Similar lots by type
-
#287Val St. Lambert
Een champagnekoeler van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.
Un seau à champagne en cristal taillé incolore. Porte une marque.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80/100 -
#338Val St. Lambert
Een lot van vijf rode en vijf groene glazen van geslepen kristal. Eéntje met schilfer.
Lot de cinq verres rouge et cinq verres verts en cristal taillé. Un éclat.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 120/200 -
#18
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een siervaasje op voet en twee asbakken, waarvan één gemerkt Val St. Lambert.
Lot de cristal incolore comprenant un vase décoratif sur piédouche et deux cendriers dont un marqué Val St-Lambert.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#358
Een coupe van geslepen kristal, deels mauve gekleurd in de massa.
Coupe en cristal taillé. Partiellement colorée mauve dans la masse.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 30/50 -
#47Val St. Lambert
Een zeshoekige asbak van kleurloos kristal. Gemerkt.
Cendrier hexagonal en cristal taillé incolore. Avec marque.No longer availableDim. Ø: 15 cmEstimate: € 20/25 -
#303
Een lot van drie verschillende siervazen van kleurloos kristal. Allen gemerkt: Daum, Sèvres en Costa Boda.
Un lot de trois vases en cristal incolore. Marques: Daum, Sèvres et Costa Boda.No longer availableDim. h: 16 - 23 cmEstimate: € 50/80 -
#373
Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit twee coupes van kleurloos Duits kristal, een glazen schaal met verzilverde rand en een kleurloos vaasje op voet.
Lot de cristaux et de verres comprenant deux coupes en cristal allemand incolore, une coupe en verre à bordure argentée et un vase incolore sur piédouche.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#367Val St. Lambert
Een vaas van mauve kristal. Jaren ‘50.
Vase en cristal mauve. Années 50.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 30/40 -
#318Daum, France
Een kandelaar van kleurloos kristal met twee armen. Gemerkt.
Candélabre en cristal incolore à deux bras. Avec marque.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40/50 -
#57
Een lot van drie verschillende karaffen van kleurloos kristal. Eén stop beschadigd.
Lot de trois carafes différentes en cristal incolore. Un bouchon accidenté.No longer availableDim. h: 27 - 38 cmEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#355
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamant in princess geslepen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Une bague en or blanc 18 ct. sertie de diamants princesse ayant un poids total de ± 0,40 ct. et des diamants baguette ayant un poids total de 0,40 ct.No longer availableDim. 3,29 gEstimate: € 500/600 -
#172Piet GillesPeriod: 1908-1995
“Stilleven met kreeft en fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan.
“Nature morte aux fruits et homard”. Huile sur toile. Signée en bas à droite.No longer availableDim. 66 x 101 cmEstimate: € 150/250 -
#599
“Quodcunque Ligaveris Super Terram...”. Jean Pesne naar Nicolas Poussin. Een gravure in twee delen, enkele vochtvlekken.
“Quodcunque Ligaveris Super Terram...”. Jean Pesne d’après Nicolas Poussin. Une gravure en deux parties, quelques taches d’humidité.No longer availableDim. 58 x 86 cmEstimate: € 80/100 -
#289Ferdinand SchirrenPeriod: 1872 - 1944
“Stilleven in interieur”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte dans un intérieur”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 31 x 25 cmEstimate: € 400/500 -
#613
Guglielmo BLACKSTONE, Comentario sul Codice Criminale d’inghilterra, Buccinelli Milano, 1813, 2 delen In het Italiaans. In-octavo, papieren band.
Guglielmo BLACKSTONE, Comentario sul Codice Criminale d’inghilterra, Buccinelli Milano, 1813, 2 vol.En italien. In-octavo, Reliure papier.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#598Giovanni CarmignaniPeriod: 1768-1847
Il libro primo delle Institutioni di criminale, 1829, manuscript. Gekartonneerde binding, redelijke staat.
Il libro primo delle Institutioni di criminale, 1829, manuscript, Couverture carton, état raisonnable.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#467
Een lot Afrikaans houtsnijwerk, bestaande uit een triptiekje met albasten bas-reliëf, een dekseldoosje, een schildpad, een buffel, een vogel en twaalf kleine olifantjes.
Lot de sculptures africaines en bois comprenant un triptyque contenant un bas relief en albâtre, une boîte, une tortue, un buffle, un oiseau et douze petits éléphants.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#476
Een eikenhouten koffer met twee gesculpteerde panelen.
Coffre en chêne à deux panneaux sculptés.No longer availableDim. b: 100 x 53 cmEstimate: € 200/300 -
#657
Jules Verne. Een reeks van 24 verhalen, uitgegeven door de bibliothèque d’éducation et de récréation te Parijs. Eind XIXe eeuw.
Jules Verne. Une série de 24 histoires, édité par la bibliothèque d’éducation et de récréation à Paris. Fin XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 100/140 -
#540
“Le Club du Livre d’Histoire”. 31 werken van diverse auteurs, jaren 1950. Verzorgde uitgave, de meeste boeken met huls. Enige slijtage aan de ruggen. Genummerde exemplaren.
“Le club du Livre d’Histoire”. 31 oeuvres de divers auteurs, années ‘50. Edition très soignée, la plupart des livres dans un étui. Quelques dos portent de l’usure. Exemplaires numérotés.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#603
D. Antonio GOMESII, Ad leges tauri commentarium absolutissimum, Venetiis, 1735, 3 Delen (1501-1561). In-folio, perkamenten band.
D. Antonio GOMESII, Ad leges tauri commentarium absolutissimum, Venetiis, 1735, 3 parties (1501-1561). In-folio, bande en parchemin.No longer availableEstimate: € 350/400 -
#774Floris Jespers
“Landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Paysage”. Une aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 18 x 25,5 cmEstimate: € 100/120