Lots
Showing 48601–48650 of 108442 results
#60“Interieur”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
#59“Vissersboten op zee”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Bateaux de pêche en mer. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 19 x 25 cmEstimate: € 15 / 25 -
The Perish of the North.. Une gravure de la fin du 19e siècle par Thompson d'après Hayter.No longer availableDim. 25 x 21,5 cmEstimate: € 20 / 35 -
#56Period: 1927 - 2003“Compositie met naakten”. Een houtsnede. gesigneerd buiten de plaat.
Composition avec des nus. Une gravure sur bois. Signée hors planche.No longer availableDim. 10 x 22 cmEstimate: € 20 / 30 -
Portrait d'homme. Huile sur panneau. Sans signature. Vers 1900.No longer availableDim. 24 x 19 cmEstimate: € 80 / 100 -
#51Period: 1910 - 2006“Bootjes, Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 92/100 buiten de plaat.
Bootjes, Antwerpen. Eau forte. Signée et numérotée 92/100 hors planche.No longer availableDim. 22,5 x 18 cmEstimate: € 25 / 40 -
Un lot de cinq oeuvres graphiques : - Heidezicht. Signé et numéroté 7/100 hors planche. (15x 7cm). - Jean Batenburg - Kempischehoeve. Signé et numéroté 63/ 100 (19 x 10 cm) - Alfred Van Neste - Eel Bridge Antwerp Signé et numéroté 48/150 hors planche (19,5 x 17 cm) - Jean Germain Pelouse - Strandcombers Signé hors planche. (14 x 27 cm) ) - Jozef Paul Verrees - Brugge. Signé et numéroté 17/57 hors planche. (26,5 x 20 cm)No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#48Een lot van vier etsen:- “De alchimist”. Gesigneerd buiten de plaat. (10 x 8 cm).- “De boom van de kennis van goed en kwaad”. Gesigneerd en genummerd 3/10 buiten de plaat. (9,5 x 6,5 cm)- “Levensboom”. Gesigneerd, gedateerd 1983 en genummerd 6/40 buiten de plaat. (14 x 9 cm)- Spruyt - “Stilleven met ananaskers”. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef. (9 x 13 cm)
Un lot de quatre eaux-fortes : - L'Alchimiste . Signé hors planche. (10 x 8 cm). - L'arbre de la connaissance du bien et du mal . Signé et numéroté 3 /10 hors de l'assiette (9,5 x 6,5 cm) - Arbre de vie. Signé, daté 1983 et numéroté 6/40 hors planche (14 x 9 cm) - Spruyt - Nature morte à l'ananas cerise. Signé hors planche. Epreuve d'artiste. (9 x 13 cm)No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
3 œuvres encadrées : - Intérieur . Huile sur toile. Signée Courtois 1949. (16 x 22 cm) - Femme sur chaise . Fusain sur papier. Signé. (23 x 16 cm ) - Flower Vase. Huile sur toile. Signé H. Rottiers. (23 x 18 cm)No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
Lot de trois oeuvres graphiques : - Eugène Rensburg, Rue de la Viande et du Pain Bruxelles. Une eau-forte. 60/150. (64,5 x 25 cm) - Meules de foin . Reproduction d'après van Puyenbroeck. (45 x 37 cm) - Jan de Graef “Eglise de Lissewege”. Une lithographie, éditée par Als ick kan. (42 x 36 cm)No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
Eglise. Huile sur toile. Sans signature. Légers dommages au centre.No longer availableDim. 34 x 45 cmEstimate: € 15 / 20 -
Un miroir en bois et plâtre patiné vert avec une rocaille dans la coiffe.No longer availableDim. 126 x 84 cmEstimate: € 100 / 120 -
#41Een reclamespiegel van een Snooker- en automatenmerk.
Un miroir publicitaire d'une marque de Snooker et de distributeurs d’automates.No longer availableDim. 49 x 64 cmEstimate: € 40 / 50 -
#39“Visserssloep”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Chaloupe de pêche. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 69 x 89 cmEstimate: € 30 / 50 -
#218Een grote coupe van geslepen en groen gedubbeld kristal, versierd met een decor van vergulde personages in een gesatineerde fries. Gemerkt.
#127Een oude telefoon van onyx en messing.
#183Een schouwpendule van grijsgeaderd marmer met bronzen monturen en getooid met een engeltje bovenaan en het werk achter glas. Met slinger en sleutel. In werkende staat.
Pendule de cheminée en marbre gris veiné avec montures en bronze et décorée d'un ange en haut et de l'oeuvre sous verre. Avec balancier et clé. En état de fonctionnement.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 550 / 650 -
#686Drie handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes. Enige slijtage.
#616Een antiek handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#666Een handgeknoopt zijden bidkleedje. Gesigneerd.
#636Twee handgeknoopte wollen Heriztapijtjes.
#626Twee handgeknoopte Oosterse tapijtjes.
#606Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#596Twee handgeknoopte Turkse wollen tapijtjes.
#586Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#436Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#476Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#656Een handgeknoopt Pakistaans wollen lopertje.
#526Kadjar - Een mechanisch geknoopt wollen tapijt met Bidjardecor. Belgische productie.
#486Een handgeknoopt tapijt van wol op katoen.
#646Twee verschillende handgeknoopte Pakistaanse wollen tapijtjes.
#466Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#426Een antiek handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje met decors van landschappen met dieren en bloemen in cartouches.
#356Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet van wol, zijde en katoen. Slijtage.
#396Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
#676Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#376Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje
#406Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#416een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#366Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
#496Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#446Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#506Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Fille avec vase. Une statue en plâtre patiné plein.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 70 / 90