Lots
Showing 38401–38450 of 107933 results
#46Een dekselvaas en een schotel van porselein met Japans decor. Onderaan gemerkt Kaiser.
Un vase avec couvercle et une soucoupe en porcelaine à décor japonais. Marqué Kaiser en bas.No longer availableDim. h: 33 cm Ø 31,5 cmEstimate: € 30 / 35 -
Un bénitier en laiton. Signé 'E. Hoffer'. Epoque Art Déco.No longer availableDim. Ø: 12 cmEstimate: € 20 / 25 -
#137Een gesculpteerd stenen maskertje en een gepolijst mineraal ei.
Un masque en pierre taillée et un œuf en minéral poli.No longer availableDim. h: 24 & 14 cmEstimate: € 20 / 30 -
No longer availableDim. 36 x 20 cmEstimate: € 25 / 35 -
"Personnages". Une peinture sur parchemin. Signée. Ethiopie. Dans un cadre peint à la main avec de l'os.No longer availableDim. 10 x 14 cmEstimate: € 25 / 40 -
No longer availableDim. h: 16 & 17 cmEstimate: € 20 / 25 -
#62Negen ingekaderde uitnodigingen en wenskaarten.
Neuf invitations et cartes de vœux encadrées.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 20 / 25 -
No longer availableDim. h: 31 cm - 6 cmEstimate: € 40 / 50 -
#145Een miniatuur buste, vrouwen beeldje en een slang. Drie houten beeldjes.
Un buste miniature, une figurine féminine et un serpent. Trois figurines en bois.No longer availableDim. h: 31 cm - 4 cm & l: 63 cmEstimate: € 20 / 30 -
#123“Ambachtslieden”. Een houtsnede.
Un bougeoir en métal blanc avec une colonne bleue brossée, marqué 'Menu, Danemark' et une chope en métal blanc avec fond en verre.No longer availableDim. h: 20 & 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
« Cabane dans un paysage de montagne ». Huile sur toile. Dégâts à la peinture.No longer availableDim. 69 x 105 cmEstimate: € 40 / 60 -
#216Een witmetalen luchter met acht lichtarmen.
Lustre en métal blanc à huit bras de lumière.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#217Een witmetalen luchter met vijf lichtarmen.
Lustre en métal blanc à cinq bras de lumière.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
"Paysage urbain". Aquarelle sur papier. Porte la signature.No longer availableDim. 13,5 x 13,5 cm & Ø:21 cmEstimate: € 20 / 40 -
#124Drie verschillende aardewerken schotels met meerkleurige decors.
Trois plats différents en faïence aux décors multicolores.No longer availableDim. Ø: 29 & 32 cmEstimate: € 20 / 30 -
#99“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage fluvial". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 51 x 70 cmEstimate: € 25 / 40 -
Lot de verrerie incolore, composé de douze petits bols et de douze soucoupes, d'un plus grand bol et d'un grand plat.No longer availableDim. Ø: 12 - 33 cmEstimate: € 40 / 50 -
#57“Meisje met hoed”. Een gepatineerd plaasteren beeld.
"Fille au chapeau". Une statue en plâtre patiné.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 25 / 35 -
No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 50 / 60 -
#44“Madonna met kind”. Een plaasteren beeld. Voetjes afgebroken.
Lot de publicités, composé d'un miroir Miller, d'un miroir tabac Nybro's et d'une horloge Carlsberg.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
Deux lampes belges avec coupes en opaline dont une avec monture en laiton repoussé. Quelques dégâts. Nous y ajoutons un bidon d'essence.No longer availableDim. h: 69 & 35 cmEstimate: € 20 / 30 -
#298Een Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine.No longer availableDim. 131 x 69 cmEstimate: € 30 / 60 -
#33“Weary wanderer” & “School boy” Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 204 & 82/0. Het eerste gelijmd aan het haar, het tweede met beschadiging aan de veer in de hoed.
« Weary wanderer » & « School boy » Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquées en bas. no. 204 & 82/0. La première collée aux cheveux, la seconde avec dégât à la plume du chapeau.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#60Een meerkleurig kerstbordje uit de reeks van M.I. Hummel. No. 693. Uitgave 1995. Inoriginele doos.
Une assiette de Noël multicolore de la série M.I. Hummel. no. 693. Edition 1995. Boîte d'origine.No longer availableDim. Ø: 14,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#59“Lente”; “Zomer” & “Winter”. Drie meerkleurige seizoensbordjes uit de reeks van M.I. Hummel. 3 uitgaves uit een reeks van 4. No. 296, 297 & 298. 1996, 1997 & 1998. Gemerkt. Bij het bordje ‘Zomer’ is het puntje van de wandelstok gelijmd, bij ‘winter’ het instrumentje gelijmd.
"Printemps"; "Été et Hiver". Trois assiettes de saison multicolores de la série M.I. Hummel. 3 éditions d'une série de 4. No. 296, 297 & 298. 1996, 1997 & 1998. Marquées. Au plat 'Été' le bout de la canne est collé, à 'hiver' l'instrument est collé.No longer availableDim. Ø: 19,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#58Een meerkleurig jaarbordje uit de reeks van M.I. Hummel. 22ste uitgave uit een reeks van 25. No. 288. 1992. Gemerkt.
Une plaque d'année multicolore de la série de M.I. Hummel. 22e numéro d'une série de 25. No. 288. 1992. Marqué.eNo longer availableDim. Ø: 19 cmEstimate: € 35 / 45 -
#57“Selbst gebacken”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 541. Speciale editie M.I. Hummelclub 1993/94.
"Selbst gebacken". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 541. Édition spéciale M.I. Hummelclub 1993/94.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 30 / 40 -
#56“Abendgebet”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 495. Eerste uitgave 1992.
"Abendgebet". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 495. Premier numéro 1992.No longer availableDim. h: 10,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#55“Ich war’s nicht”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 626. Exclusive edition M.I. Hummel Club 1992/93.
"Ich war’s nicht". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 626. Édition exclusive MI Hummel Club 1992/93.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#54“Erstkommunion, Mädchen”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 814. Eerste uitgave 1999.
"Erstkommunion, Mädchen". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 814. Premier numéro 1999.No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#53“Großmutter wartet”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 561. Heiligenkreuz 1997.
"Grossmutter wartet". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 561. Heiligenkreuz 1997.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 30 / 40 -
#52“Junge mit Holzpferd”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 239/c.
"Junge mit Holzpferd". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 239/c.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 25 / 35 -
#51“Aus Nachbars Garten”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 465. Speciale editie M.I. Hummelclub 1991/92.
"Aus Nachbars Garten". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 465. Édition spéciale MI Hummelclub 1991/92.No longer availableDim. h: 13 cm -
#50“Der Poet”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 397 3/0. Speciale editie M.I. Hummelclub 1998/99.
"Le poète". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 397 3/0. Édition spéciale M.I. Hummelclub 1998/99.No longer availableDim. h: 10,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#49“Meisje met pop”. Een gepolychromeerd houten sculptuurtje. Gemerkt en genummerd 1885/4000.
"Fille à la poupée". Sculpture en bois polychrome. Marquée et numérotée 1885/4000.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 30 / 40 -
#48“Gretel”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 96. Minuscuul schilfertje aan het haar.
" Gretel ". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 96. Petit éclat aux cheveux.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 50 / 70 -
#47“Spielst’ mit mir?”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 2051/B. Eerste uitgave 1998.
"Spielst' mit mir?". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 2051/B. Première édition 1998.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 30 / 40 -
#46“Fleißiges Lieschen”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 239/c.
"Fleissiges Lieschen". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 239/c.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 30 / 40 -
#45“Ostergruß”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 373. 1971.
"Ostergruß". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 373. 1971.No longer availableDim. h: 13,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#44“Hänsel und Gretel”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 94 3/0.
Hänsel und Gretel. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 94 3/0.No longer availableDim. h: 10,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#43“Wayside harmony”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 111 3/0.
“Harmonie en bordure de route”. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 111 3/0.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 30 / 50 -
#41“Signs of spring”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No.203 2/0. Laatste uitgave 1990.
"Signs of spring". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. N°203 2/0. Dernière édition 1990.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 30 / 40 -
#40“Er liebt mich”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 380. Speciale editie Goebel collector’s Club no.5. 1972.
"Er liebt mich." Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 380. Édition spéciale Goebel collector's Club n°5. 1972.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 30 / 40 -
#39“Schäferbub”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 68 2/0. Laatste uitgave 1992.
Schäferbub. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 68 2/0. Dernier numéro 1992.No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#38“Glücksbub”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 335/0. Jubileumuitgave 125 jaar Goebel, 1996. Genummerd 16.196/25.000.
"Glucksbub". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 335/0. Édition jubilaire 125 ans de Goebel, 1996. Numérotée 16 196/25 000.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 30 / 40 -
#37“In die weite Welt”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 760. Exclusive edition M.I. Hummel Club 1995/96.
"In die weite Welt". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 760. Édition exclusive MI Hummel Club 1995/96.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#36“I bin I”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 429. Exclusive edition M.I. Hummel Club 1989/90.
"I bin I". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 429. Édition exclusive MI Hummel Club 1989/90.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#35“Wanderbub”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 11 2/0.
"Wanderbub". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 11 2/0.No longer availableDim. h: 10,5 cmEstimate: € 30 / 40