Lots
Showing 38701–38750 of 107931 results
-
#264“Suske en Wiske”. 37 albums uit de gekleurde rode reeks. Tussen album 136 (De Bokkerijders, 1980) en album 181 (De Perenprins, 1980). Ed. Standaard UItgeverij. Goede staat, lichte slijtage aan enkele.
No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#262Groot lot oude strips van o.a. Lombard, Casterman en Dupuis. Dan Cooper, Michel Vaillant, Bob Morane, Kuifje (hard cover, slechte staat), Guus Slim, Lucky Luke, Guust Flater, Jerry Spring, Buck Danny, Jan Kordaat, Johan en Pirrewiet, Flip Flink, Baard en Kale, overwegend vroege jaren zestig. Redelijke staat.
No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#259“De Avonturen van Nero & Co”. 39 albums. Ongekleurde exemplaren (33), oude uitgaven eind jaren 50, begin 60) in zeer gelezen staat. Vierkleurige exemplaren, (6) jaren 60 tot 90, goede staat. Ed. Het Volk, Standaard UItgeverij en Scriptoria.
No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#258“Suske en Wiske”. 34 albums uit de rode reeks. Ongekleurde exemplaren (14), oude uitgaven (eerste uitgave: nrs 15, 24, 29, 31) in slechte staat, enkele ontbrekende covers.. Tweekleurige exemplaren (16), meestal eerste uitgaven, slijtage. Vierkleurige exemplaren, (4) oude uitgaven, redelijke staat. Ed. Standaard UItgeverij.
No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#257“Suske en Wiske”. 33 albums uit de gekleurde rode reeks. Tussen album 68 (Het Eiland Amoras, 1979) en album 135 (De Gekke Gokker 1983). Ed. Standaard UItgeverij. Goede staat, lichte slijtage aan enkele.
No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#236Lot stripalbums. O.m. Piet Pienter en Bert Bibber, Kiekeboe, Dees Dubbel, Pits & Kaliber, Kari Lente, Jommeke, Karl May, Bessy, Speciale Edities Suske en Wiske, Jerom, Tijl Uilenspiegel (Strip Klassiek) enz. enz.
No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#272Een lot kleurloos glaswerk, bestaande uit twaalf kleine kommetjes en twaalf schoteltjes, een groter kommetje en een grote schaal.
Lot de verrerie incolore, composé de douze petits bols et de douze soucoupes, d'un plus grand bol et d'un grand plat.No longer availableDim. Ø: 12 - 33 cmEstimate: € 40 / 50 -
#233“Pascha Tiger Cub, Jonge tijger”. Gemerkt “Knopf im Ohr”. Nummer 0870/60
No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#232Drie diverse teddyberen. Een witte (Bon Ton, Nederland). Een lichtbruine (Cuddle Wit, China). Een kleine panda
No longer available -
#231Een Oost Europese mandoline.
No longer availableDim. 64 x 20 x 8 cm -
#229Een startersset op schaal HO met een BR89 stoomlocomotief met verlichting en drie goederenwagons. In originele doos.
Boîte de débutant échelle HO avec locomotive BR89 avec lumières et trois wagons.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#228“Suburban colonial dollhouse”. Een geëmaileerd metalen poppenhuis. In originele doos.
“Suburban colonial dollhouse”. Maison de poupée en tôle émaillée. Dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#254Een lot van 22 albums waaronder 19 Suske en wiske strips, een album van Bessy, een album van Asterix en een album van Donald Duck. Gebruiksschade.
Lot de 22 albums de bandes dessinées dont 19 de Suske en Wiske, un Bessy, un Asterix et un Donald Duck. Usures.No longer availableEstimate: € 12 / 15 -
#227Een design kaarsenhouder van metaal.
Bougeoir design en métal.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 20 / 40 -
#224Twee sierglazen in meerkleurig glas.
Deux verres décoratifs en verre multicolore.No longer availableDim. h: 28,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#196Een Louis-Philippe console van gebeeldhouwd notenhout met een lade in de gordel. Met grijs en bruin marmeren blad.
Console Louis-Philippe en noyer sculpté avec un tiroir en ceinture. Tablette en marbre veiné gris et brun.No longer availableDim. 76 x 117 x 55 cmEstimate: € 180 / 240 -
#535“De hofmakerij”. Een grote groep van meerkleurig Duits porselein. Gemerkt achteraan.
“Courtiser”. Grand groupe en porcelaine polychrome allemande. Marque à l’arrière.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 200 / 240 -
#531Een vaas van groen glas met een geëtst decor van distels. Gemerkt.
Vase en verre vert à décor de chardons. Avec marque.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 60 / 80 -
#525Een lot van zes oude Congolese speren.
Lot de six lances anciennes congolaises.No longer availableDim. l: 185 x 165 x 135 cmEstimate: € 110 / 130 -
#186Een Brienzer bijzetstoeltje van gebeeldhouwd en ingelegd notenhout. Geïnspireerd op de Lodewijk XV-stijl met voluutpoten, een opbergvak onder de zitting (een muziekdoos ontbreekt) en een uitgewerkte rugleuning versierd met gebeeldhouwde edelweiss en bladmotieven en gepyrografieerde medaillons met pastorale en jachtscènes. Zwitserland, XIXde eeuw.
Une chaise d'appoint de Brienz en noyer sculpté et marqueté. Inspiré du style Louis XV avec des pieds en volute, une cachette sous l'assise (il manque la boîte à musique) et un dossier élaboré orné de motifs sculptés d'edelweiss et de feuilles et de médaillons pyrogravés représentant des scènes pastorales et de chasse. Suisse, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 92 cmEstimate: € 200 / 300 -
#545Een jardinière van Keulens steengoed op bijbehorende zuil, versierd met ramskoppen, bloemenmanden, leeuwenkoppen, druiventrossen, enz.
Une jardinière en grès de Cologne sur colonne assortie décorée de têtes de bélier, de paniers de fleurs, de têtes de lion, de grappes de raisins etc.No longer availableDim. 117 x 45 cmEstimate: € 150 / 200 -
#570Een grote Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.
Une grande jardinière en faïence bleue de Chine.No longer availableDim. Ø: 80 cm(buiten) Ø: 58 cm (binnen)Estimate: € 200 / 300 -
#565Een grote Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.
Une grande jardinière en faïence bleue de Chine.No longer availableDim. Ø: 78 cm (buiten) Ø: 56 cm (binnen)Estimate: € 200 / 300 -
#560Een grote Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.
Une grande jardinière en faïence bleue de Chine.No longer availableDim. Ø: 78 cm (buiten) Ø: 56 cm (binnen)Estimate: € 200 / 300 -
#555Een grote Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.
Une grande jardinière en faïence bleue de Chine.No longer availableDim. Ø: 80 cm Ø: 58 cmEstimate: € 200 / 300 -
#537Een Quan Yin van gesculpteerd wit marmer.
Un Guan Yin en marbre blanc sculpté.No longer availableDim. h: 125 cmEstimate: € 250 / 400 -
#515“Les Vendanges”. Mechanische versie van het Vlaams wandtapijt uit 1500 (Cluny).
“Les Vendanges”. Version mécanique d’une tapisserie flamande de 1500 (Cluny).No longer availableDim. 192 x 117 cmEstimate: € 100 / 200 -
#575Een verguld houten canapé in Louis XVI stijl. Te bekleden.
Canapé en bois doré de style Louis XVI. A recouvrir.No longer availableDim. 188 x 88 cmEstimate: € 65 / 75 -
#580Een tweezits canapé met gecapitoneerde stoffen bekleding.
Un canapé deux places avec un revêtement en tissu capitonné.No longer availableDim. 90 x 155 x 85 cmEstimate: € 60 / 100 -
#585Een notenhouten speeltafel met draaiend vouwblad. Gedraaide poten met vernauwingen. XIXde eeuw.
Table à jeux en noyer à tablette pliante et tournante. Pieds tournés avec rétrécissements, XIXe siècle.No longer availableDim. 76 x 82 x 82 cmEstimate: € 40 / 60 -
#206Een salontafel van zwart gelakt perenhout met een kruisverbinding in X, versierd met een gebeeldhouwde vaas. Gesculpteerde fluitpoten op wieltjes. Wit marmeren blad. Tijdperk Napoléon III.
Table basse en poirier laqué noir avec un raccordement croisé en X, ornée d'un vase sculpté. Pieds cannelés sculptés sur roulettes. Dessus de marbre blanc. Epoque Napoléon III.No longer availableDim. 74 x 123 x 74 cmEstimate: € 200 / 300 -
#700Engelse eikenhouten linnenkoffer. Fronton versierd met gebeeldhouwde schubben. Smeedijzeren hengsels en scharnieren. Einde XVIIIde eeuw.
Coffre à linge en chêne anglais. Fronton décoré d'écailles sculptées. Poignées et charnières en fer forgé. Fin du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 59 x 74 x 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#590Een ovale verlengbare tafel. Gebeeldhouwde centrale vierpoot. Uitklapbare poten voor het verlengstuk. XIXde eeuw.
Une table extensible ovale. Quadrupède central sculpté. Pieds rabattables pour l'extension. XIXème siècle.No longer availableDim. 73 x 128 x 105 cmEstimate: € 200 / 220 -
#176Een tweedelige vierdeurskast van gebeeldhouwd eikenhout, versierd met intarsia van diverse houtsoorten. Naar Vlaams Barokvoorbeeld. XIXde eeuw, maar mogelijk met oudere elementen en met recentere restauraties.
Cabinet en deux parties à quatre portes en chêne sculpté, décoré d'intarsia de bois divers. D'après l'exemple baroque flamand. XIXe siècle, mais peut-être avec des éléments plus anciens et avec des restaurations plus récentes.No longer availableDim. 155 x 165 x 63 cmEstimate: € 700 / 1200 -
#166Een groot gebeeldhouwd eikenhouten buffet in Lodewijk XV-stijl. Vier in accolade gebogen laden, voluutpoten. Mogelijk Maaslands, XIXde eeuw.
Un grand buffet en chêne sculpté de style Louis XV. Quatre tiroirs galbés en accolade, pieds en volute. Peut-être Maasland, 19e siècle.No longer availableDim. 118 x 127 x 57 cmEstimate: € 500 / 900 -
#216Eikenhouten dressoir in Régencestijl met twe deuren en met drie laden in de gordel. XIXde eeuw.
Buffet en chêne de style Régence à deux portes et trois tiroirs en ceinture. XIXème siècle.No longer availableDim. 110 x 146 x 48 cmEstimate: € 50 / 350 -
#469“Rotskust bij valavond”. Pastel op papier. Draagt monogram.
"Côte rocheuse au crépuscule". Pastels sur papier. Porte un mongramme.No longer availableDim. 43 x 59 cmEstimate: € 100 / 200 -
#223Een klein eikenhouten tafeltje.
Une petite table en chêne.No longer availableEstimate: € 15 / 20 -
#222Een 12 Volt elektrische McLaren Mercedes SLR kinderauto. In werkende staat en met afstandsbediening.
Une voiture pour enfants McLaren Mercedes SLR électrique de 12 volts. En état de fonctionnement et avec télécommande.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#220Een eenvoudig bijzettafeltje in Régencestijl.
Une table d'appoint simple dans le style Régence.No longer availableDim. h: 55 cm Ø: 65 cmEstimate: € 35 / 45 -
#218Een klein houten bijzettafeltje.
Une petite table d'appoint en bois.No longer availableDim. Ø: 50 cm h: 40 cmEstimate: € 30 / 40 -
#176“De verzamelaar”. Een porseleinen groepje door T. Moreto. Menorah gelijmd.
"Le collecteur". Un groupe en porcelaine de T. Moreto. Menorah collée.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 35 / 40 -
#174“Landloper op een bank”. Een porseleinen groep.
"Voyageur sur un banc". Un groupe en porcelaine.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 35 / 40 -
#173“Oud koppel”. Een groep van meerkleurig porselein. Gemerkt.
"Vieux couple". Un groupe de porcelaine multicolore. Marqué.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 35 / 40 -
#172Een sierstukje met twee kristallen dolfijntjes op een stuk koraal.
Une pièce décorative avec deux dauphins en cristal sur un morceau de corail.No longer availableDim. h: 20,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#169Een Italiaans porseleinen groep met drie putti. Gemerkt.
Un groupe en porcelaine italienne avec trois putti. Marqué.No longer availableDim. h: 34,5 cmEstimate: € 35 / 40 -
#168“Afrikaanse familie.” Ebbenhouten sculptuur.
"Famille africaine." Sculpture en ébène.No longer availableDim. 24 x 16 x 12 cmEstimate: € 35 / 45 -
#161Een messingen inktpot. XIXe eeuw.
Un encrier en laiton. XIXème siècle.No longer availableDim. 13 x 16 x 16 cmEstimate: € 35 / 50 -
#160Een messingen model van een Bugatti Tipo 44.
Un modèle en laiton d'une Bugatti Tipo 44.No longer availableDim. 6 x 16 x 6 cmEstimate: € 40 / 50 -
#159Een plaquette van Wedgwood biscuit in messingen frame.
Une plaque de biscuit Wedgwood dans un cadre en laiton.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 35 / 45
