#314“Abstracte collage in twee delen.” Gemengde techniek op papier.
#339“Abstract stilleven.” Olieverf op doek. Slijtage.
#319“Kosmisch abstract.” Gemengde techniek.
A small model racing bike, size 46, from the brand Zannata, team pro replica.No longer availableDim. H: 94 cmEstimate: € 80 / 120
#389Boutens“Landschap met molen en hoeve”.
#247Val Saint LambertEen geslepen kristallen Val Saint Lambert vaas met rood in de massa. Kleine schilferschade aan zijde.
#71Paul VaidieEen Comtoise klok met vergulde details en opschrift op email “Paul Vaidie á Passais”.
A Comtoise clock with gilded details and inscription on enamel "Paul Vaidie á Passais".No longer availableDim. 173cmEstimate: € 120 / 200 -
#185DelvauxEen bruin lederen portefeuille. Gemerkt.
A brown leather wallet. Marked.No longer availableEstimate: € 220 / 250 -
#523Rutger RosierEen gesculpteerd eikenhouten beeld van een dame, gesigneerd Rutger Rosier en gedateerd 1909.
An oak wood sculpted statue of a lady, signed Rutger Rosier and dated 1909.No longer availableDim. h 54 cmEstimate: € 80 / 120 -
#130Een 18 kt witgouden ketting met hanger met bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,38 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with white and black diamonds with a total weight of approximately 1.38 ct.No longer availableDim. 5,18 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#472Een set van 2 miniatuurtjes in een benen lijstje.
#231Atlas OrganetteEen Duits tongorgeltje met geperforeerd metalen plaat, in gezwarte houten kast. Gemerkt Atlas Organette, circa 1900.
A German mouth organ with a perforated metal plate, in a blackened wooden case. Marked Atlas Organette, circa 1900.No longer availableDim. 19,5 x 43 x 32cmEstimate: € 100 / 120 -
#110Een 18 kt geelgouden broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18 kt yellow gold brooch set with brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 6,65 gEstimate: € 480 / 550 -
A bronze sculpture of a hawk on a marble pedestal, with signature and foundry stamp.No longer availableDim. h 31 cmEstimate: € 80 / 120