekening. 1 blauw-rood kom/vaasje.
Lot composé de 2 coupes à fruits en verre rouge et de 2 vases verts avec dessin de fleurs. 1 bol/vase bleu-rouge.No longer availableDim. h 17 cm x Ø 17 cm, h 22,5 cm x Ø 9 cm, h 9 cm x 14 cmEstimate: € 40 / 50 -
#591Lot 3 Chinese vazen, 2 gelijke items met markering onderaan, afgebeeld bloemen met vogels. 1 met vogels en tekens.
Lot de 3 vases chinois, 2 pièces identiques avec des marquages en bas, représentant des fleurs avec des oiseaux. 1 avec des oiseaux et des signes.No longer availableDim. h22,5cm x Ø22cmEstimate: € 100 / 150 -
#97Een lamp van glaspasta in art nouveaustijl met een geëtst decor van vruchten en bladeren. Naar Gallé.
Lampe en pâte de verre de style Art Nouveau à décor gravé de fruits et feuilles. A Galle.No longer availableDim. h47cm x Ø22cmEstimate: € 50 / 80 -
#247Twee glaspasta vazen, waarvan één ontwerp “Tip Gallé” en één ontwerp van Carly.
Deux vases en pâte de verre, un design "Tip Gallé" et un design de Carly.No longer availableDim. h34,5cm x Ø13cm & h24cm x Ø12cmEstimate: € 80 / 100 -
#658Een paar Chinees porseleinen vazen. Onderaan gemerkt. Gedecoreerd met personages en groene bladeren op gouden achtergrond.
Une paire de vases en porcelaine de Chine. Marqué en bas. Décor de personnages et feuilles vertes sur fond or.No longer availableDim. h 49 cmEstimate: € 60 / 100 -
#597Een polychroom Chinees porseleinen dekselpot. Naar de famille rose. Met fabeldier op het deksel. Met vier decoratieve handvaten. Onderaan gemerkt.
Pot à couvercle en porcelaine de Chine polychrome. D’après la famille rose. Avec animal mythique sur le couvercle. Avec quatre poignées décoratives. Marqué en bas.No longer availableDim. h 22 cmEstimate: € 45 / 55 -
#598Een lot van drie dekselvazen uit blauw en wit Chinees porselein. Decoratie met figuren. Onderaan gemerkt.
Lot de trois vases à couvercle en porcelaine de Chine bleue et blanche. Décoration avec personnages. Marqué en bas.No longer availableDim. h 23 cmEstimate: € 55 / 85 -
#643Lot 2 vazen, waarvan 1 Boch La Louvière, met bloementafereel afgebeeld, afgewerkt met gouden rand, h23cm x Ø13cm.1 Italiaanse vaas donker blauw met bloemen elementen, h25cm x Ø16cm, onderaan gemarkeer “Made in Italy”.
Lot de 2 vases dont 1 Boch La Louvière, représenté avec une scène florale, terminé par une bordure dorée, h23cm x Ø13cm. 1 vase italien bleu foncé avec éléments floraux, h25cm x Ø16cm, marqué "Made in Italy" en bas.No longer availableDim. H: 24-26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#663Achthoekige houten theedoos, 3 partities.
Boîte à thé octogonale en bois, 3 cloisons.No longer availableDim. h12cm x b18,5cmEstimate: € 80 / 100 -
#351Gepolychromeerd houten beeld van een vogel.
Sculpture en bois polychrome d'un oiseau.No longer availableDim. h23cm x b16cmEstimate: € 20 / 30 -
#608Een paar blauw geglazuurde beeldjes, tempelhonden/wachters, markering onderaan 213 & 257.
Une paire de figurines émaillées bleues, chiens/gardiens du temple, marquage en bas 213 & 257.No longer availableDim. h26cm x 10cmEstimate: € 30 / 40 -
#603Lot bestaande uit 2 Japanse beeldjes, afgebeeld mythische figuren.
Lot composé de 2 figurines japonaises, représentant des personnages mythiques.No longer availableDim. h31cm x 23cmEstimate: € 45 / 55 -
#647Vintage decoratief beeld van een Poema, porselein.
Sculpture décorative vintage d'un puma, porcelaine.No longer availableDim. h24cm x b48cmEstimate: € 40 / 60 -
#231Meesterstuk, half rond, miniatuur zuilenkamer met trappenhal, gemarkeerd AM met zeemeerminlogo.
Chef-d'œuvre, hall d'escalier miniature semi-circulaire à colonnades, marqué AM avec logo à la sirène.No longer availableDim. h41cm x 46cmEstimate: € 250 / 275 -
#237Een maquette als meesterstuk voor een prieel, lichte schade aan raamstukje.
Un modèle comme un chef-d'œuvre pour une tonnelle, léger dommage à une fenêtre.No longer availableDim. h 63cm x 28cmEstimate: € 120 / 200 -
#628Een maquette voor een prieel naar een ontwerp uit 1867.
Un modèle pour un belvédère d'après un dessin de 1867.No longer availableDim. h 45cm x Ø 23cmEstimate: € 120 / 200 -
#618Houten schilderspop met beweegbare ledematen, op staander.
Mannequin de peintre en bois à membres mobiles, sur pied.No longer availableDim. h38,5cm x Ø15cmEstimate: € 80 / 100 -
#607Lot van 3 Imari porseleinen bordjes.
Lot de 3 assiettes en porcelaine Imari.No longer availableDim. Ø23cmEstimate: € 60 / 100 -
#638Een Burmese polychroom houten masker.
Masque birman en bois polychrome.No longer availableDim. h 28 cm x 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#641Een lot van twee vaasjes van kleurloos geslepen kristal. Fluitvaasje gesigneerd onderaan.
Lot de deux vases en cristal taillé incolore. Vase flûte signé en bas.No longer availableDim. H: 23-28 cmEstimate: € 30 / 50 -
#671Beeld in Royal Boch, “Fast Affection Bear”, ontwerp Rik Delrue, gemerkt.
Statuette en Royal Boch, "Fast Affection Bear", design Rik Delrue, poinçonnée.No longer availableDim. H: H: 28 cmEstimate: € 10 / 20 -
#157Handtas “Delvaux” in zwart “croco” leder, kan crossover gedragen worden.
Sac à main « Delvaux » en cuir « croco » noir, peut se porter croisé.No longer availableDim. H: 20 cmEstimate: € 700 / 850 -
#147Handtas “Lebau-Courally”, model “BonBon”, met stofzak, uitgevoerd in leder.
Sac à main "Lebau-Courally", modèle "BonBon", avec sac de protection, en cuir.No longer availableDim. H: 18 cmEstimate: € 750 / 950 -
#481Chinees porseleinen schaal, zwart met groene vogelfiguren, naar famille noire.
Bol en porcelaine de Chine noire à figures d'oiseaux verts, d'après la famille noire.No longer availableDim. Ø44cmEstimate: € 50 / 80 -
#471Chinees porseleinen schaal, rood-groen met drakentekening, markering onderaan met een Kangxi teken in een dubbele cirkel.
Plat en porcelaine de Chine, rouge-vert à dessin de dragon, marquage en bas d'un signe Kangxi dans un double cercle.No longer availableDim. Ø44,5cmEstimate: € 80 / 100 -
#617Lot 3 Chinees porseleinen vazen, diverse kleuren, krijgstaferelen, grootste vaas lichte schilferschade bovenrand, markeringen onderaan.
Lot de 3 vases en porcelaine de Chine, couleurs variées, scènes de bataille, le plus grand vase présente de légers éclats sur le bord supérieur, des marques en bas.No longer availableDim. h34cm x b17cmEstimate: € 120 / 200 -
#457Chinees porseleinen vaas, zeshoekig, versierd met een dame op een vliegende vogel.
Vase en porcelaine de Chine, hexagonal, à décor d'une dame sur un oiseau en vol.No longer availableDim. h36cm x b20cmEstimate: € 80 / 100 -
#448Chinees porseleinen vaas, vierhoekig, afbeelding met 4 figuren met diverse teksten, markering onderaan.
Vase en porcelaine de Chine, quadrangulaire, figurant 4 personnages avec divers textes, marquage en bas.No longer availableDim. h42,5cm x b15cmEstimate: € 300 / 400 -
#613Chinees porseleinen potten, waarvan bij 1 deksel ontbreekt, alsook beschadiging bodem. Tafereel met 4 dames, en tafereel vogel op tak.
Pots en porcelaine de Chine, dont 1 couvercle manque, ainsi que des dommages au fond. Scène avec 4 dames, et scène d'un oiseau sur une branche.No longer availableDim. h31cm x b22cmEstimate: € 40 / 60 -
#451Een plaasteren buste van een Afrikaanse jongeling.
Un buste en plâtre d'un jeune Africain.No longer availableDim. h46 x b16cmEstimate: € 35 / 45 -
#447Bronzen sierstuk met diverse hoofden.
Pièce décorative en bronze à têtes diverses.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 80 / 100 -
#1Beeldje “Paradijsvogel” van veelkleurig porselein, gemarkeerd “Germany”.
Figurine "Oiseau de Paradis" en porcelaine multicolore, marquée "Allemagne".No longer availableDim. h19cm x b15cmEstimate: € 40 / 60 -
#153“Opus Improbum Omnia Vincit”, beeld in gepatineerd brons, gesigneerd.
« Opus Improbum Omnia Vincit », sculpture en bronze patiné, signée.No longer availableDim. h35cm x b13,5cmEstimate: € 325 / 350 -
#131Borstbeeld van een kerkvorst. Gebeeldhouwd eikenhout. Begin XVIIIde eeuw.
Buste d'un prélat. Bois de chêne sculpté. Début XVIIIe siècle.No longer availableDim. H: 44 cmEstimate: € 500 / 800
