Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.

Lots

Showing 38401–38450 of 107933 results

  • #46
    Kaiser w. Germany

    Een dekselvaas en een schotel van porselein met Japans decor. Onderaan gemerkt Kaiser.

    Un vase avec couvercle et une soucoupe en porcelaine à décor japonais. Marqué Kaiser en bas.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm Ø 31,5 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #129

    Een messingen wijwatervat. Gesigneerd ‘E. Hoffer’. Tijdperk art deco.

    Un bénitier en laiton. Signé 'E. Hoffer'. Epoque Art Déco.
    No longer available
    Dim. Ø: 12 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #137

    Een gesculpteerd stenen maskertje en een gepolijst mineraal ei.

    Un masque en pierre taillée et un œuf en minéral poli.
    No longer available
    Dim. h: 24 & 14 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #274

    “Het laatste avondmaal”. Een gepolychromeerd houtsculptuur. Granada, Spanje.

    No longer available
    Dim. 36 x 20 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #126

    “Personages”. Een schilderijtje op perkament. Gesigneerd. Ethiopië. In handbeschilderd kadertje met been.

    "Personnages". Une peinture sur parchemin. Signée. Ethiopie. Dans un cadre peint à la main avec de l'os.
    No longer available
    Dim. 10 x 14 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #286

    Een lot glaswerk, bestaande uit een klein groen flesje van ‘Kras’, een Murano vaasje en negen glazen stenen.

    No longer available
    Dim. h: 16 & 17 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #62
    Nicole Halsberghe

    Negen ingekaderde uitnodigingen en wenskaarten.

    Neuf invitations et cartes de vœux encadrées.
    No longer available
    Dim. 49 x 39 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #240

    Vijf houten beeldjes in de vorm van diverse dieren. Drie olifanten, een neushoorn en een antilope.

    No longer available
    Dim. h: 31 cm - 6 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #145

    Een miniatuur buste, vrouwen beeldje en een slang. Drie houten beeldjes.

    Un buste miniature, une figurine féminine et un serpent. Trois figurines en bois.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm - 4 cm & l: 63 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #123

    “Ambachtslieden”. Een houtsnede.

    "Artisans". Une gravure sur bois.
    No longer available
    Dim. 9 cm x 66 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #141

    Een wit metalen kandelaar met geborsteld blauwe zuil, gemerkt ‘Menu, Denemarken’ en een wit metalen pul met glazen bodem.

    Un bougeoir en métal blanc avec une colonne bleue brossée, marqué 'Menu, Danemark' et une chope en métal blanc avec fond en verre.
    No longer available
    Dim. h: 20 & 13 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #59

    “Blokhut in berglandschap”. Olieverf op doek. Enige verfschade.

    « Cabane dans un paysage de montagne ». Huile sur toile. Dégâts à la peinture.
    No longer available
    Dim. 69 x 105 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #216

    Een witmetalen luchter met acht lichtarmen.

    Lustre en métal blanc à huit bras de lumière.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 40
  • #217

    Een witmetalen luchter met vijf lichtarmen.

    Lustre en métal blanc à cinq bras de lumière.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 45
  • #120

    Drie Utrechtse tegels met blauw op witte tegels. We voegen er een Delfts aardewerken bord met in het decor een zicht op Kallo, gebruari 1953.

    "Paysage urbain". Aquarelle sur papier. Porte la signature.
    No longer available
    Dim. 13,5 x 13,5 cm & Ø:21 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #124

    Drie verschillende aardewerken schotels met meerkleurige decors.

    Trois plats différents en faïence aux décors multicolores.
    No longer available
    Dim. Ø: 29 & 32 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #99
    N. Van Yperen

    “Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Paysage fluvial". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 51 x 70 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #272

    Een lot kleurloos glaswerk, bestaande uit twaalf kleine kommetjes en twaalf schoteltjes, een groter kommetje en een grote schaal.

    Lot de verrerie incolore, composé de douze petits bols et de douze soucoupes, d'un plus grand bol et d'un grand plat.
    No longer available
    Dim. Ø: 12 - 33 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #57

    “Meisje met hoed”. Een gepatineerd plaasteren beeld.

    "Fille au chapeau". Une statue en plâtre patiné.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #287

    Het bovenste deel van een aardewerken zuiltje, versierd met een bacchantische scène. Te gebruiken als piedestal.

    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #44

    “Madonna met kind”. Een plaasteren beeld. Voetjes afgebroken.

    "Vierge à l'enfant". Une statue en plâtre. Pieds cassés.
    No longer available
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #21

    Een lot reclame, bestaande uit een spiegel van Miller, een spiegel van Nybro’s tabak en een klok van Carlsberg.

    Lot de publicités, composé d'un miroir Miller, d'un miroir tabac Nybro's et d'une horloge Carlsberg.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #1

    Twee lampes belges met opaalglazen coupes, waarbij één met gedreven messingen montuur. Enkele beschadigingen. We voegen er een brandstofkan aan toe.

    Deux lampes belges avec coupes en opaline dont une avec monture en laiton repoussé. Quelques dégâts. Nous y ajoutons un bidon d'essence.
    No longer available
    Dim. h: 69 & 35 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #298

    Een Oosters wollen karpet.

    Carpette d’Orient en laine.
    No longer available
    Dim. 131 x 69 cm
    Estimate: € 30 / 60
  • #33
    Goebel, Germany

    “Weary wanderer” & “School boy” Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 204 & 82/0. Het eerste gelijmd aan het haar, het tweede met beschadiging aan de veer in de hoed.

    « Weary wanderer » & « School boy » Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquées en bas. no. 204 & 82/0. La première collée aux cheveux, la seconde avec dégât à la plume du chapeau.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #60
    Goebel, Germany

    Een meerkleurig kerstbordje uit de reeks van M.I. Hummel. No. 693. Uitgave 1995. Inoriginele doos.

    Une assiette de Noël multicolore de la série M.I. Hummel. no. 693. Edition 1995. Boîte d'origine.
    No longer available
    Dim. Ø: 14,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #59
    Goebel, germany

    “Lente”; “Zomer” & “Winter”. Drie meerkleurige seizoensbordjes uit de reeks van M.I. Hummel. 3 uitgaves uit een reeks van 4. No. 296, 297 & 298. 1996, 1997 & 1998. Gemerkt. Bij het bordje ‘Zomer’ is het puntje van de wandelstok gelijmd, bij ‘winter’ het instrumentje gelijmd.

    "Printemps"; "Été et Hiver". Trois assiettes de saison multicolores de la série M.I. Hummel. 3 éditions d'une série de 4. No. 296, 297 & 298. 1996, 1997 & 1998. Marquées. Au plat 'Été' le bout de la canne est collé, à 'hiver' l'instrument est collé.
    No longer available
    Dim. Ø: 19,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #58
    Goebel, germany

    Een meerkleurig jaarbordje uit de reeks van M.I. Hummel. 22ste uitgave uit een reeks van 25. No. 288. 1992. Gemerkt.

    Une plaque d'année multicolore de la série de M.I. Hummel. 22e numéro d'une série de 25. No. 288. 1992. Marqué.e
    No longer available
    Dim. Ø: 19 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #57
    Goebel, Germany

    “Selbst gebacken”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 541. Speciale editie M.I. Hummelclub 1993/94.

    "Selbst gebacken". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 541. Édition spéciale M.I. Hummelclub 1993/94.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #56
    Goebel, Germany

    “Abendgebet”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 495. Eerste uitgave 1992.

    "Abendgebet". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 495. Premier numéro 1992.
    No longer available
    Dim. h: 10,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #55
    Goebel, Germany

    “Ich war’s nicht”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 626. Exclusive edition M.I. Hummel Club 1992/93.

    "Ich war’s nicht". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 626. Édition exclusive MI Hummel Club 1992/93.
    No longer available
    Dim. h: 14,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #54
    Goebel, Germany

    “Erstkommunion, Mädchen”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 814. Eerste uitgave 1999.

    "Erstkommunion, Mädchen". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 814. Premier numéro 1999.
    No longer available
    Dim. h: 11,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #53
    Goebel, Germany

    “Großmutter wartet”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 561. Heiligenkreuz 1997.

    "Grossmutter wartet". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 561. Heiligenkreuz 1997.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #52
    Goebel, Germany

    “Junge mit Holzpferd”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 239/c.

    "Junge mit Holzpferd". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 239/c.
    No longer available
    Dim. h: 9 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #51
    Goebel, Germany

    “Aus Nachbars Garten”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 465. Speciale editie M.I. Hummelclub 1991/92.

    "Aus Nachbars Garten". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 465. Édition spéciale MI Hummelclub 1991/92.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
  • #50
    Goebel, Germany

    “Der Poet”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 397 3/0. Speciale editie M.I. Hummelclub 1998/99.

    "Le poète". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 397 3/0. Édition spéciale M.I. Hummelclub 1998/99.
    No longer available
    Dim. h: 10,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #49
    Anri, Italy

    “Meisje met pop”. Een gepolychromeerd houten sculptuurtje. Gemerkt en genummerd 1885/4000.

    "Fille à la poupée". Sculpture en bois polychrome. Marquée et numérotée 1885/4000.
    No longer available
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #48
    Goebel, Germany

    “Gretel”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 96. Minuscuul schilfertje aan het haar.

    " Gretel ". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 96. Petit éclat aux cheveux.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #47
    Goebel, Germany

    “Spielst’ mit mir?”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 2051/B. Eerste uitgave 1998.

    "Spielst' mit mir?". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 2051/B. Première édition 1998.
    No longer available
    Dim. h: 9 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #46
    Goebel, Germany

    “Fleißiges Lieschen”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 239/c.

    "Fleissiges Lieschen". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 239/c.
    No longer available
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #45
    Goebel, Germany

    “Ostergruß”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 373. 1971.

    "Ostergruß". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 373. 1971.
    No longer available
    Dim. h: 13,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #44
    Goebel, Germany

    “Hänsel und Gretel”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 94 3/0.

    Hänsel und Gretel. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 94 3/0.
    No longer available
    Dim. h: 10,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #43
    Goebel, Germany

    “Wayside harmony”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 111 3/0.

    “Harmonie en bordure de route”. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 111 3/0.
    No longer available
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #41
    Goebel, Germany

    “Signs of spring”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No.203 2/0. Laatste uitgave 1990.

    "Signs of spring". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. N°203 2/0. Dernière édition 1990.
    No longer available
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #40
    Goebel, Germany

    “Er liebt mich”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 380. Speciale editie Goebel collector’s Club no.5. 1972.

    "Er liebt mich." Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 380. Édition spéciale Goebel collector's Club n°5. 1972.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #39
    Goebel, Germany

    “Schäferbub”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 68 2/0. Laatste uitgave 1992.

    Schäferbub. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 68 2/0. Dernier numéro 1992.
    No longer available
    Dim. h: 11,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #38
    Goebel, Germany

    “Glücksbub”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 335/0. Jubileumuitgave 125 jaar Goebel, 1996. Genummerd 16.196/25.000.

    "Glucksbub". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 335/0. Édition jubilaire 125 ans de Goebel, 1996. Numérotée 16 196/25 000.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #37
    Goebel, Germany

    “In die weite Welt”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 760. Exclusive edition M.I. Hummel Club 1995/96.

    "In die weite Welt". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 760. Édition exclusive MI Hummel Club 1995/96.
    No longer available
    Dim. h: 14,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #36
    Goebel, Germany

    “I bin I”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 429. Exclusive edition M.I. Hummel Club 1989/90.

    "I bin I". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 429. Édition exclusive MI Hummel Club 1989/90.
    No longer available
    Dim. h: 14,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #35
    Goebel, Germany

    “Wanderbub”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 11 2/0.

    "Wanderbub". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 11 2/0.
    No longer available
    Dim. h: 10,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • ←
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 766
  • 767
  • 768
  • 769
  • 770
  • 771
  • 772
  • …
  • 2,157
  • 2,158
  • 2,159
  • →
This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More