#339“Abstract stilleven.” Olieverf op doek. Slijtage.
#319“Kosmisch abstract.” Gemengde techniek.
#314“Abstracte collage in twee delen.” Gemengde techniek op papier.
An pair of 18 kt yellow gold earrings set with diamonds with a total weight of approximately 0.60 ct. and sapphires with a total weight of approximately 0.80 ct.No longer availableDim. 3,42 gEstimate: € 700 / 800
#26Een grote massief houten butler-tray met afneembaar dienblad.
#533Een geslepen Boheems kristallen vaas, rood in de massa.
#56Een massief eiken koffer met ijzeren beslag.
#372Marie-Christine Huybrechs“Koets op de dijk”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Onderaan gesigneerd.
"Carriage on the dike." A painting, mixed media on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 50 x 60cmEstimate: € 100 / 150 -
#295Beukenhouten schildersezel.
#182“Maria met baby Jezus”. Een reliëf paneel uit gips.
#169Een zilveren Mesh handtasje gemerkt LEKUBE 935, De Ridder, rue des Champs 73 Borgerhout met een gewicht van 450 gram.
#41Guerin, BouffioulxEen aardewerken kruik met getorsde arm en versierd met een vis in reliëf, gelabeled en onderaan gemerkt Guerin Bouffioulx, medio 1930.
#489Een moderne schildersezel in beukenhout.
#499Mabiala“Een Afrikaanse markt”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1989.
"An African Market". Oil on canvas. Signed and dated 1989.No longer availableDim. 94 x 154 cmEstimate: € 200 / 240 -
A set of 4 Chinese bowls with a floral decoration and inscriptions, marked on the bottom.No longer availableDim. h 6 x Ø 8 cmEstimate: € 25 / 50