Other lots by Gabbeh
#76Gabbeh
#496Gabbeh
#336Gabbeh
#426Gabbeh
#266
#66Pakistan
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#116Bidjar
#146Meshed
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 180/220 -
#126Tabriz
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol, katoen en zijde.
#106Koliai
#686Heriz
#46Krachi
#486Mori Bochara
#296
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#456
Een handgeknoopte Perzische wollen loper.
#136
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#56Bokhara
#706Keshan
#716
#316
#526Shiraz
#536Mori Yomoud
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt van wol en katoen.
No longer availableDim. 205 x 313 cm -
#476Kashan
#286
#506Heriz
#446
#326Hamadan
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 308 x 86 cmEstimate: € 100/180
#211
Een bronzen beeld van een sluipende jaguar.
#659
Lot van 12 stuks grafisch werk: 3 litho’s met oorlogsthema’s onder Hendrik IV, Louis-Philippe en Napoléon III, door E. Simon, Strasbourg omstreeks 1870 (32 x 43 cm). Een Duitse gekleurde houtgravure met de slag bij Saarbrücken (54 x 33 cm). 2 gekleurde staalgravures met standbeelden van Raab naar Buys en van Wagner naar Riegel & Kuhn. Ed. Koehler, Darmstadt medio XIXde eeuw. 2 litho’s: “Le Frère du Roi” en “Le Pape” naar de XIXde eeuw. 4 litho’s met heiligen, Arnz & Cie, Düsseldorf (50 x 36,5 cm(..)
Lot graphique 12 pièces: 3 lithos aux thèmes de la guerre sous Henri IV, Louis-Philippe et Napoléon III, par E. Simon, Strasbourg vers 1870 (32 x 43 cm). Gravure sur bois allemande représentant la bataille à Saarbrücken (54 x 33 cm). 2 gravures sur acier en couleurs aux statues par Raab d’après Buys et par Wagner d’après Riegel & Kuhn. Ed. Koehler, Darmstadt, milieu du XIXe siècle. 2 lithos: “Le Frère du Roi” et “Le Pape” d’après le XIXe siècle. 4 lithos aux saints, Arnz & Cie, Düsseldorf (50 x (..)No longer availableEstimate: € 40/60 -
#840
Een houten schaaktafeltje met een muziekdoos.
#148
#516
#137
#555
#640
Een schotel van Kutaniporselein met een decor van musicerende geisha’s.
#615
#157
Twee koperen trapleuningen.
#470
Een waaier, een halssnoer en vijf broches van bewerkt ivoor.
#730
Lot de textiles comprenant un court manteau hongrois en mouton renversé brodé, un long manteau en laine rouge, trois taies et un coussin en velours, une nappe en laine et trois longs pans tissés dont deux décorés de petits miroirs.No longer availableEstimate: € 50/80