Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.

Lots

Showing 35951–36000 of 107701 results

  • #661

    “Les plus belles chansons”, “sprookjes en verhalen”, “de drie musketiers”. Een lot bestaande uit twee volledige stickerboeken een een ingebonden boek met oude kinderliedjes.

    « Les plus belles chansons », « contes et histoires », « les trois mousquetaires ». Un lot composé de deux livres d'autocollants complets et un livre relié avec de vieilles chansons pour enfants.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 40
  • #637
    Peter Ipsen

    Een vide-poche van zwartgepatineerd aardewerk. Gemerkt en gesigneerd ‘N. Nielsen’.

    Une vide-poche en faïence patinée noire. Marquée et signée 'N. Nielsen'.
    No longer available
    Dim. l: 23 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #621

    Een reeks van vijf wandappliques met gesatineerd glazen coupes.

    Une série de cinq appliques murales avec des coupes de verre satiné.
    No longer available
    Dim. H:30cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #651

    Een lot rood koper, bestaande uit een kolenstoofje/warmhouder, een waterketel, een oliekan en drie grote maatbekers. XIXe eeuw. We voegen er een tinnen maatbeker aan toe.

    Lot de cuivre rouge, composé d'un réchaud à charbon, d'une bouilloire, d'un bidon d'huile et de trois grandes tasses à mesurer. XIXème siècle. Nous y ajoutons une mesure en étain.
    No longer available
    Dim. Ø: 14 - 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #453

    Een lot bestaande uit vier kopjes en een ondertas van Chinees wit en blauw porselein.

    Lot composé de quatre tasses et d'une soucoupe en porcelaine de Chine blanche et bleue.
    No longer available
    Dim. h: 3 - 4 cm Ø 6,5 - 11 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #263

    Een Vlaams aardewerken kruikje met een vredesduif in reliëf op de buik en met een kruisje op de stop.

    Verseuse en faïence flamande avec une colombe de la paix en relief sur la panse et une croix sur le bouchon.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #437
    Paul Sersté

    “Mannenhoofd”. Terracotta op houten sokkel.

    "Tête d'homme". Terre cuite sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #447

    Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein met Cantondecor.

    Un pot à gingembre en porcelaine de Chine multicolore à décor de Canton.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #287

    Edison Home Phonograph. Een slingergrammofoon. Perfecte staat.

    Phonographe Edison Home. Un phonographe. Condition parfaite.
    No longer available
    Dim. H:56cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #358

    Een lot messing, bestaande uit een broodschaal, een samovar en drie kandelaars, waarbij er twee een paar vormen.

    Lot en laiton, composé d'un bol à pain, d'un samovar et de trois bougeoirs dont deux forment une paire.
    No longer available
    Dim. h: 17 & 33 cm Ø: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #438
    Raf Verjans
    Period: °1935

    “Door de mechanica”. Kleine bronzen figuur met witmarmeren voetstukje. Achteraan gesigneerd en genummerd 37/100.

    "Par la mécanique". Petite figure en bronze avec socle en marbre blanc. Signé et numéroté 37/100 au dos.
    No longer available
    Dim. H. 12 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #423
    Raf Verjans
    Period: °1935

    “Door de muur”. Kleine bronzen figuur met cilindrisch voetstukje. Achteraan gesigneerd.

    "À travers le mur". Petite figurine en bronze à base cylindrique. Signée au dos.
    No longer available
    Dim. H. 15 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #433

    Een balustervaas van Chinees porselein met een famille jaune decor met personages in uitsparingen. Onderaan gemerkt “Qianlong Nian Zhi”. Met houten sokkeltje.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor famille jaune de personnages découpés. Marqué en bas "Qianlong Nian Zhi". Avec socle en bois.
    No longer available
    Dim. H. 35,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #368
    Val Saint-Lambert

    Een soliflorevaasje op ronde voet van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Onderaan gemerkt.

    Vase soliflore sur pied rond en cristal taillé, coloré en vert dans la masse. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H. 17,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #251
    Le Tallec à Paris

    Een vaas op vierkant voetstuk van veelkleurig porselein met een decor van vogels en bloemen in uitsparingen, omlijst met goud en op lichtblauwe achtergrond. Onderaan gemerkt.

    Vase à base carrée en porcelaine multicolore à décor d'oiseaux et de fleurs en cartouches, encadrées d'or et sur fond bleu clair. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H. 32 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #247
    Val Saint-Lambert

    Een moderne kristallen vaas met getorste ribben, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.

    Un vase moderne en cristal à côtes torsadées, coloré en rouge dans la masse. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H. 29 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #87
    Val Saint-Lambert

    Een kristallen vaas met vernauwende hals en met rond voetstuk. Deels in de massa blauw gekleurd. Gemerkt met label en onderaan. P.U.

    Vase en cristal à col rétréci et à base ronde. Partiellement coloré en bleu dans la masse. Marqué avec étiquette et en bas. PU.
    No longer available
    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #108

    Drie diverse Madonnabeelden van messing.

    Trois différentes statues de la Vierge en laiton.
    No longer available
    Dim. H. 34,5 - 23 - 21 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #117
    Val Saint-Lambert

    Coupe van kleurloos kristal. Op een vierkante voet en met een vergulde Griekse fries.

    Coupe de cristal incolore. Sur une base carrée et avec une frise grecque dorée.
    No longer available
    Dim. H. 17,5 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #277

    Een paard van zamak op houten sokkel.

    Un cheval en régule sur un socle en bois.
    No longer available
    Dim. H:32cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #131

    “Engel met trom en fluit”. Bronzen beeldje met donker patina naar Clodion. Op dubbele marmeren sokkel. Draagt een handtekening.

    "Ange avec tambour et flûte". Statue en bronze à patine sombre d'après Clodion. Sur un double socle en marbre. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #93

    Een bronzen beeldje van een hond met zwart patina. Op een grijs marmeren sokkeltje.

    Une statuette en bronze d'un chien à patine noire. Sur un socle en marbre gris.
    No longer available
    Dim. H. 13 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #83

    Bronzen beeldje van een lijdende Christus. Donker patina.

    Statuette en bronze d'un Christ souffrant. Patine foncée.
    No longer available
    Dim. H. 13 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #367

    Een grote partij oude participaties en waardepapieren.

    Un lot important d'anciennes participations et titres.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #343

    Een lot bestaande uit drie chromo - Liebig albums, een stickerboek van Chocolat Aigon en kleine verzameling postzegels van bijzondere uitgaves.

    Un lot composé de trois albums chromo - Liebig, un livre d'autocollants de Chocolat Aigon et une petite collection de timbres en édition spéciale.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #341

    Een lot postzegels met een album internationale varia, losse steekbladen dito, een map met “Postage Stamps of the United Kingdom”, in aparte mapjes, postfris (1970, 1971). En daarbij een album met sigarenbanden.

    Lot de timbres avec un album d'articles divers internationaux, pages brochées lâches idem, une chemise avec "Postage Stamps of the United Kingdom", en chemises séparées, MNH (1970, 1971). Et un album avec des bandes de cigares.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #333

    Een lot kunstboeken: - “Hokusai” Tentoonstellingscatalogus. - “World’s Greatest paintings”. In drie volumes - Lempertz catalogus november 2007 - “Vietnam. Kunst en culturen van de prehistorie tot op heden”. - “José Vermeersch. The bronzes”.

    Nombreux livres d'art : - Catalogue de l'exposition « Hokusai ». - "Les plus grandes peintures du monde". EN trois volumes - Catalogue Lempertz novembre 2007 - « Vietnam. Art et Cultures de la Préhistoire à nos jours ». - « José Vermeersch. The bronzes ».
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #328

    Twee kunstboeken: - “Albert Van Dyck”. Ed. Mercatorfonds - “Frits Van den Berghe”. Ed. Gemeentekrediet.

    Deux livres d'art : - « Albert Van Dyck ». Éd. Fonds Mercator - "Frits Van den Berghe". Éd. Crédit Communal.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 40
  • #307
    Liebig

    Drie complete chromo-albums.

    Trois albums complets aux chromos.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #323
    Ellfenbein, Bavaria

    Een reeks van zes mokkakopjes en schoteltjes van meerkleurig en verguld porselein. Op messingen dienblaadje. Gemerkt. We voegen er een porseleinen suikerpot aan toe.

    Ensemble de six tasses à moka et soucoupes en porcelaine multicolore et dorée. Sur plateau en laiton. Marqué. On y ajoute un sucrier en porcelaine.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #378

    Een lot van twee 19de eeuwse scheerbekkens, Frans en Luxemburgs.

    Lot de deux bassines à raser du 19ème siècle, française et luxembourgeoise.
    No longer available
    Estimate: € 70 / 90
  • #357

    “Madonna’s”. Drie identieke wassen beelden onder een stolp.

    "Madones". Trois figures de cire identiques sous une cloche.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #337

    Een paar massieve messingen vijzels.

    Une paire de mortiers en laiton massif.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #121

    “Moeder en kind”. Een zeldzaam beeldje van steengoed. Toegeschreven aan J. Inukpuk, Port Harisson (?) Draagt handtekening onderaan.

    "Mère et l'enfant". Une rare figurine en grès. Attribué à J. Inukpuk, Port Harrison (?) Porte la signature en bas.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #261

    Een karaf van geslepen en blauw gedubbeld kristal met 800‰ zilveren halsmontuur en stop met merken van Delheid. Waarschijnlijk Val Saint Lambert, maar niet gemerkt.

    Une carafe en cristal doublé bleu et taillé à monture de col et bouchon en argent 800‰ poinçons Delheid. Probablement Val Saint Lambert, mais non marquée.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #417

    Een moderne vaas van paars en kleurloos glaspasta met details in wit.

    Un vase moderne en pâte de verre violette et incolore avec des détails en blanc.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #361
    Kern

    Tafelklok met perpetuümmechanisme met bloemdecoratie onder stolp met porseleinen figuren als gewichten.

    Horloge de table à mouvement perpétuel à décor de fleurs sous une cloche avec des personnages en porcelaine comme poids.
    No longer available
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #74

    Twee miniatuur portretjes. Een van de kadertjes in twee gebroken.

    Deux portraits miniatures. L'un des cadres s'est cassé en deux.
    No longer available
    Dim. Ø 8 - 10 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #418

    “Notre-Dame de Bon-secours”. Een lot bestaande uit 11 heiligenbeeldjes in porselein.

    Notre-Dame de Bon Secours. Lot composé de 11 figurines de saints en porcelaine.
    No longer available
    Dim. h: 8 - 20 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #428

    Drie kruisbeelden in porselein.

    Trois crucifix en porcelaine.
    No longer available
    Dim. h: 36,5 - 46,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #308

    Een koperen beddenpan met gedraaide steel.

    Un bassin de lit en cuivre avec une poignée torsadée.
    No longer available
    Dim. l: 103 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #278

    Een paar Frans porseleinen dekselvazen met meerkleurige en vergulde decors. Onderaan gemerkt.

    Paire de vases à couvercle en porcelaine de France à décors multicolores et dorés. Marqués en bas.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #81

    Een handgeschilderd Grieks icoon. XIXe eeuw.

    Une icône grecque peinte à la main. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 37 x 27 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #78

    Een gebeeldhouwd eikenhouten Christushoofd.

    Une tête de Christ en chêne sculpté.
    No longer available
    Dim. 50 x 32 x 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #373
    Le Dauphin, France

    Een lampenvoet van robijnrood en verguld aardewerk. Gemerkt.

    Un pied de lampe en faïence rouge rubis et doré. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 65 / 85
  • #283

    Een paar aardewerken lampenvoeten met getorste ribben.

    Paire de pieds de lampe en faïence à côtes torses.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #22
    Leonor Fini
    Period: 1907 - 1996

    “Danseressen”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 126/150 buiten de plaat.

    "Danseurs". Une lithographie. Signé et numéroté 126/150 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 33,5 x 47,5 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #317

    Een paar grote glazen windlichten.

    Une paire de grandes photophores en verre.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #383

    Een schelpvormig wijwatervat, gedragen door twee engeltjes. Meerkleurig en verguld porselein.

    Un bénitier en forme de coquille, porté par deux anges. Porcelaine multicolore et dorée.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #381

    Een uniformpet van de Belgische garde civique. Omstreeks 1900.

    Une casquette uniforme de la garde civique belge. Vers 1900.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • ←
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 717
  • 718
  • 719
  • 720
  • 721
  • 722
  • 723
  • …
  • 2,153
  • 2,154
  • 2,155
  • →
This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More